Jump to content
BulForum.com

Your Personal Top 5 @ Serials


Recommended Posts

1. ПРИЯТЕЛИ

2. ДАЛАС

3. ТУИН ПИЙКС

4. ДОКТОР КУИН

5. АЛО АЛО :excl: :excl: Това съм аз Льоклер :lol: ХАХАХАХА :lol: :laughing: :woot

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

1. The O.C.

2. Friends

3. X-files

4. Lexx

5. ER

Сега се сетих и за новия сериал по AXN - "Lost" -нали така се казваше...

Link to comment
Share on other sites

1-jeneni s deca

2-ot mesto prestaplenieto

3-2ma maje i polovinaot

4-purvata valna

5-farskeip

Link to comment
Share on other sites

Според мен не трябва в една и съща класация да са комедийни сериали, приключенски, фантастика и други жанрове.

Гледам повечето са пускали само неща, които ги има в Интернет. За жалост доста готини сериали ги няма.

Аз няма да класирам моите 5, защото, както казах по-горе, не мога да сравнявам различните жанрове.

Стъпка по стъпка - може би най-любимият ми комедиен сериал, за мен лично бие Приятели както си иска, гледал съм го с кеф като го пускаха по Канал 1 и искрено съжалявам, че го няма в Интернет. Като гледам обаче общата мания по Приятели ми се струва, че мнозинството не мисли като мен. Следователно или аз съм доста странен, или хората не са гледали Стъпка по стъпка. Страхотен сериал!

Алф - това за мен си е абсолютната класика, няма да го коментирам, всеки го знае.

Семейство Флинтстоун - това не го видях никъде (вярно че доста бързо прегледах мненията, може някой да го е писал ;)). Един от най-великите сериали, невероятен хумор и се гледа с кеф от малки и големи. Някой може да възрази, че е анимационен, но това не му пречи да е класика.

Ало, ало - английският хумор винаги ме е харесвал страшно много, по принцип английското кино много ми допада. Сериалът си е убиец, а и май пак го повтарят по бТВ :punk .

Приятели - все пак ще го вкюча, защото има доста готини неща и в него, но определено не може да мине за номер 1 при мен, по-скоро е в задните места, но определено става :) .

Морска сол - този го включвам като шести, защото наистина е добър, който не го е гледал - събота и неделя от 8 по Нова ТВ. Много добро изпълнение и някои серии са направо страхотни. Особено една, в която участваше Кръстю Лафазанов (не съм сигурен дали го има от време на време или участваше само в тази серия) - класика, тоя пич може да ме разсмее само с физиономии :punk .

 

Писах само комедийни, защото някак не ми допадна да добява Шотландски боец или нещо подобно в тази група.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

На първо място-АЛО АЛО естествено. :punk :laughing: :laughing:

2.Las Vegas

3.Женени с Деца :tongue

4.LOST

5.На гости на друга планета(даваха го преди години по НОВА,но сега никъде не мога да го намеря)

Link to comment
Share on other sites

Offf top 5 tva e mnogo trudno za men,za6toto ima tolkova mnogo dobri seriali ot tolkova mnogo janrove,zatva 6te kaja po nqkolko ot janr

 

komediini

1 marrid with children - razbirase all bundi i naq golemiq

2 The prince from bel air - e toq serial nqma raven

3 vsi4ki pod edin pokriv -toq serial e lud prosto,jalko 4e nemoje da se nameri

4 friends razbirase

5 noviq politik -nego nikoi ne go e spomenal pak e super lud serial

 

za super geroi i takiva razni

1 novite priklu4eniq na superman

2 buffy

3 angel

4 charmed

 

trilarai i razni tam misterii i dr

1 Profit e tva e seriala

2 X-files

3 tuin peaks

4 Auter limits

5 istorii s neo4akvan krai

6 raskazi ot kriptata

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

1.Nip/Tuck

2.CSI Miami

3.Two men and a half

4.ER

5.Malcolm in the Middle

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Сериалите,които ми харесват не могат да се подредят в ТОП5 защото са много,така че просто ще изброя някои,които ми харесват най-много.

 

Charmed

Smallville

House MD

One tree hill

Blade The series

Farscape

Bionic woman

Ugly Betty

и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Невъзможно ми е само 5 да изброя, но сред любимите ми са:

Heroes

Lost

Dexter

Californication

House M.D.

 

Наред с тези следя(х) и обожавам:

 

Stargate SG-1, Arrested Development, Star Trek (TNG, Enterprise), Family Guy, American Dad, Futurama, South Park, Journeyman, Women's Murder Club, Standoff, Farscape, Babylon 5, Durham County, Studio 60 On The Sunset Strip, The West Wing, The Lost Room, Dead Like Me, The 4400, Eureka и доста други.

Link to comment
Share on other sites

1.Вечния, неотразимия, по-великия от живота "Женени с деца"( "Married with children" ) !!!

2.House M.D.

3.One Tree Hill

4.Бензин в кръвта( немски е сериала по D+ го даваха ама не знам как се казва на англ. )

5=2.The L word :) не случайно неговото 5-то място е равно на 2-рото :D

Link to comment
Share on other sites

1.LOST

2.Heroes

3.Prison Break

4.ALF

5.Malcolm In The Middle

 

ПС: Ако ALF продължаваше да се снима (не е лоша идея да го възродят с някой нов сезон) щеше да ми е на първо място! :P

Link to comment
Share on other sites

1. Friends - ненадминат за сега според мен

2. Charmed - имаше си всичко филмчето

3. Heroes - класика в жанра на ТОП5 :D

4. Ugly Betty - мноу ме радва, а бетито извън филма е уникално яка :love

5. Desperate Housewives - е к'во пък и аз тряя малко да разпускам с простотии :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...