Jump to content
BulForum.com

Да подкрепим Стоичков


George_131

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply
Нали не може да се гласува повече от 1 път :confused

EDIT: Не го броят.. виж броя гласували първия път, когато гласуваш и после втория път.. не се променят.

пробвах - става. Само не знам дали го броят повече от един път

Отчитането на Гласовето става по IP-то.

Link to comment
Share on other sites

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Brood%...urosport%5b1%5d

Тука , едно скриптче написа едно момче , тествах го и мисля ,че работи вече сме 49 %

Ако искате да промените броя на гласове в него , отворете го с текстов редактор и там където е 1000 го променете на колкото искате !

Файла се отваря с IE или друг браузър !

Когато ви изпише ,че сте гласували , го направете отново и отново !

Резултати се появяват след около 5-10 минути .

Link to comment
Share on other sites

Яко майна от мен 24853 гласа, а дано след 5-10 мин. го отчете и ще поведем значително, щото така или иначе пак поведохме 51% :punk

Link to comment
Share on other sites

Яко майна от мен 24853 гласа, а дано след 5-10 мин. го отчете и ще поведем значително, щото така или иначе пак поведохме 51% :punk

хаухауххауааа 24800 ... dano da pobedim ve4e ;)

Link to comment
Share on other sites

хаухауххауааа 24800 ... dano da pobedim ve4e ;)

 

Osven,ako nqkoi ne aktivizira 60 000 fenove....

Link to comment
Share on other sites

http://play.evrocom.net/dl/incoming/Brood%...urosport%5b1%5d

Тука , едно скриптче написа едно момче , тествах го и мисля ,че работи вече сме 49 %

Ако искате да промените броя на гласове в него , отворете го с текстов редактор и там където е 1000 го променете на колкото искате !

Файла се отваря с IE или друг браузър !

Когато ви изпише ,че сте гласували , го направете отново и отново !

Резултати се появяват след около 5-10 минути .

 

номера става :love

Link to comment
Share on other sites

Давай народе, тъпите румънци не се отказват. Давайте гласувайте с по 20000 гласа :D

 

Да бе,д***а и мамалигарите мръсни.Ама тва балканците сме уникати,майна, за Стоичков и Хаджи са гласували общо над 95% ,а другите - Малдини,Шмайхел,Батистута не могат да съберат общо 3% :D :D

Link to comment
Share on other sites

miro, ами принципно май и румънските мазнилки карат на як flood, тъй че най-много да дисквалифицират и бате Ицо и Хаджи, и да спечели Шмайхел ..... хах..... :wir

Иначе яко, аз пуснах 2 х 20 000 гласа. Ако наистина ония уебмастери са толкова прости и не са ограничили гласуването по IP, ще го оставя цяла вечер да си гъчи сървъра :D

Link to comment
Share on other sites

аз пък какъв flood напрвих без да искам,одеве излизам и си го пуснах онова да отчита ,вместо 20 000 сам го напривл 200 000,и пребирам се след 30 мин и гледам това още отчита гласове,та го спрях деа :bgrin: :bgrin: иначе още бая флоод щеше да стане :lol:

Link to comment
Share on other sites

miro, ами принципно май и румънските мазнилки карат на як flood, тъй че най-много да дисквалифицират и бате Ицо и Хаджи, и да спечели Шмайхел ..... хах..... :wir

Иначе яко, аз пуснах 2 х 20 000 гласа. Ако наистина ония уебмастери са толкова прости и не са ограничили гласуването по IP, ще го оставя цяла вечер да си гъчи сървъра  :D

 

те са го ограничили,ама явно в тва има няква измама, иначе ако по стандартен начин си гласуваш не ти отчита гласа

Link to comment
Share on other sites

Tо си има някакво време за обновяване на информацията - май някой беше казал, че e 10-15 мин. Ама след толкова време е доста трудно да определиш кой от всичките 1000-2000 гласа е твоя :) Иначе и мен лично ме съмнява самия уеб сървър да няма защита от масови заявки и да не блокира определено IP след ХХХХХ заявки.

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали могат да го ограничат, ама надали са гласували там 300 000 българи и другото румънци. Или пък от толкова много хора по света, всичко да гласува за Стоичков или ония другия :blink:

Link to comment
Share on other sites

С прискърбие съобщавам, че май нещо спряха анкетата, защото от вчера не са се променили резултатите, както и броя на гласувалите. Поне нашият води :D

Link to comment
Share on other sites

С прискърбие съобщавам, че май нещо спряха анкетата, защото от вчера не са се променили резултатите, както и броя на гласувалите. Поне нашият води :D

 

Дам.. http://www.topsport.bg/article.php?cid=2&aid=24874

Link to comment
Share on other sites

Сега, че ние сме лайнари...за мен Евроспорт и Батистута губят...

хаха някой можели да направи същото като онова в плей.евроком(за стоичков) , но сега за Stuart O'Grady (новата анкета)...да направя 10000 гласа

Link to comment
Share on other sites

Надеждата, че Христо Стоичков ще бъде избран от феновете за футболист №1 на 90-те години на ХХ век пропадна. От "Евроспорт" обявиха пред "7 дни спорт", че спират анкетата заради развихрилата се "балканска война". Според Франсоа Дешан - шеф в телевизията, 95% от гласовете в последните дни идват от България, Румъния или Турция. Преди спирането на вота в четвъртък по обед Христо водеше с 50%, а Хаджи имаше 47%
Link to comment
Share on other sites

спират анкетата заради развихрилата се "балканска война"

 

Съвсем разбираемо. Идеята на тези запитвания е да се дава обективно мнение, а не лични предпочитания. Разликата е голяма.

Link to comment
Share on other sites

просто тоя флоод дето го нрапивих не можеше да остане незабелязан :( наистна щях да се чуствам доста гузно,но добре че е обновиха макар без мойте 200 000 гласа за повече инфо тук

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...