Jump to content
BulForum.com

Mountain Biking


Tomahawx

Recommended Posts

Абсолютно не съм съгласен... или по точно е от зависи... но почти няма мост в Пловдив, на който един себе си уважаващ колоездач, да не може да надмине ВСЯКО едно превозно средство (за нанадолнищата става вапрос)

 

Абе ако настъпват здраво колата и Ланс Армстронг няма шанс да ти кажа. Ти просто май нямаш реална представа за величините.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

@Atel - по-добре да те задминават колите.... отколкото ти тях.

Иначе е яко :D ... караш си в средата и ги изпреварваш.... НО... внимавай

за мигачи и внезапни леви намерения за завиване от страна на водачите на МПС.

 

PS: Радвам се, че ви казах това, защото можеше и да не мога да ви го кажа :laughing:

 

LNBR - "колоездача се пази сам от опастности!"

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно не съм съгласен... или по точно е от зависи... но почти няма мост в Пловдив, на който един себе си уважаващ колоездач, да не може да надмине ВСЯКО едно превозно средство (за нанадолнищата става вапрос)

Екстремен си то се вижда ама в случая мисла че за състезанията м/у коли и колоездачи по-умния отстъпва ,иначе ортопедията бачка non-stop :devil
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно не съм съгласен... или по точно е от зависи... но почти няма мост в Пловдив, на който един себе си уважаващ колоездач, да не може да надмине ВСЯКО едно превозно средство (за нанадолнищата става вапрос)

Екстремен си то се вижда ама в случая мисла че за състезанията м/у коли и колоездачи по-умния отстъпва ,иначе ортопедията бачка non-stop :devil

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Търся Route ,които да ме изведе до връх Ботев.

Знам че има някакъв военен път до върха,но някой знае ли откъде започва той?

Link to comment
Share on other sites

Dobre de! Sastezaniata s koli otpadat! Kajete togava kade xodite da karate? Kato stane toplo moje da xodim da se trepem niakade zaedno!?  ;)

 

 

ми на младежкия хълм ходим да караме.,

ама ако си аграр.....---->>> ГРЕБНАТА БАЗА :devil

Link to comment
Share on other sites

ми на младежкия хълм ходим да караме.,

ама ако си аграр.....---->>> ГРЕБНАТА БАЗА

 

DObre de...tam prava skorostno katerene...i posle spuskam bavnichko...

A na Grebnata 10 obikolki no ne padam pod 30 km...ako si Fen vikai da se sastezavame ;) :woot

Link to comment
Share on other sites

DObre de...tam prava skorostno katerene...i posle spuskam bavnichko...

A na Grebnata 10 obikolki no ne padam pod 30 km...ako si Fen vikai da se sastezavame  ;)  :woot

 

 

аз съм фен предимна на спускане по пътечки....гребната база вече ми писна....пък и нямам гуми за гребната.. :sick

Link to comment
Share on other sites

Търся Route ,които да ме изведе до връх Ботев.

Знам че има някакъв военен път до върха,но някой знае ли откъде започва той?

здр ами аз сам го качвал два пъти връх Ботев с колелото и мисля тази година пак да ходя ако ти се ходи? тръгва се от Калофер към Паниците (които и да питаш в Калофер ще ти каже къде са) и от там направо хващаш по един черен път и все по него и си горе на върха само че от Паниците до горе са има нема 35км камъни, чъкъл, листа, пясък, кал, че на места и сняг нищто че е лято:) така че ако искаш лятото няма проблем !:) :punk

Link to comment
Share on other sites

ima ima ekstremisti no naistina i az kato sym v kola i si karam mnogo mrazq nqkoi koloezdach da mi se prechka otpred, a znam za edin priqtel deto napravo si blyzka cigani po pytq

ne che az ne karam qko nadoly po mostovete no vse pak vnimavaite ako trygvate da presichate platnoto na zig-zag , ako ne ste s motor razbira se

Link to comment
Share on other sites

аз пък се дразня когато има кола зад мен и за тва им давам път да ме изпревари ( смисъл намалям или отбивам някаде докато мине колата )

 

 

 

t0tal кажи на твоя приятел да внимава с циганите защото може да му ходим на свиждане :allien :bgrin: :D :allien :bgrin: :D

:woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Малко опасничко ми се вижда това с връх Ботев. Но иначе съм навита да се спусна от х. Здравец. Само ми е чудно как ще стане качването до там... :D :D

 

kolo.gif

Link to comment
Share on other sites

Малко опасничко ми се вижда това с връх Ботев. Но иначе съм навита да се спусна от х. Здравец. Само ми е чудно как ще стане качването до там...  :D  :D

 

kolo.gif

 

 

 

ами лесно става номера с качването :D или с рейса или на самоход :)

Link to comment
Share on other sites

Два часа и половина нагоре със средно темпо. Само някой да се навии да си носи раница та да му сложим една 5 литрова бутилка с вода :D Нямам вяра на чешмите по пътя

Link to comment
Share on other sites

Mислих си за рейса, обаче като знам какви разярени бабички и дядовци пътуват, май протекторите трябва да си ги сложа още от Пловдив :D :punk

А на самоход - няма начин и то точно за това, че няма кой да ми носи раницата, в която да се мотка тази 5 литрова бутилка с вода и няколкото павета за късмет :P :blink: А по пътя за х. Здравец през Белащица, най-близката чешма по пътя е в Гълъбово. С такова впечатление съм останала.

Link to comment
Share on other sites

Mислих си за рейса, обаче като знам какви разярени бабички и дядовци пътуват, май протекторите трябва да си ги сложа още от Пловдив  :D  :punk

А на самоход - няма начин и то точно за това, че няма кой да ми носи раницата, в която да се мотка тази 5 литрова бутилка с вода и няколкото павета за късмет :P  :blink: А по пътя за х. Здравец през Белащица, най-близката чешма по пътя е в Гълъбово. С такова впечатление съм останала.

 

 

начи за рейса няма микакъв проблем за качването на колелото,смисъл бабичките и дядовците нищо няма да ти кажат , сичко зависи от шофьора , е освен ако ти не иска6 с рейса де :P :D :D

 

пък и на самоход е също така интересно

нямаш нужда от 5 литра вода :) стига ти 1 шише 1 литър вода и 1-2 сандвича примерно ;) пък и ако си с компания времето някакси минава по бързо и не се усещаш кога сте пристигнали (това се пак си е мое мнение)

 

ако искаш....някоя събота или неделя мойе да се качим и да се пуснем отгоре :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ако искаш....някоя събота или неделя мойе да се качим и да се пуснем отгоре  :rolleyes:  :rolleyes:

 

Супер! :D :D :D

Никой от познатите ми с колела не желае да се спусне с мен... нещо им изглеждам страшна :bgrin: (или може би ги е страх?!)

Link to comment
Share on other sites

Супер! :D  :D  :D 

Никой от познатите ми с колела не желае да се спусне с мен... нещо им изглеждам страшна  :bgrin:  (или може би ги е страх?!)

 

 

аз съм навит...не ме е страх, така че айде........надолооооооооооо :devil :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

t0tal Публикувано на , 15:51 PM

dnes bqh do gylybovo, abe mnogo koloezdach be

prez 10-15 min ima po dvama trima entusiasti

То сега като се оправи времето ... съвсем нормално е да има колоездачи.

Ама понеже моето колелце не е с дискови спирачки и на 1-2 спускания от Гълабово трябва да сменям гумичките на спирачките!Ама си е яко де! :tongue

 

Апък от много време ми се иска да се спусна по туристическия път Хижа Здравец - Гълабово , но съм го минавал пеш и знам , че на места е мн мн .. стръмно :D трябва да събера смелост. :woot

Link to comment
Share on other sites

The^Undertaker, споко :D :P

 

t0tal, и к'во има на Гълъбово? :P Като малка се пусках с детско колело тип "пИпИрудка" по един баир на селото. Оцелях тогава.

За съжаление още не съм орктила сезона с байка. Май месец ще го направя, че ръцете ми трябват все още :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...