Jump to content
BulForum.com

Poveche info za vcd


Elimir

Recommended Posts

Големината няма значение :) както някои обичат да казват. Гледай филма ти да е до 79 минути ако е на 700МВ дискове или че трябва да го разделяш

Link to comment
Share on other sites

helpppp plssssssssss

ta mnogo blagodarq na IV LAZ

 

za linka deto dade vsi4ko napravih ama kato

 

pusna VIRTUAL DUB i kato izbera filma mi dava slednata gre6ka

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Coulden't locate decompressor for format 'DIV3' (Microsoft High-Speed MPEG-4 V3

[HACK:DivX Low-Motion])

 

VirtualDub requires a Video for Windows (VFW) compatible codec to decompress video.DirectShow codecs,such as those used by Windows Media Player,are not suitable

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

plsssssssssss help me i za6to se poqvqva tova i ako trqqq ne6to da se darpa kato codecs ili ne6to podobno ako moje mi daite linkove da teglq

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не ти отваря филма с някой плеър значи няма да тръгне и с ВиртуалДуб или имаш някой HackTool. Свали си най-новите кодеци на Ace Mega Codec Pack или K-Lite Codec Pack, пък може и да потръгне

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не ти отваря филма с някой плеър значи няма да тръгне и с ВиртуалДуб или имаш някой HackTool. Свали си най-новите кодеци на Ace Mega Codec Pack или K-Lite Codec Pack, пък може и да потръгне

 

 

 

dobre de pone mi kajete ot kade da gi izteglq ili mi daite link

 

10xx predvaritelno

 

a men mi se struva 4e mai nqmam installnati DivX-codecite

Link to comment
Share on other sites

То си е казано много ясно - DirectShow филтрите не са suitable за декомпресия. Трябва да имаш VFW кодеци за това - или най-малкото VFW интерфейс за тях.

Например ffdshow е дайректшоу филтър за декомпресия.

Най-новата версия дори мисля включваше и VFW интерфейс.

Инсталирай си K-Lite - би трябвало да стане.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...