Jump to content
BulForum.com

Антигерои


Recommended Posts

Искам да ви представя изкуството наречено Антигерои...

Това на пръв поглед толкова елементарно изкуство , е изпълнено със страст и много смисъл! Всички рисунки са реални личности от класът ми. ENJOY

Казанчо - Аз

Това не съм го рисувал аз а Тарко...

Link to comment
Share on other sites

bas durja 4e tva e tvoreno po vreme na nqkoi tolkova 'interesen' 4as?!oba4e za da e pulno izkustvoto trqaa da se vidat i istinskite 'geroi' zeli u4astie v toq masterpiece :D ako ima6 ka4i pics s istinskite im mutri(i tela) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Az sym nai qk ot vsi4ki.

 

I Pandarev v kakyvto i da e slu4ai ne puskai istinslki snimki osobeno MOI.pls pls pls pls pls :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

mnogo sa typi tezi risunki! :sick

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахахахахха бати и рисънките 2-ри клас дете рисува мама и тати същото. :P :D

Ех аз сте намеря камера и кат кача снимки на класа ми в Аниме стил

гледаи те каф смех сте пада тогава яко ZOO park е моят клас. :P :D :woot :laughing: :wacko: :punk

Link to comment
Share on other sites

Пич, незнам за какъв талант се мисли и кой клас си, само знам, че с това ако отидеш в някоя галерия ще спечелиш доста пари като абстрактно изкуство :D

Не, да си говорим честно - тия драсканици даже не са и смешни, те са чисто и просто казано тъпи. Нищо интересно не виждам в тях. Трябва да си сканирам моята бивша тетрадка, да ви покажа малко B)

Link to comment
Share on other sites

S nqkolko mom4eta ot na6iq klas risuvame u4itelite :D

Link to comment
Share on other sites

Ето една карикатура на нашия клас и от мен :P

аз съм най в ляво :)

11b_boys.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ето една карикатура на нашия клас и от мен :P

аз съм най в ляво  :)

11b_boys.jpg

Уоу!

Човек тва ти ли го рисува уе!Много е готино! :punk

Link to comment
Share on other sites

Много е готина карикатурата,ама да попитам кой е в десния ъгъл?...Демек прасето :lol:  :P

Е Ай ся Неудобни бъпроси :lol: Само ще ти кажа че е някой не е случайно попаднало прасенце със бъбрек ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...