Jump to content
BulForum.com

Бруталност и зверства


mita

Recommended Posts

Мисля че е добре да има и такъв topic. "Необратимо" (Irréversible) ме впечатли много- и като игра, и като начин на снимане, да не говорим за въздействието.

 

Моля който знае за някои други подобни филми да пусне пост в тази тема.

 

Не говорим за филми с кървища и черва, а за истинска гадна бруталщина.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Мълчанието на агнетата, Ханибал, Червеният дракон.

 

И малко тъпи кървища "Кил Бил"

Link to comment
Share on other sites

Requem for a dream, не толкова отвратителен колкото Необратимо, но е близо до него.

Съветвам хора с лабилна психика да не гледат тези 2 филма,а и подобните им, които ще се появят в тази тема.

Това е съвсем сериозно! Особенно след Необратимо ми беше гадно 2 дни :sick

Link to comment
Share on other sites

............"Необратимо" (Irréversible) ме впечатли много- и като игра, и като начин на снимане, да не говорим за въздействието.

 

 

Щом те е впечатлил такъв филм значи е време да идеш на лекар.Нито игра,нито начин на снимане,нито смисъл,както в повечето френски бози.И кое по-точно те впечатли-разбиване на глава с пожарогасител или изнасилването , а-а-а да а може и да е дъртия хомосексуалист който си бара "кожата" в началото на филма :confused

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм който е документален за един осторов с канибали,кадето изяждат целият екип,абе беше гнустия и то истинска,та какви ли отвращения не бяха,Пример:един канибал хваща пак няква от племето взима кал ,мачка я и слага шипове на нея и става като топка с шипове и започва да и го бута в вагината... :sick това е съвсем сериозно,но незнам как се казва защото го гледах когато още бях на визио,а тук го няма,ако има желаещи ще накарам някой приятел ми го драсне на диск,и ще го кача,ама аз лично не го догледах целият :sick :sick

 

ЕДИТ:а междодругото като чух в начлото за този филм си мислих че ме лъжат,ама изобщо не беше лъжа отварт :sick

Link to comment
Share on other sites

Имаше един филм който е документален за един осторов с канибали,кадето изяждат целият екип,абе беше гнустия и то истинска,та какви ли отвращения не бяха,Пример:един канибал хваща пак няква от племето взима кал ,мачка я и слага шипове на нея и става като топка с шипове и започва да и го бута в вагината... :sick това е съвсем сериозно,но незнам как се казва защото го гледах когато още бях на визио,а тук го няма,ако има желаещи ще накарам някой приятел ми го драсне на диск,и ще го кача,ама аз лично не го догледах целият :sick  :sick

 

ЕДИТ:а междодругото като чух в начлото за този филм си мислих че ме лъжат,ама изобщо не беше лъжа отварт :sick

пич земи да намериш и качиш този филм тук-искам да го гледам или поне кажи как се казва-аз ще си го намеря

Link to comment
Share on other sites

пич земи да намериш и качиш този филм тук-искам да го гледам или поне кажи как се казва-аз ще си го намеря

 

 

по добре си го намери защото,аз лично незнам кога ще видя една партийка която е на висио,а за друг не се сещам,обаче сигорно ще е след 1-2 седмици така че..обаче проблема е че не му помня името,всъщност в дасколо ше видя те там са на висио така че....утре ще видя как се казва

 

а гледай тексаско клане горе сам дал линк,определно е най бруталния филм(игрален)

Link to comment
Share on other sites

Щом те е впечатлил такъв филм значи е време да идеш на лекар.Нито игра,нито начин на снимане,нито смисъл,както в повечето френски бози.И кое по-точно те впечатли-разбиване на глава с пожарогасител или изнасилването , а-а-а да а може и да е дъртия хомосексуалист който си бара "кожата" в началото на филма :confused

Мерси, ще пробвам да отида на лекар, но не знам дали ще ми помогне :D

Колкото за впечатленията ми от филма - аз мисля че един филм е добър, когато успее да ти вдъхне някакво настроение. Определено след първите няколко минути на необратимо ми се доповръща. От това по-добре "вдъхнато" настроение - здраве му кажи.

 

Между другото се сетих за още един такъв филм - "Страстите Христови" ("The Passion of the Christ").

Първият път го гледах когато си взех новата машина. Идеята ми беше докато прибирам кутиите да хвърлям по едно око на филма. След първите пет минути се залепих за екрана и не се махнах докато не свърши. Вторият път го гледах с моята приятелка на лятното кино. До нас бяха седнали мъж и жена. Мъжът постоянно пускаше закачливи лафчета относно предстоящият филм, но на десетата минута млъкна и закова поглед в екрана. Дори хората спряха да си ядат чипсовете и другите простотии до края на филма. След края всички се изнизаха в абсолютно мълчание. Страшно въздействие има тоя филм...

 

П.С. Моля ако не ви кефи темата - не затрупвайте с излишни постове. Темата е за хора които ги кефи такъв род филми, т.е. филми които оказват истинско въздействие.

Link to comment
Share on other sites

Между другото се сетих за още един такъв филм - "Страстите Христови" ("The Passion of the Christ").

Първият път го гледах когато си взех новата машина. Идеята ми беше докато прибирам кутиите да хвърлям по едно око на филма. След първите пет минути се залепих за екрана и не се махнах докато не свърши. Вторият път го гледах с моята приятелка на лятното кино. До нас бяха седнали мъж и жена. Мъжът постоянно пускаше закачливи лафчета относно предстоящият филм, но на десетата минута млъкна и закова поглед в екрана. Дори хората спряха да си ядат чипсовете и другите простотии до края на филма. След края всички се изнизаха в абсолютно мълчание. Страшно въздействие има тоя филм...

 

 

Това ми е позната кртинка. И аз като го гледах на кино беше същото. Хората влязаха с пуканки и си излязаха с тях :lol:

Link to comment
Share on other sites

Banned from TV - това е документален филм с истински убииства и самоубиства и инциденти с трагичен край повечето кадри са от охранителни и любителски камери както и от камери на полицеиски коли има също така и екзекуции всичко е 100% истинско .

 

Не препоръчвам този филм на никой който не понася кървища и брутални сцени още повече ,че не е като да гледаш игрален филм всички убииства са истински и изобщо не е красива гледка . Помислете си много добре дали искате да гледате този филм веднъж след като го направите връщане на зад няма

Link to comment
Share on other sites

значи един от потребителите ми даде един филм,той има неща от този докоменталния,обаче е направен като игрален,а и мисля че доста неща ги няма,в началото почва като игрален филм,а след това действието се прехвърля към докоменталния еи това е Cannibal Holocaust

Link to comment
Share on other sites

Мисля че е добре да има и такъв topic. "Необратимо" (Irréversible) ме впечатли много- и като игра, и като начин на снимане, да не говорим за въздействието.

 

Моля който знае за някои други подобни филми да пусне пост в тази тема.

 

Не говорим за филми с кървища и черва, а за истинска гадна бруталщина.

Ти малко ме поизпревари за топика... :)

Специално за "Необратимо" може да се говори много. Филмът наистина е тежък за гледане, но режисьорът си е реализирал идеята, т.е. доказва концепцията си за нещата от живота.

"Слон";"Сестрите Магдаленки";"Часовете";"Фрида"

И това е за сега...

Link to comment
Share on other sites

Наистина много добър филм.. Не е за всеки.. Начина на показване на събитията е просто уникален (поне не съм видял другаде нещо подобно), на моменти имаш чувството, че не гледаш филм а си свидетел на въпросните събития. Немога да кажа, че сценария или актиорската игра са велики, на моменти има забелешки и по други отношения, но като цяло филма е един от най-добрите които съм гледал до сега..

За тези които го кометират с това, че най-якото нещо в него било разбиването на главата на Тенията или пък сцената с изнасилването или пък това че се видяла пишката на някой си (или съответно путката), говори за това че въпросните хора не са схванали идеяна на филма, а тя не е да ви :sick или :punk , а да се замислите за някои неща :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

значи един от потребителите  ми даде един филм,той има неща от този докоменталния,обаче е направен като игрален,а и мисля че доста неща ги няма,в началото почва като игрален филм,а след това действието се прехвърля към докоменталния еи това е Cannibal Holocaust

 

BoFFO тва да разбирам е игрален Филм направен по документалня ли?Има ли нещо истинско в него?

Ако успееш да намериш оригинала ще съм ти страшно благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

saw е интересен и с добър замисъл също така е и гаден но не колкото документалните филми аиде някой дакачи такива много съм се зарибил да гледам

Link to comment
Share on other sites

Not impressed. Можеше да го направят много по-брутален

 

 

 

полвината филм е документален,това са истински случки кое тряваше да направят по брутално,канибалите да убиват по зверски ли?!това когато е с екипа е ДЕЙСТВИТЕЛНО...

Link to comment
Share on other sites

Not impressed. Можеше да го направят много по-брутален

полвината филм е документален,това са истински случки кое тряваше да направят по брутално,канибалите да убиват по зверски ли?!това когато е с екипа е ДЕЙСТВИТЕЛНО...

 

Май няма нищо реално в този филм

http://www.imdb.com/title/tt0078935/trivia

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм Irreversible, SAW и Requiem for a Dream и наистина не ги препоръчвам на хора със слаби нерви. Внимавайте ... :excl:

 

И трите не бяха лоши.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...