Jump to content
BulForum.com

Вижте най-зле облечените звезди за 2004 година!


Recommended Posts

ми кво да кажа...аз харесвам жени с по големи деколтета ама те тия прекаляват....не стига са дебели като някаф хипопотам ( поне на снимката изглеждат така) ми и тръгнали да слагат някви такива дрехи.

според мен тия хора нямат никаф вкус да си подбират дрехите :woot

Link to comment
Share on other sites

ми кво да кажа...аз харесвам жени с по големи деколтета ама те тия прекаляват....не стига са дебели като някаф хипопотам ( поне на снимката изглеждат така) ми и тръгнали да слагат някви такива дрехи.

според мен тия хора нямат никаф вкус да си подбират дрехите  :woot

E nali znaesh, vsichko s mqrka... Te tezi napravo sa vse edno sa gi otvlichali izvunzemni :) Jivata istina :) Ne moje znamenitosti ot tqhnata klasa da se izlagat taka... !

Link to comment
Share on other sites

Те са си звезди, позволено им е. :) Ако се чувстват комфортно, какъв е проблемът?

 

Ami to4no towa 4e sa zvezdi, po princip ne se obli4at te, a gi obli4at tam nqkwi koito zvezdata e naela za vun6niq si vid.Twa naprawo tiq se podigrawat s zvezdite, ama te kato sa tupi i nemogat samo da precenqt koe e dobre i koe ne, izglejdat kato :sick nai ve4e britnito de :ghost

Link to comment
Share on other sites

Те са си звезди, позволено им е. :) Ако се чувстват комфортно, какъв е проблемът?

 

 

 

 

 

 

съгласен с теб !

ама е тфа не е ЗЛЕ ве !

да ти кажа виждал съм и по - ЗЛЕ !

тфа е МОДА е тфа се НОСИ !!!

:) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ами и те са хора и те имат право да изглеждат зле. Макар, че като се замисля с тези пари, които имат не им е позволено. Имат най-добрите стилисти, най-добрите фризьори, най-добрите фитнес инструктори, най-добрите пластични фирурзи... Тъжно, тъжно.... Ама те вече от гъзария се чудят как да провлекат внимание и се излагат понякога. Пък и в действителност като се замислите образите от рекламите, видео клиповете и филмите не са истински. Да не мислите, че като станат сутрин тези звезди не мясат на смачкани марули както обикновенните хора. Просто имат финансова възможност да изглеждат по-добре и според мен са длъжни да изглеждат добре. Работата им е свързана с външността. Йалко, че не се възмоплзват достатъчно от тези приоритети, които ние обикновенните хора нямаме...

 

ЕДИТ: И колкото до оправданието, че това се носило и модата била такава, еми дай да се правим на клоуни щото някой си там дизайнер решил, че ще е забавно да измисли мода ала "циркус-циганус"! Според мен колкото и да е модерно нещо ако е супер грозно и ти седи смешно не бива да го обличаш. Все пак стилът е най-важен, а не модата... Това си е мое мнение де. Едва ли много хора ще го споделят тъй като всеки почти си мисли че като се облича според модата и това е достатъчно. Да ама не!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Не знам за другите ама Бритни Спиърс "уби коча с лопата" :sick хихихих

Не знам дали е убила коча,обаче ми намирисва на руския пазар:)

Между другото ме изненадва с този си тоалет,смятах я за по-стилна,тва си е абсолютен парцал!!!

Link to comment
Share on other sites

a mi,kvo da vi kaja?nqma prosto kvo da gi opravdae,sigurno i te si kazvat-"boli me "!no trqaa da gi boli 6oto takoa izlagane pred cql svqt mislq 4e e nedupostimo!razbiram da sa slu4aini snimki-huboo,ama te ne sa,taka 4e nqmat izvinenie!

Link to comment
Share on other sites

Але не знам дано само един коч да са утрепали,че като гледам к`во е облекло к`во е нещо доста кочове са вече пътници :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...