Jump to content
BulForum.com

Top SEXY


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

момичетата са хубавки,но моята приятелка е доста по-красива :lol: :laughing: :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

17.01.2005 Добавени са още 3 участнички, които може да видите на ТОП СЕКСИ и да гласувате на www.erogance.net :)

 

Та какво ще кажете за тях? Теодора е доста HOT както се казва, Ваня е доста надарена, а Жасмин също я бива... Вие сте на ход :) ;)

Link to comment
Share on other sites

гласувах за Жасмин. не знам защо. бих гласувал и за онази с големия бюст - трябваше да избера една. а за първата не бих. просто не ми харесва. това е :)

Link to comment
Share on other sites

Първата е грозна :sick

втората ми са праи на Кристина Агилера, :sick

а третата е "о Боже мой" хайде на лов за диви глигани с големи вимета :laughing: :lol:

Link to comment
Share on other sites

17.01.2005 Добавени са още 3 участнички, които може да видите на ТОП СЕКСИ и да гласувате на www.erogance.net :)

 

Та какво ще кажете за тях? Теодора е доста HOT както се казва, Ваня е доста надарена, а Жасмин също я бива... Вие сте на ход :) ;)

 

Ami Vanya nai me izkefi ot tezi momi4eta ne samo za6toto ima golemi mlekocentrali!! :punk Naistina Teodora kopira Cristina Agilera!! :sick

Link to comment
Share on other sites

Naistina Teodora kopira Cristina Agilera!! :sick

и какво? вие веднага ги насрахте, пичове, по-спокойно. не всички са толкова хубави като вас.

Link to comment
Share on other sites

и какво? вие веднага ги насрахте, пичове, по-спокойно. не всички са толкова хубави като вас.

 

Ami az ne sym kazal 4e sym hubav ama ne se my4a da kopiram nikoi! :punk Sorry za offtopica!

Link to comment
Share on other sites

:confused Първата незнам защо но ми прилича на Гергана(оная певачката)!!

Втората...о втората... :)

Третата- :laughing: :sick

Link to comment
Share on other sites

и какво? вие веднага ги насрахте, пичове, по-спокойно. не всички са толкова хубави като вас.

 

Еми и аз не претендирам че съм красив, просто ни искат мнението :) и ние го даваме..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

На мен ми харесва най-много Теодора доста си е хубавка и онази с големите гърди не е лоша.Не бих им отказал.

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица повече ме кефят от миналата... Като тройка става дума :)

Сашо кво ти става на теб бе момче. Къв беше пък къв стана. Чувствам се виновен от части :woot За разни тройки мислиш тва онва. Аз продължавам да съм за Азис него няма ли да го пуснат да се гласува :blink:

Link to comment
Share on other sites

Сашо кво ти става на теб бе момче. Къв беше пък къв стана. Чувствам се виновен от части :woot  За разни тройки мислиш тва онва.  Аз продължавам да съм за Азис него няма ли да го пуснат да се гласува :blink:

Abe choveche... ti mai ne si naqsno za kakvo stava duma... Kato troika v smisul che trite momicheta gi biva poveche ot minalite... a puk ako iskash AZIS:

За участие в конкурса на EROGANCE изпращайте вашите секси снимки на емайл: topsexy@abv.bg
;)
Link to comment
Share on other sites

Аз гласувах за Тедито.Страхотна е.....

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица май са занижили критерия. :P

А Антония горката как да я оценим по тези снимки? Аз да ги бях правил по-добре щеше да се види. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...