Jump to content
BulForum.com

SPORT DANCE


alex_2004

Recommended Posts

Когато бях на 4 годинки, започнах да тренирам спортни танци. Един месец по-късно, заедно с партньора ми, участвахме в концерт за празника на детето. Тренирах около 4 години, но към края оставах без партньори и не можех да напредна, което ме натъжаваше страшно много. :cry Тогава реших да се откажа от спортните и да продължа с народните танци, които междувременно бях започнала да тренирам. Сега изпитвам лека носталгия и съжаление за изпуснатата възможност...

Link to comment
Share on other sites

Аз тренирам спортни танци вече почти 3 години ама досега не съм имала партньор :cry но въпреки това продължавам да тренирам защото ми доставя голямо удоволствие :P

Link to comment
Share on other sites

Тренирам при Пламен Балабанов в Пловдив Много съм доволна от него но нямам партньор защото няма момчета Или са много високи, или не са ня моята възраст :wacko: Данеби да имаш желание да тренираш :D

Link to comment
Share on other sites

аз искам, ма хем съм висок хем не съм на твоята възраст.

кажи къде и кога са тренировките, може да дойда да вида за кво става дума.

Link to comment
Share on other sites

Ами тренировките са в понеделник и петък от 19:15 часа Залата се намирала точно до сегашния клуб "Тра-ла-ла" (ако се сещаш къде се намира) Има една голяма врата и на нея си пише клуб по спортни танци даже има залепени плакати Треньора се казва Пламен Балабанов Ето ти и GSM-a му:0888687727

Ако искаш може направо да дойдеш сега в петък Ако искаш започваш направо, ако искаш може да погледаш Както си решиш :P

Link to comment
Share on other sites

Тренирам при Пламен Балабанов в Пловдив Много съм доволна от него но нямам партньор защото няма момчета Или са много високи, или не са ня моята възраст :wacko:  Данеби да имаш желание да тренираш :D

Да те питам Пламен още ли ходи със сабо и слуша Пърпъл, а Мария мота ли се там наоколо? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...