Jump to content
BulForum.com

Wallpapers


RIP

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply
@djadomraz кажи сас коя програмка може да се гледат тези Wallpaper-и не  :confused

 

az gi gledam sas programkata ot webshots - bezplatna e i njama spyware - svali si ja ot tuka: http://www.webshots.com/samplers/files/wbsamp.exe

 

inache irfan view-to maj moze da gi convertira v jpeg az lichno ne sam go polzval obache.

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин всичките снимки да ги отворя на веднъж, защото иначе трябва да ги отварям една по една за да ги намери WebShot-а?

Link to comment
Share on other sites

Това са най-красивите картинки които сам виждал :) казвам го с ръка на сърцето си .Обаче много а ма много щеше да е готско ако мога да си ги направа вав .bmp формат да мога да си фи пускам по лесно с ASD 7 и да мога да ги сложа като скрийнове

Link to comment
Share on other sites

Това са най-красивите картинки които сам виждал :) казвам го с ръка на сърцето си .Обаче много а ма много щеше да е готско ако мога да си ги направа вав .bmp формат да мога да си фи пускам по лесно с ASD 7 и да мога да ги сложа като скрийнове

 

E njama li njakakab batch convert vav irfan view ili acd see ?

 

samo che imaj predvid che kato bmp-ta shte ti trjabvat suma GBti za da gi sahranjavash... az lichno ne bih ti preporachal takav experiment da si pravish :)

Link to comment
Share on other sites

E njama li njakakab batch convert vav irfan view ili acd see ?

 

samo che imaj predvid che kato bmp-ta shte ti trjabvat suma GBti za da gi sahranjavash... az lichno ne bih ti preporachal takav experiment da si pravish :)

Ами да ти кажа лично имам два харда ( 80гб+160гб ) 80-тачката не сам я напълнил още а другия си седи шкафа :bgrin: така че не се притеснявам за место имам колкото щеш но наистина трябва да видя може и Plugin да има :huh:

Link to comment
Share on other sites

irfan view-то може да ги конвертира jpeg :)

 

иначе webshots си имат free софтуер (без spyware!) който може да ти слага и календарче отгоре на картинката която ти е десктоп и аз на това най-много се кефя ... и не само де - screensaver-a също е много приятен - сменят ти се един след друг пейзажи кой от кой по-хубав - можеш да стоиш и да съзерцаваш компютъра - помага за стреса както да си имаш аквариум с рибки примерно :)

 

но все пак е още 1 програмка койято се качва и работи нон-стоп повече или по-малко тъй че ако ти е слаба машината по-добре да си избереш 1 wallpaper да го направиш на битмап (bmp) дори не на jpеg, понеже jpеg-зите допълнително се разкодират при показване

Тази програмка е велика :rolleyes: :) Препорачвам я на всеки .Просто още едно голямо мерси @djadomraz ще имам да те черпя :)

Link to comment
Share on other sites

Не работи  :( ще потарся някаде

 

 

... ами защото са сменили формата. по-късно ще кача един да видим дали ще стане

 

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/Konvertor.3.34.1/

 

official site

 

с т'ва става. пробвах го.

ще кача и една, която е само за convert от wb1-to-jpg

 

http://info.datacom.bg/elko/Programmes/Web...ource%20GDN.zip

Link to comment
Share on other sites

Свалих си ги обаче убшота не може да ги отвори. Какво да правя? :cry

 

1. Коя версия на уебшот имаш? Свали си най-новата от тук

2. Архивите които съм дал се слагат в "My Documents\Webshots Data" като преди това спираш програмката (онзи фотоапарат долу до часовника) и почистваш директорията (последното е по желание, но ако си имал някакви стари картинки от предни версии на уебшотс може да се получи една каша с категориите и т.н. не че пречи но все пак на мен не би ми било приятно)

 

 

 

 

PS: Новите картинки от мес. февруари очаквайте на 1ви Март :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brad4edi ne sam ka4val ni6to ot 10 meseca i sam zabrail kak a puk imam mnogo iaki snimki ot France , Italy , Spain & Brazil si4ki praveni ot men Niakoi moje li da me svetne zabrail sam . Ima6e niakva programa ili ne6to takova ne pomna

Link to comment
Share on other sites

Програмата е FlashFXP или WS_FTP. Има и още но тези ще ти свършат работа. А може да ги качиш и като натиснеш на Upload в началната страница на варез.ру горе и там да си напишеш юзърнейм и парола. Айде качвай :)

Link to comment
Share on other sites

Програмата е FlashFXP или WS_FTP. Има и още но тези ще ти свършат работа. А може да ги качиш и като натиснеш на Upload в началната страница на варез.ру горе и там да си напишеш юзърнейм и парола. Айде качвай  :)

 

В uploads като влезеш кво трябва да се направи ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...