Jump to content
BulForum.com

Хлорофил


snatch

Как казва Антрацит?  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Прегледай подробно тази тема. Доста сме говорили за Хлорофил там и дори имаше идея да ги изкопаем от БНТ. Дотук нищо обаче. Не ти пиша нещата, които знам, защото съм ги писал вече и няма нужда да се повтаряме.

Link to comment
Share on other sites

Не съм казвал, че трябва, или предлагал да се затвори темата. Просто казах, че съм си казал моето вече и не виждам защо да го повтарям. Ако има нужда, ще... Иначе Хлорофил си е велик и защо да няма тема за него?..

Link to comment
Share on other sites

'Познахте ли ме???????' :) :D

'Смокини и черници !'

ХАХАХААХГГАГААХАХАГ,това детско беше много идиотско наистина :) Антрацит живееше в 1на пералня :P

Link to comment
Share on other sites

Малария живееше в пералнята, не Антрацит.

 

АХАХАХАХ,така ли беше :) Мнооого малък бях,когато го даваха ,но все още си го спомням ония кретен -таралежа,май беше приятел на Хлофрофил?Или пак се бъркам? :)

Link to comment
Share on other sites

Някой помни ли 1 детско даваха го май по Ефир 2 "Хлорофил"?Така се казва главния герой, който е мишка.Любимият му израз е "смокини и черници!" не знам какво означаваше :) Приятелят му се казва Анатол бонбона, а приятелката му Маева.Майката на Маева се казва Малария и живее в пералня, а брат й (на Маева) се казва Елегантния.Маева е бяла мишка и говори винаги в рима, но не помня другите от семейството й какви бяха.Мисля, че Анатол бонбона е крокодил, но изобщо не съм сигурен ще питам и ще пиша.Лошият в детското е Антрацит и е гаден плъх!Неговият израз е "гадост и зараза" и имаше за помощник един визон(той така и си се казваше).Гаднярите живеят на бунище.Та някой помни ли това детско и може ли да ми припомни нещо друго за него, защото аз помня много малко неща.

П.П.идеята ми дойде, защото с една позната си говорихме и тя ми припомни 90% от горе написаните неща :)

 

 

"Poznahte li me?" - tova go kazva6e Elegantnia /mejdu drugoto toi mai be6e por.../tva detsko RULLZZZ :punk

Link to comment
Share on other sites

Ето това е 1 средностатистически юзер!Толкова си зле, че си постнал без дори да прочетеш първия начален пост!Разбрал си за какво става дума само от заглавието на темата!Евала!Айде моля не поствай вече тук!

 

 

Прочетох ти 1вия пост!Средностатистически юзър съм,да!но ги чета!Защо обиждаш и реагираш остро?Просто имах различни спомени в сравнение с това,което си написал,явно се бъркам :) .Няма да пиша повече в темата,извинявам се за офтопика.

Link to comment
Share on other sites

Нямах предвид да наблегна на "много си зле" или там както го казах.Просто каза 2 неща, за едното и аз бях написал, че не съм сигурен, но другото за Антрацит, че живее в пералня аз бях написал, че Маева е в пералня, а Антрацит на бунище.Надявам се разбираш защо си помислих, че не си го прочел.Айде не с лошо, нищо лично! :)

 

Ясно,няма проблем :)

Оказа се ,че този таралеж,за който имам спомени всъщност е визона :) Репликата 'познахте ли ме',обаче си е негова ;)

Link to comment
Share on other sites

След двудневно ровене из Гугъл и всякакви сайтове, реших най-накрая да влезна в официалния сайт на Canal France International. Значи там има много хубав линк: http://www.tvfrance-intl.com/tvfi/1_progra...s_recherche.php. Аз рових ама нищо не излиза. Айде още някой да се порови плз..

Link to comment
Share on other sites

Айде още някой да се порови плз..

Според това, което аз намерих, телевизионните серии се водят под общото име Les Enquêtes de Chlorophylle, а според този каталог на училищна видеотека трите части (всяка от които е на отделна касета) са:

 

#1 : Attention! Pollution!

#2 : Chasse interdite!

#3 : Vols et enlèvements

Link to comment
Share on other sites

Много яко беше!Може да ви звучи странно, но аз често се сещам за него и израза: " Гадост и зараза"...

ехх детство :)

Link to comment
Share on other sites

ТЪРСИМ:

 

Les Enquêtes de Chlorophylle

(1992)

 

Distribution :

 

Chlorophylle / Alain Zouvi

Malaria / Élisabeth Chouvalidzé

Anthracite / Sébastien Dhavernas

L'élégant / Jean Galtier

Maevick / Valérie Gagné

Postule / Yves Massicotte

Punky / Jean-Marie Moncelet

KGB / Septimius Sever

Link to comment
Share on other sites

99% съм сигурен, че е "гадост и зараза", а и още много хора помнят, че е така!

не е от голямо значение, нали?!

важното е че филма къртеше мифки :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...