Jump to content
BulForum.com

Automotor show Detroit 2005


Recommended Posts

Много са яки снимчиците!Късметлия е твоя приятел :D

На мен няй-много ми харесаха Bentley-то, Maclaren-a и Viper-a!

Link to comment
Share on other sites

Bih iskal i az taka se izgazarq i da sedna v teq koli4ki ama mai nqma da e v blizkite 10 15 godini :( Ina4e kolite sa prosto strahotni :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко е престижно, ама като гледам тва ауди ТТ дето е модел 98г..:)

Всичките коли ги има и тук, все си мислех че трябваше да са много яки там.

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко е престижно, ама като гледам тва ауди ТТ дето е модел 98г..:)

Всичките коли ги има и тук, все си мислех че трябваше да са много яки там.

 

Oсвен ТТ-то и 350z аз другите наживо не съм ги виждал, пък и чак и тука да ги има........не знам, невероятно ми звучи, но ако си ги виждал наоколо кажи каде и аз да ги видя ;)

Link to comment
Share on other sites

Oсвен ТТ-то и 350z аз другите наживо не съм ги виждал, пък и чак и тука да ги има........не знам, невероятно ми звучи, но ако си ги виждал наоколо кажи каде и аз да ги видя ;)

Ами единствено Бентлито не съм виждал на живо, но има такова в София. На снимки са ми го показвали. Коя кола те въодушеви толкова много? А и онова волво, което ме съмнява да е сериен модел, по скоро прототип на нещо си.

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко е престижно, ама като гледам тва ауди ТТ дето е модел 98г..:)

Всичките коли ги има и тук, все си мислех че трябваше да са много яки там.

 

Можеш да се оплачеш в Германия ако искаш B) Като нямат какво да покажат ауди, щанд с голи мадами ли да сложат? (е не че ще е лошо ;) ) Та такива коли едва ли си виждал отсвен на картинки дет' се вика :beer:

Link to comment
Share on other sites

Що и аз не съм на мястото на твоя приятел....

Link to comment
Share on other sites

Oсвен ТТ-то и 350z аз другите наживо не съм ги виждал, пък и чак и тука да ги има........не знам, невероятно ми звучи, но ако си ги виждал наоколо кажи каде и аз да ги видя ;)

 

Е чат пат се мярка една 645-ца в Пловдив бе майна

Link to comment
Share on other sites

Ами единствено Бентлито не съм виждал на живо, но има такова в София. На снимки са ми го показвали. Коя кола те въодушеви толкова много? А и онова волво, което ме съмнява да е сериен модел, по скоро прототип на нещо си.

koga si vijdal Dodge Viper SRT-10 Coupe 2006, 6toto toi o6te ne e pusnat v prodajba :confused

 

edit: @ROBIN mersi za otgovora :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...