Jump to content
BulForum.com

botev-loko pd


bw-spy

Recommended Posts

А ще го дават ли по телевизията мача?

 

Най-Веоятно по Евроком България,ако не го дават там значи по Канал 3.Ако и там не го дават,незнам..

Link to comment
Share on other sites

Най-Веоятно по Евроком България,ако не го дават там значи по Канал 3.Ако и там не го дават,незнам..

 

Ще го дават по Канал 1 от 15.00...........

Иначе по въпроса-защо ти е?Да не би да очакваш гала-спектакъл от тези "иначе толкова симпатични футболисти"

Link to comment
Share on other sites

Ще бъде добре да се качи на вареза! И после ще го гледаме под лупа като един Сашо Диков и ще викаме: "Асене, върни малко!" :D

Link to comment
Share on other sites

Ще го дават по Канал 1 от 15.00...........

Иначе по въпроса-защо ти е?Да не би да очакваш гала-спектакъл от тези "иначе толкова симпатични футболисти"

 

Брей,брей...те наш'те много са се издигнали тогава...по Канал 1! :P

Иначе на мен не ми трябва много,защото аз ще бъда на мача,но все пак нека го има,за да можем да спорим... :D

Link to comment
Share on other sites

Мача ще го дават и по сателитния(ТВ България).Ще бъда благодарен на този който го качи на Wareza.Искам да покажа малко футбол на едни приятели,които не са от Пловдив. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мача ще го дават и по сателитния(ТВ България).Ще бъда благодарен на този който го качи на Wareza.Искам да покажа малко футбол на едни приятели,които не са от Пловдив. ;)

Футбол или борба в свободен стил?

Link to comment
Share on other sites

Футбол или борба в свободен стил?

Уааауу много си забавен уе :angry: .А иначе за мача тва е добра идея ако някои го запише.Защото в момента умирам щото супер много искам мача с Славия от миналия сезон на касета ама никои го няма.Така че ако някои го направи ще е 6 :D

Link to comment
Share on other sites

Tiq ma4ove sa dovolni vinagi aide nqkoi kolega da go zapi6e s tv tunera ot kanala da se kefim posle na "klasata" na plovdivskite igra4i:P

Link to comment
Share on other sites

Много подходяща дата избраха .Точно за моят рожден Ден :) .Ехе само като си представа още преди мачът ще се започне :beer: :smile: ще си иде на мача след мача пак ще се започне ама по-сериозно бе въобще ще е тежък ден :ghost :love .Аре да идват тези 21:25 часа че нямам търпение B)

Link to comment
Share on other sites

СИПАХ МЕ ИМ СИПАХ МЕ ИМ

 

НАЛЕЙ НАЛЕЙ НИ БИРАТА НАЛЕЙ ДА СЕ НАПИЕМ ЗА СЛАВАТА НА ПЛОВДИВ ДА сЕ ВЕСЕЛИМ СЕГА  :beerchug  :beerchug  :beerchug  :beerchug  :beerchug  :beer:  :beer:

poredniq kupen sadiq za loko tolkova ste slabi 4e 4ak me e sram 4e ste ot plovdiv ops ot agisana are otivaite si v kustendil

Link to comment
Share on other sites

хаха аве пич кажи и кви ще са числата от тото-то следващия тираж plZz

Аз ги чаткам само футболните така че ако искаш някой футболен мач само питай :D

 

Закво ти е да го записваш ясно е че Локото ще спечели давам 1:2

Аз като ви казах че ще е 1:2 да не го записвате вия не ми вярвате.

Link to comment
Share on other sites

Да му е "честита" новата кола на Момчил Врайков! За Локото направо не ми се говори - толкова са слаби, че направо незнам. :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...