Jump to content
BulForum.com

Wallpapers


RIP

Recommended Posts

Обичам когато намеря нещо интересно да го публикувам и случая сега е точно такъв.Един приятел ми "подхвърли" доста пейпъри от които аз избрах най-най и искам да ги споделя с вас. 95% са на тема Nature и са неописуемо красиви.

 

Пейпърите се качват и са около 250MB,след няколко часа ги търсете тук.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
Обичам когато намеря нещо интересно да го публикувам и случая сега е точно такъв.Един приятел ми "подхвърли" доста пейпъри от които аз избрах най-най и искам да ги споделя с вас. 95% са на тема Nature и са неописуемо красиви.

 

Пейпърите се качват и са около 250MB,след няколко часа ги търсете тук.

"Абе аз може да не съм готвач, ама кюфтетата без лук не ги одобрявам..." (култова реплика от "Вилна зона") :P

Не искам да прозвуча като това по-горе, ама защо не ги архивира в пакет и тогава да ги качиш... :) Иначе благодаря за усилията! :punk

Link to comment
Share on other sites

Midex, може някой да не иска да сваля всички...:).

djadomraz, да видях,че се качват WebShots,но доколкото си спомням май трябваше софтуер за тях, което лично на мен не ми е от полза. ;)

Link to comment
Share on other sites

djadomraz, да видях,че се качват WebShots,но доколкото си спомням май трябваше софтуер за тях, което лично на мен не ми е от полза. ;)

irfan view-то може да ги конвертира jpeg :)

 

иначе webshots си имат free софтуер (без spyware!) който може да ти слага и календарче отгоре на картинката която ти е десктоп и аз на това най-много се кефя ... и не само де - screensaver-a също е много приятен - сменят ти се един след друг пейзажи кой от кой по-хубав - можеш да стоиш и да съзерцаваш компютъра - помага за стреса както да си имаш аквариум с рибки примерно :)

 

но все пак е още 1 програмка койято се качва и работи нон-стоп повече или по-малко тъй че ако ти е слаба машината по-добре да си избереш 1 wallpaper да го направиш на битмап (bmp) дори не на jpеg, понеже jpеg-зите допълнително се разкодират при показване

Link to comment
Share on other sites

Ами посетети този адрес и сваляйте

 

само че тези които са premium only трудно ще ги свалиш без да си платиш

 

и ще ги сваляш на 800х600 не на 1600х1200 :)

 

иначе аз точно така правя но си имам акаунт там :)

Link to comment
Share on other sites

не става от тук иначе има много добри

Свали си тази програмка там ти е написано какво да направиш а тези които са premium only не можеш да ги свалиш безплатно но пък има хиляди които можеш да сваляш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...