Jump to content
BulForum.com

Книги за Конан


Recommended Posts

Търся една поредица книги за Конан от различни автори, издадена някъде в периода 1994-1998. Имах поне 4 книги, но ги дадох на някой, после се преместих и не видях повече нито човека, нито книгите.

 

Книгите са среден формат, около 300-400 страници всяка, със заглавия от типа "Конан Едикаквоси" - Конан Непобедимия, Конан Завоевателя и т.н.

 

Ако някой ги има и би желал да ги продаде или да ми ги даде временно, да пише.

Link to comment
Share on other sites

Добре, мога ли да знам, защо темата ми е преместена в Docs, където ще я видят всички 3-ма човека, които четат тая секция?

 

Нито търся електронни версии на книгите, нито търся някаквъ по същество "docs".

Link to comment
Share on other sites

Конан завоевателя си я бях взел от Библиотека Иван Вазов и по точно от детския отдел-до турското консулство. Но преди доста време поне едно3-4 години.

Link to comment
Share on other sites

Защо просто не си направиш една екскурзия до София - площад "Славейков", и да провериш дали не можеш да си намериш книгите там. Мислия че се сещам кои точно книги за Конан търсиш. Мисля че бяха на ИК "Плеяда", но не съм много сигурен. А и до колкото си спомням бяха излезнали през средата на 90-те, така че ти пожелавам успех в намирането им.

Link to comment
Share on other sites

За Конан не знам, но ако искаш можеш да четеш за Коен (Тери Пратчет). Мога да те уверя, че няма да бъдеш разочарован :)

Link to comment
Share on other sites

@Curunir - не знам дали търсиш точно това ,но ми се намират няколко части от една поредица за Конан 10,11 и 13 издадени 1998г. Автори са Робърт Е. Хауърд , Л.Спрег де Камп , Лин Картър .

 

Ако те интересуват: PM

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...