Jump to content
BulForum.com

SPORT DANCE


alex_2004

Recommended Posts

Q mi kaji neshto pove4e za teb.Mislq 4e moje i da ti pomogna

Какво точно искаш да знаеш за мен Ами аз съм на 18 години Тренирам вече от 3 години спортни танци но така и не успях да си намеря партньор защото или е много висок, или е много голям клас защото аз се водя "D" висока съм към 1,55 :bgrin: и имам голямо желание да постигна нещо в танците но не се намира партньор Ще съм ти много благодарна ако можеш да ми помогнеш А да аз съм от Пловдив :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Филмчета не съм засичал тук! До миналата година,

от време на време качвах музика за спортни танци,

но вече нямам време!

alex_2004 да имаш информация дали Матакови още

се състезават?

Link to comment
Share on other sites

Филмчета не съм засичал тук! До миналата година,

от време на време качвах музика за спортни танци,

но вече нямам време!

alex_2004 да имаш информация дали Матакови още

се състезават?

Ami te trenirat pri Jekovi.Znam 4e vse se kanqt da se puskat ama na kraq vse ne gi vijdam po sastezaniqta.PAk i vse po rqdko idvat i da gledat.TAzi godina daje ne sam gi vijdal nikade.Ti otkade gi poznavash

Link to comment
Share on other sites

Kakvo stava Acho?Varviat li tancite!Vse se kania da mina kum kluba no vse iznikva neshto drugo!Pozdravi na Vania ot men

Vijdam 4e me poznavash.Ama me svetni i ti koi si ta da moje i az da se setq

 

:rolleyes: Pozdravi na vsi4ki tanciori na Latina i Standart, mnogo vi se kefq kato vi gledam!!!  :D

A ti tancior li si ili si prosto lubitel.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

HORAAAAAAAAAAAAAA mnogo iskam da tancuvam verno 4e malko kusno sum se usetil no kogato vidq ne6to na tema sportni tanci i poludqvam za6toto predi trenirah i gi sprqh i az ne znam za6to no mnogo me e QDDDD taka 4e nqkoi ako moje da mi pomogne da kazva.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...