Jump to content
BulForum.com

Mountain Biking


Tomahawx

Recommended Posts

Ето темичка и за този спорт :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

trqbvashe da se napravi temichka za tozi jestok sport

podkrepqm s dve ryce ideqta

 

i btw iskam da popitam nqkoi dali znae v magazina na bul ruski dali izvyrshvat remonti na mtb zashtoto moeto si go razglobih i iskam da si smenq vsichki chasti a pyk ne mi se zanimava sam

Link to comment
Share on other sites

А от къде се купуват освен в гореспоменатият магазин и горедолу колко струват

Link to comment
Share on other sites

А от къде се купуват освен в гореспоменатият магазин и горедолу колко струват

vsi4ko zavisi ot vazmojnostite ti.... i ot twa kakwo po to4no iska6 da si vzeme6... leader valql do tcm su6to ima ogromen sklad za koleleta i tam valqli... ima si i magazin4e malko predi turgovskata[zavisi kak go gleda6.. az go gledam ot strana6a na karshiaka] ot drugata strana za scott.. vsi4ko zavisi ot djoba i jelanieto :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм казал ,че ще си купувам,просто питам ориентировачно

Link to comment
Share on other sites

The^Undertaker разбрах че си си боядисвал рамката някъде из Филибето та ако можеш да ми кажеш къде колко пари и кога мога да отида да боядисат и моята :) Може и на стария байк да ми я боядисат даже :) И дали е качествено все пак де :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се ориентирам къде да попитам,но ще пробвам тук...Та идеята ми е да си купя някакъв байк,който ще ползвам предимно за каране из улиците и разни преходи,но понякога и за леки спускания по баирите в някоя горичка.Препоръчайте нещичко за 150-максимум 200 кинта

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се ориентирам къде да попитам,но ще пробвам тук...Та идеята ми е да си купя някакъв байк,който ще ползвам предимно за каране из улиците и разни преходи,но понякога и за леки спускания по баирите в някоя горичка.Препоръчайте нещичко за 150-максимум 200 кинта

 

Няма такъв, най-евтиното което си струва да се купи е Спринт Аполон за около 250-280 лв. или Драг Гризли за същите пари, въпреки че и те са колела с много компромиси, но стават за леко каране в планината.

Link to comment
Share on other sites

Тъся си задна главина FORMULA някой от моделите в ниския или среден клас.

Знае ли някой къде продават и колко струва горе долу , че тва не е без значение за мен :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да кажа, че си взех едно Bachini Sprint за 183 лв. Алуминиева рамка, преден амортисьор и е оборудвано като за среден клас велосипед. Ако някой има поглед или се е сблъсквал с такъв байк може да сподели мение.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
A niakoi znae li dali moga da si smena srednia venets or 42 zaba (nai goliamia) na neshto po goliamo...che taka vdigam samo 35 km i ne moje poveche  :angry1

...i verigata li triabva da se smeni?

Можеш,разбира се.Но я се замисли защо ти е повече от 35 км....? :D Иначе вариант е да си вземеш курбел с 48-38-28 зъба.Веригата вероятно ще се наложи да я смениш също.С регулацията на на дерайльора целия масраф ще хвръкне над 50-60 лева... Струва ли си?

Link to comment
Share on other sites

Можеш,разбира се.Но я се замисли защо ти е повече от 35 км....? :D Иначе вариант е да си вземеш курбел с 48-38-28  зъба.Веригата вероятно ще се наложи да я смениш също.С регулацията на на дерайльора целия масраф ще хвръкне над 50-60 лева... Струва ли си?

samo da dopulnq: kogato se smenq veriga, e prepory4itelno i zen4etata otzad da se smenqt s NOVI, za6toto inace taka preska4a 4e ..... mamata si e ibalo! + 30/40 otgore i ot men! Uspex v na4inanieto!

Link to comment
Share on other sites

A niakoi znae li dali moga da si smena srednia venets or 42 zaba (nai goliamia) na neshto po goliamo...che taka vdigam samo 35 km i ne moje poveche  :angry1

...i verigata li triabva da se smeni?

 

Mi problema ne e v kolelot a v tebe :))) 40-se se opuvat bez problem .. na ravno s 42 ... samod a si s po ubavi gumi ma trudnos e podurjat ... ina4e nadolus e digat 50-60 bez problem :) s 42 daje sa mnogo ;0

Link to comment
Share on other sites

Mi problema ne e v kolelot a v tebe )) 40-se se opuvat bez problem .. na ravno s 42 ... samod a si s po ubavi gumi ma trudnos e podurjat ... ina4e nadolus e digat 50-60 bez problem  s 42 daje sa mnogo ;0

 

DA no kato spuskam ot x.Zdravets naprimer veche pri 50-60 km e nemislimo da se varti i da se uskoriava oshte i niakakvi tapi koli me zadnimavat i mnogo se nerva :devil

 

Можеш,разбира се.Но я се замисли защо ти е повече от 35 км....?  Иначе вариант е да си вземеш курбел с 48-38-28 зъба.Веригата вероятно ще се наложи да я смениш също.С регулацията на на дерайльора целия масраф ще хвръкне над 50-60 лева... Струва ли си?

 

10x :punk ;) :woot

Link to comment
Share on other sites

Ми кой те кара да се пускаш по пътя ?

Пускай се по пътеката и няма да те надминават коли, току виж само те задмил някой железен кон :tongue ... или някоя кросарка в обратната посока:wir

Link to comment
Share on other sites

Atel Квото  и да прави6 винаги ще бъдеш изпреварван от коли освен ако не се мисли6 за Господ :sayjin

Абсолютно не съм съгласен... или по точно е от зависи... но почти няма мост в Пловдив, на който един себе си уважаващ колоездач, да не може да надмине ВСЯКО едно превозно средство (за нанадолнищата става вапрос)

Link to comment
Share on other sites

The^Undertaker разбрах че си си боядисвал рамката някъде из Филибето та ако можеш да ми кажеш къде колко пари и кога мога да отида да боядисат и моята :) Може и на стария байк да ми я боядисат даже :) И дали е качествено все пак де :)

 

Опа проспал съм ти поста ... ми 7-8 лева е боядисването аз лично много съм довоелн боята не е мръднала от тогава не се люпила и тнт ... А и шефа тогава ми даде да си избирам от целия каталог тоя черен цвят не очаквах толкова нюанси да има :).

Та значи да кажем идваш от новия надлез в кичука от тракия да кажем посока към околовръсното ... минаваш Елпром той ти се явява отдясно точно на края му има кръстовище ляво на него има един електрокар такъв рекламен та значи от това кръстовище натам почват складове и тнт .. мисля че се падаше първата пресечка за склад в дясно ... пише БОЯДИСВАНЕ от вратата се вижда тази табелка .. тама е мястото влизаш и говориш със шева... условието е да е изтъркана старата боя .. до алуминии или стомана така имя даваш и си шест ...

Link to comment
Share on other sites

Atel Квото  и да прави6 винаги ще бъдеш изпреварван от коли освен ако не се мисли6 за Господ :sayjin

 

 

Колега тама дето някои от нас караме кола неможе да си помисли да мине .. даже пеша е много гадно пък с колело се оказа лесно :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...