Jump to content
BulForum.com

"Lorrain" на Каффе


Teddy-King

Recommended Posts

Просто композитора на Каффе взима мотив от "соя песен" ,за която съм сигурен ,че и той е крал и после другите взаимстват от същатата песен на МакКан и променят тук таме и става боза с баничка :) Лорейн не ми харесва като звучене и мисля ,че най-добро се е получило на Руслан.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

@sandman - напълно подкрепям твоето мнение.Когато го гледах, точно се нервих, че вече прекаляват.Прозвучало им е еднакво на едно място и айде... No Comment просто. :pirate

Link to comment
Share on other sites

абсолютни бози.Някавъв сульо излиза и вика това е моя песен.Кафе ли сте чай ли сте не знам,но не се прави така. :sick

Link to comment
Share on other sites

Lorrain - Хубава работа ама българска  ;)

Who cares ?

I do..

Абе няма какво да спорим.. и Слави е взаимствал малко или много.. колкото и да са "различни" .. Само мога да добавя ,както казаха и Господарите , БГ Конкурс и повече БГ ,от колкото конкурс..

Link to comment
Share on other sites

Ади сега и Каффе в Евровизия. Колкото и "ф"-та да слагат - и за пиене не стават, камо ли за слушане.

Само погледнете всички участници в този псевдо конкурс и си направете изводите що за мили родни картинки - певци и състави има в тази държава. И въобще дали не е анти реклама за една уважавща себе си група(изпълнител) да участва в този нецензуриран "секс" преди 24.00 часа. Че онези пичове от БТР така наречените тогава "домакини" - те пяха най-добре, но те са все пак една от най-успешните групи в последните години. Да отидат те на Евровизия!

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо чудно половината музикален свят да използват познатите мотиви - само Кафффффффе да не знаят.

 

Немам сили за повече коментар

Link to comment
Share on other sites

Ахахах пак станахме за резил. Тия дето са ни дали правата да са организира такъв конкурс в България са направили огромна грешка.

Link to comment
Share on other sites

Историята стана направо трагична....Аз ако бях на мястото на Каффе нямаше да отида на Евровизия...

Link to comment
Share on other sites

Според мен е добра идея 1 ден преди евро визия да обявят ,че вокала им се е разболял и не могат да участват или нещо да измислят за да се оправдаят да не ходят но надали ще го направят ;)

Link to comment
Share on other sites

Не могат да го направят, защото това ще ги забие още по-дълбоко! Най-добрият вариянт е да отидат и на пук на всички, да опитат да се представят достойно.

 

Аз ще им стискам палци, защото въпреки всичко, те ще бъдат лицето на България.

Link to comment
Share on other sites

Ахахаха размазах са.... :lol: :punk 8 песни е*ати. Ха ся да са чудим защо Трифонов са отказа набързо набързо да "пее"... Кво повече да кажа освен BG Style изцепка

Link to comment
Share on other sites

Teddy-King то и аз ще им стискам...само защото представят БГ....но по недостоен според мен начин....

Link to comment
Share on other sites

Не могат да го направят, защото това ще ги забие още по-дълбоко! Най-добрият вариянт е да отидат и на пук на всички, да опитат да се представят достойно.

 

Аз ще им стискам палци, защото въпреки всичко, те ще бъдат лицето на България.

 

Не мисля ,че ще им навреди повече просто ще дадът 1-2 интервюта в които ще кажат колко много съжаляват , че не са могли да участват и всичко ще бъде забравено след не повече от 1 месец .Докато ако отидат там мисля че чуждестранната преса просто ще ги разкъса а и си мисля ,че нямат шанс тъй като вече им се е лепнала лоша слава . Поне така виждам аз нещата иначе разбирасе че и аз ще им стискам палци

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...