Jump to content
BulForum.com

Top SEXY


Recommended Posts

www.erogance.net започва конкурс за най-секси фотомодели.

Снимките си за участие можете да изпращате на посочения емайл.

В края на годината 52-те победителки (от всяка седмица) ще участват в конкурс организиран съвместно с модна агенция xGround

Edit: 5та седмици и са още 3 нови участнички в конкурса, така че може да им се насладите...

 

 

Гласувайте за момичето, което смятате, че изглежда най-секси. Победителката от всяка седмица ще участва в конкурса Top Sexy, който ще се проведе в края на годината.

За участие в конкурса на EROGANCE изпращайте вашите секси снимки на емайл: topsexy@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
www.erogance.net започва конкурс за най-секси фотомодели.

Снимките си за участие можете да изпращате на посочения емайл.

В края на годината 52-те победителки (от всяка седмица) ще участват в конкурс организиран съвместно с модна агенция xGround

 

Mi ideqta za toq konkurs mi dopada!! :punk

 

P.S Ma naistina mai taq tema e za Pictures! :punk

Link to comment
Share on other sites

Надето, Надето. :P

И трите не са някакви главозамайващи красавици, но не са и лоши.

Ще видим следващата седмица.

Link to comment
Share on other sites

kak taka tipichni? Neshto ne shvashtam. Koe ne ti haresva v tqh???

 

Moje bi 4oveka ima drug vkus i prosto ne se e izrazil pravilno!! :P Ili pyk drugoto vazmojno e 4e pove4eto takiva konkyrsi sa vinagi s momi4eta koito mnogo si prili4at! :punk

Link to comment
Share on other sites

kak taka tipichni? Neshto ne shvashtam. Koe ne ti haresva v tqh???

Еми типични в смисъл, че навсякаде ги виждаш едни и същи например по улиците просто са някакси обикновени нямат нищо с което да ти привлекат вниманието......да ти останат в съзнанието ако щеш. Не знам дали си ме разбрал, но и аз не мога точно да си го обясня :wacko: Просто си падам по по-странни ...... :)

Link to comment
Share on other sites

Еми типични в смисъл, че навсякаде ги виждаш едни и същи например по улиците просто са някакси обикновени нямат нищо с което да ти привлекат вниманието......да ти останат в съзнанието ако щеш. Не знам дали си ме разбрал, но и аз не мога точно да си го обясня :wacko: Просто си падам по по-странни ......  :)

Според мен целта на сайта е да се изберат момичета от нашето ежедневие, а не фотомодели, които виждаме само по снимки ;) А пък и остават още 50 седмици- да видим с какво ще ни изненадат от сайт-а :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...