Jump to content
BulForum.com

ComiX Shit


Recommended Posts

Такааааааа...за кво става въпрос. Преди около час и половина нахаках безумно много комикси в Пикчърс. Въпроса е що ги няма като кликна върху Пикчърс и кво тряа да напраа за да ги има(от Ъплоуд>Пикчърс си намирам фолдъра). Сори ако не е тва форума за такива въпроси, ма не видях по-подходящо място. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Нъчи неща да нападам никой.Много ясно че всеки е минал през това.Но той се чудеше къде е проблема.Ами още е новобранец просто и има да учи.Това е. :punk

Психозис ако е един от нас ще се радвам. :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Яко офтопик ама нз-кво значи "един от нас"? :confused

 

Току що прочетох правилата и имам въпроси:

1.ВСИЧКИ файлове и фолдари ли трябва да са със точки вместо интервали?

2.В краина сметка забранено ли е да си сложа Uploaded.by.Rotten.Brain.txt?

 

Ми за ся е тва-ако има нещо пак ще пискам :D

Link to comment
Share on other sites

Яко офтопик ама нз-кво значи "един от нас"? :confused

 

Току що прочетох правилата и имам въпроси:

1.ВСИЧКИ файлове и фолдари ли трябва да са със точки вместо интервали?

2.В краина сметка забранено ли е да си сложа Uploaded.by.Rotten.Brain.txt?

 

Ми за ся е тва-ако има нещо  пак ще пискам :D

 

не се притеснявай. и аз незнам какво значи "един от нас" пък виж ми датата на записване.

 

1. всички вайлове.

2. не е забранено до колкото виждам.. всеки го слага.

 

ЕХ. изпревари ме PSYCHOSIS

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS и w00x:доста си противоречите относно първа точка. В крайна сметка кое е щото не искам да ренеймвам около 1000 файла само за да разбера че не се е налагало.

 

Пак въпрос: кво тряа да напраа за да ми качат комиксите във Пикчърс линка на сайта?

 

Относно офтопика все пак да питам: PSYCHOSIS дай поне някъв хинт тва "наш човек" как да го разбирам :confused

Link to comment
Share on other sites

При файловете не е нужно да се слагат точки вместо спейс.

Пример:

Качваш албума "Мога да ям с носа си" на Софийските Охлюви.

Правилно е в мп3 директорията на фтп-то да направиш една "Софийските.Охлюви". В нея правиш друга "Мога.Да.Ям.С.Носа.Си.(2005)". И вътре си слагаш мп3-ките.

Кавичките не ги гледай!

А за новия въпрос - администраторите прехвърлят информацията от фтп-то на сървъра. Обърни се към тях.

 

А "един от нас" ще рече "изрод" ;)

Ако не си изрод, моля приеми най-искрените ми извинения!

Link to comment
Share on other sites

PSYCHOSIS точно тези. Очаквайте в най-скоро време Ultimate X-Men от (1 до 53) и Weapon X(около 17 броя).

 

PSYCHOSIS:незнам дали съм изрод просто щото хората около мен ме определят като психопат :crazy: ...и не,не се обиждам споко. :D

Link to comment
Share on other sites

Относно Mortal Kombat:ми сори ама до ся не съм намерил други броеве.Иначе и аз ще се изкефя на още.

 

Относно офтопика:тва със синята корица е четвърти брой.Предполагам че го спряха щото е бил на загуба.От онзи Спайдър-Мен излязоха около 7 броя(не съм много сигурен),въпреки че и аз ги имам до втори.Останалите броеве не съм ги виждал дори-само някви реклами във списанието на александрата.Издаваше се и Супермен&Батман(като един комикс)от който излязоха около 3 броя може би,но и тях съм ги виждал само на реклами.В момента излизат Marvel Age-Spider-Man и Ultimate X-Men,като и двете са стигнали до трети брой(но това предполагам го знаехте ;) )

 

Абе тая тема има ли начин да се премести в Other,че нещо много офтопик се насъбра. :rolleyes:

 

Ся се сетих.Вчера качих Weapon X книгата.Тя е в cbr формат.За да я разглеждате ще ви трябва CDisplay,който го има в Warez

 

Ся се сетих:комиксте в Пикчърс ли да ги ъпвам или в Докс? Доста от комиксите в warez които намерих бяха в Докс, обаче тва някак си не ми се струва логично и за тва питам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...