Jump to content
BulForum.com

Бруталност и зверства


mita

Recommended Posts

Еми ...... неизчетох всички постове така че може и да се повторя с някой ... ама кво ми пука повечето само повтарят и повтарят филми :unsure: :unsure: ... на4и има един точно такъф филмец ... не е баш де ама ... и доста добричък за времето си .... пък и актиорския състав не е какъв да е ... така че неочаквайте много бруталност ... и все пак филма е "8mm" ... ae gl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

не мога да отворя "необратимо" да не би да са го изтрили. Ако може някой да даде линк от кадето да си го драпна :D

пс: май нещо се е сбозило.В момента нито един филм не се отваря за даунлоуд

Link to comment
Share on other sites

хаха оказа се че този филм Необратимо съм го гледал и сега само си припомних сцените със изнасилването и разбиването на лицето със пожарогасител :) :sick :sick :sick наистина е бруталноооооо

Link to comment
Share on other sites

необратимо си е супер филм. аз скоро гледах класиката портокал с часовников механизъм. горещо го препоръчвам. размазва.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koroshiya 1 (2001) aka "Ichi the Killer" aka "Koroshiya ichi"

Runtime: 129 min / USA:117 min (heavily cut)

 

Смятайте какви сцени има, щом цензурата в САЩ са отрязали цели 12 минути от филма! Не съм от гнусливите, но на една от сцените погледнах настрани!

 

В японското кино, няма задръжки...

 

Тук има субтитри

Тук е филма

Link to comment
Share on other sites

Predi malko gledah Cannibal holocaust....Az po princip ne se trogvam osobeno lesno....Ama tuk mi stana gadno...i ne za6toto davaha kak se qdat i obezkostqvat hora,a za6toto kato se zamislq ne sme ni6to pove4e ot par4e meso...Osobeno jenite gi tretiraha otvratitelno.Sa6tata rabota i s Neobratimo-pak jenata na mu6ka...lo6oto e 4e takiva ne6ta naistina se slu4vat na nqkogo...

4udno mi e kak se kefite na takiva filmi-az gi gledam,no ne me kefqt.Predstavete si kvi hora sme 6tom takiva ne6ta ne mogat da ni podeistvat :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Koroshiya 1 (2001) aka "Ichi the Killer" aka "Koroshiya ichi"

Runtime: 129 min / USA:117 min (heavily cut)

 

Смятайте какви сцени има, щом цензурата в САЩ са отрязали цели 12 минути от филма! Не съм от гнусливите, но на една от сцените погледнах настрани!

 

В японското кино, няма задръжки...

 

Тук има субтитри

Тук е филма

 

 

Уникално, а? :P

Link to comment
Share on other sites

Мдааа,от къде ли да започна...

Като начало мога да кажа няколко думи на тези от Вас,които горещо препоръчват филма "Requiem for a dream"...:

Значи по принцип не че се хваля,но спадам към категорията интелигентни и здраво мислещи хора!Но доста се уплаших от себе си след като гледах този филм(нееее,не съм наркоман,нито се шибам за пари,нито пък съм лежал в психиатрия или затвор),но се стреснах че мозъка ми е спрял да работи!!!Искам да кажа,че не можах да намеря АБСОЛЮТНО НИКАКВА БРУТАЛНОСТ В ТОЗИ УНИКАЛНО ТЪП ФИЛМ!!!Вие имате ли представа какво означава това?!?!?

"Хората със слаби нерви да не гледат този филм"???Какво искате да кажете с това бре?Дали е със слаби или със стабилни нерви,човека който поседне да се опита да гледа тази малоумщина все ще може да заспи по време на филма!!!Та след кратки консултации с разумни хора,се успокоих,4е мозъка ми е наред,защото без да се напъвам особено,разбрах смисъла на филма още в първите му минути!!! И какво намерихте толкова в последните 20мин. на този филм???Жена,която влиза в лудница,момче на което му режат ръката и момиче,което се ръга с вибратор в дивия?!?!

И някакво си момиче с ник "КИФЛА",който доста говори за нея ми пише че Final Destination бил смешен филм???

Моля да не ми се обиждат всички,а на тези които Боготворят тази боза мога да им дам един съвет,който дори има общо с Requiem for a Dream:

ХОРА, МОЛЯ ВИ ОТИДЕТЕ НА ЛЕКАР,МОЖЕ И ДА УСПЕЯТ ДА ВИ ПОМОГНАТ,АКО САМИ НЕ ГО НАПРАВИТЕ!!!ЯВНО МОЗЪЦИТЕ ВИ СА ЗАКЪРНЕЛИ ОТ БРУТАЛНОСТ,КОЯТО ДОРИ ВЕЧЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА РАЗБЕРЕТЕ!!!

Едно нещо разбрах от Вас,за което Ви благодаря:

Никога вече няма да си губя времето да гледам филм препоръчан от Вас(все пак това си е 1:30h,през който мога примерно да помогна на някой от Вас) :punk

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледах Ichi the Killer. Не знам.. Irreversible повече ме впечатли от този. Тук има доста насилие, кръв и брутални сцени но.. явно болния ми мозък вече е претръпнал :devil

Link to comment
Share on other sites

Хвани гледай някой японски филм на ужасите, пък тогава говори...

 

Братле,виж за кой филм говорех конкретно!!!Наистина не съм гледал японски филм на ужасите и затова нищо не мога да кажа!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...