Jump to content
BulForum.com

Kazynsky


Recommended Posts

Kazynsky s tvoqta konfiguraciq :

GB 8IHXP/i850E/533/RDRAM1066/ATA133

P4/2.4Ghz/533/512k

Samsung 512 RDRAM/1066

MAXTOR 40GB/7200/ATA133

 

Te izduhwam izcqlo bre:

EPOX8RDA+; Athlon 2200Mhz;200FSB; 2x256 Kingston HyperX PC3000;MaxtorD740X 40 gb.; Gbyte Radeon 9000Pro;

 

Znaesh li che ako zabucha na tvoeto dyno edin Ti4200 shte dade okolo 10500 3dmark2001; a na moeto - 13155 3dmark 2001.

A znaesh li che tova, koeto imam e 40% po evtino ot tvoeto.

A za izbora ti na dyno GB-GIGADRYV ne mi govori...qko si se precakal.

 

Ako ste za INtel - kupete si CPU za 500$ + hubavo dyno za oshte 190$ i elate mi govorete.

Moga da ti kaja che Opterona na AMD e nai-byrzoto Cpu v momenta(makar da ne e za desktop mashini).

Link to comment
Share on other sites

Kazinsky

 

Та разбрахме че си дърво...но пък кажи за сметките и четенето...

Щото аз прочетох следното твое писание.

 

 

"" GB 8IHXP/i850E/533/RDRAM1066/ATA133

P4/2.4Ghz/533/512k

Samsung 512 RDRAM/1066

MAXTOR 40GB/7200/ATA133

 

Polu4ava se super iz4islitel - neshto koeto ubyagva na laynata AMD.

Golyama rabota 4e imat malko po-golyama videoproizvoditelnost. dara bara.

Na babavi far4iloto.

me-me-me-me, kat bebetata ste. "

Kazinski

 

Да ти кажа ли още ,че ако клокнеш CELERON ot 2 ghz na 3Ghz все едно че не си направил нищо съществено.Да ти кажа ли че на ICE DOG CPU-to клокнато от 2.4Ghz na 3.06Ghz e по-бавно от моето АМД от 1.47 Ghz клокнато na 2.3Ghz?!

Съжалявам те първо за тона, после за Gigadryv - дъното което имаш, и сетне P4 процесора който е като трабанче спрямо 2.3Ghz AMD, и за който си се изръсил 200$ и след 6 месеца ще се чудиш кой ще ти го купи.

 

BTV ако ти се струват малка разлика от 2500 точки на 3dmark2001 w polza na AMD, значи си наистина малоумник.

Link to comment
Share on other sites

Samo ne razbrah neshto ...ako niakoi iska da si merim mashinite da doide pri mene ... az sha mu kaja kolko tochki davam na 3Dmark... taka sha vi sipa da iadete che sviat sha vi se zavie ...

Uslovia :

Meri se na novia 3Dmark 2003 ..reg vuv saita na MadOnion i sled tva si publikuvate rezultatite..aide da vi vidia kolko ste otvoreni ..i moga da vi kaja samo dve neshta ... i te sa:

1'vo INTEL rulz

2'ro ATI Radein rulz

 

P.S.

aragorn : Znaesh li koga shte izduhash sus 2.2AMD,...Intel Pentium na 2.4/512 ..?????? Abe ti sluchaino da ne bi da si lud ???

Link to comment
Share on other sites

Ей какви времена, какви технологии. Едно време си мерехме ония работи, сега си мерят процесорите :D :D :D направо ме съдрахте от смях :D :punk

Link to comment
Share on other sites

WAREZBG

 

Случайно съм нормален - да направя това уточнение.

2200 - 2300 Мхз АМД бие на SiSofSandra единия от 3.06Гхз Р4.

За Р4 на 2.4 Ghz ...няма смисъл да говоря - детска играчка.

 

За видеото май не си наясно че 3dmark 2003 е за видео карти с DirectX9 поддръжка.

Моята поне не е такава, но при равни други условия(рам, видео) отново ще изкара повече от Р4.

Справка - Radeon 9000 Pro 64 DDR - 1568 3dMark 2003;

3dmark 2001 - 9303 3d Mark;

Link to comment
Share on other sites

RUNNER

 

Не уважавам лъжците.

 

Виж на furiozo машината в Hardware. С АSUS Ti4200 128 DDR видео карта и 3-и пъти по-бърза машина и 1 Gb ram Kingston вади 1600 3dmark 2003.

Тествах на Nfoce2 и Ti4400 - даде 1620 3dmark 2003....

 

Ако ти си изкарал с Photoshopa 1700 3dmark 2003 - това е отделен въпрос и то CELERON - никой няма да ти повярва.И отново повтарям за малоумните, които не разбраха - 3dmark 2003 e за карти с DirectX 9 поддръжка. Титаниумите на този тест не можеш да видиш какви възможности имат.

 

P4 2.4 Ghz а не celeron - не ме обиждай, че затова се засегнах.

AMD Tbred B DLT3C клокнат на 2.3 Ghz знаеш ли че на такава честота няма процесор на АМД което да работи по дефаулт на 2.3 Ghz.

Ще постна наи-накрая един *.JPG от SioftSandra та Intel да отидат да режат кромид за салата.

Понякога се чудя защо се мъча да отварям очи на заблудени useri, всеки си има право да похарчи парите за това, което е решил.Но това не значи че е взел най-доброто за определената цена.

BTV написаното е въз основа на опит от тестове на различни видове дъна, видеокарти и рам - от AMD до Intel, от ATI до NVIDIA, от Кингстон до PQI и SAMSUNG, ot KT333/400 до NFORCE 2.

Link to comment
Share on other sites

Abe vzemi se v ruce be. Mnogo se draznq ot takiva pishlemeta. Vish slednite rezultati i ako imash neshto da kazvash, molq.

 

 

image023.png

 

image029.png

 

Ima nqkoi maloumen, no ne znam koi e. 3DMark03 e napraven s poddrujka na DX9, no NE e samo za takiva karti. Rama tuka ne igrae vajna rolq. Testvat se samo skorosta na videoto i na procesora. Ako shtesh i 10GB ram da slojish, faida nqma.

 

Po-kusno shte ti postna i rezultata ot 03, ne e takuv spokoino, samo se buzikam.

 

Edit - 1200, Cel900@1100. Sega veche si dovolen predpolagam...

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се на Кazinski или на други засегнати по темата от прекалено острия и тон.

 

Призовавам за толерантност по Форума, липсата на обиди и изказвания, целящи да дескредитира насрещната страна.

 

Всички трябва да знаем че има ПРВИЛА по НАШИЯ еврокомски ФОРУМ и в интерес на всички е те да се спазват.

 

На модераторите желая УСПЕХ и по-жестока интеревенция относно нарушаването на правилата на Форума.

 

Да се вземе отношение и по въпроса: На кирилица или на латиница ще се пише тука. Защото ако е комбинирано, се превръща на боза.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...