Jump to content
BulForum.com

Филмите през 2005-та


zynth

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply
a we kakvo tochno shte bude filma "Constantine"? mernah po TMF-a nqkav trailer i mi zamqza na prodaljenie na matricata... nqkoi ima li razqsneniq po vaprosa? :ph34r:

Няма нищо общо Матрицата, освен че играе Кеану Риивс. Филма вече го има в Уареза, но е с лошо качество, а и още не са излязли субтитри за него. Иначе се надявам да е :) хубав

Link to comment
Share on other sites

Za "Bloodrayne"-The movie:

vijdam che sa izkarali malko novi snimki... eto vi link - http://www.bloodrayne-themovie.com/gallery/newphotos.php

Aktrisata hich ne me kefi obache, a za kostiuma na Rayne staranieto e 0%...

a tq trqbva da e sexy :cry

trailer-a predpolagam che go ima v warez... drugo novo nqma:)

ako neshto drugo vi interesuva tyrsete go vyv oficialniq sait na filma

Link to comment
Share on other sites

Ето рагледай малко снимки да видиш за какво става въпрос :P .

qsna rabotata.. kadrite deto sam gi vidql naistina napomnqt atmosferata na the matrix, no filma e po komiks i e neshto syvsem razlichno... merci archangel:)

Link to comment
Share on other sites

DooM е заснет!

04.03.2005 : VlaDiMir4o

 

 

На сайта на колегите ни от Shacknews изникна новина, според която снимките на дългоочаквания филм ”DooM” най-накрая са приключили. Те се основават на думите на появилия се онзи ден в шоуто “The Daily Show” мутирал в актьор кечист Дуейн “Скалата” Джонсън, който ще участва в него. Историята ще бъде центрирана върху осем морски пехотинеца, които са изпратени в тайна военна база на далечната планета Олдувай. Те научават, че нещо странно се мъти на въпросното място и малко след това изникват купища грозни чудовищата, които не идват от Ада, както в играта, а приличат на мутирали вследствие от някакъв гаден супер вирус хора. Но въпреки това ще имат доста сходни черти с тварите от DooM 3. Според продуцентите филмът е повече хорър, отколкото екшън. Има много престрелки и голяма част от сцените са заснети изцяло от първо лице - от гледната точка на главния герой, чиято роля ще се изпълнява от Карл Урбан, известен с превъплъщението си в Еомер във “Властелинът на пръстените: Завръщането на краля”.

Чакам го с нетърпение.

Link to comment
Share on other sites

Йееее, щом ще е със Скалата, значи ще е готино! Много ме кефи тоя човек, играе с ентусиазъм, не се взима на сериозно и умее да е забавен

Link to comment
Share on other sites

Очаквам "Константин"-чувам противоречиви мнения за него......

Останах много очарован от "Най-дългият годеж"-поредният невероятен филм на френското кино.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Аз очаквам с интерес The Island и George Romero's Land of the dead!!!!

Link to comment
Share on other sites

Филмът , който класирам на първо място излезнал 2005 година е WAR OF THE WORLDS иначе засега не очаквам нищо особенно ...... аз гледам сичко ново , така че .... :lol: :punk :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

ФИЛМИТЕ ПРЕЗ 2006

 

Няколко трейлъра на

 

Apocalypto (2006) - IMDb

 

Ice Age 2: The Meltdown (2006) - IMDb

 

Mission: Impossible III (2006) - IMDb

 

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - IMDb

 

Poseidon (2006) - IMDb

 

Silent Hill (2006) - IMDb

 

Tristan&Isolde (2006) - IMDb

 

Underworld: Evolution (2006) - IMDb

 

 

 

Заглавието на темата може да се промени на Предстоящи Филми/Заглавия или нещо такова...

Link to comment
Share on other sites

За по-добра прегледност и повече информация щеше да е по-добре бъдещите филми от 2006 да са в нова темичка, защото аз дори замалко да изпусна тази :)

Link to comment
Share on other sites

Не, просто може да се смени заглавието на темата: "Предстоящи филми/заглавия" или "Трейлъри", "Представяне на бъдещи филми", нещо такова...Защо да се отварят постоянно теми за това и онова... ;)

 

А ето един страшно странен и изпипан трейлър, не мога да чакам вече да видя филма. :)

 

Soderbergh's Bubble

Link to comment
Share on other sites

До тук, като че ли само Апокалипто чакам с някаква доза интерес. Мел яко го е ударила съчмата и може да ни изненада приятно :D

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че не различаваш американски от холивудски. Например A History of Violence - страхотен филм от тази година, американски, но не холивудски (имайки предвид смисъла на почти безсюжетен, лъскав, безсъдържателен). По същия начин - The Constant Gardener.

 

Don't Come Knocking - не съм го гледала още, нека дойде на кино или поне с по-хубаво качество, но все пак - Вим Вендерс... с други думи - европейско. ;)

 

Екранизацията на The Merchant of Venice също поне мен много ме грабна, наистина силна игра - американско, но не холивудско. Общо взето това са си филми, не продукти. Щях да забравя Broken Flowers, Manderlay!

 

Нека причислим и Der Untergang, въпреки че е от 2004 - невероятен филм определено не под влияние на Холивуд...

 

Не знам, мисля, че точно тази предубеденост и предварителна "озлобеност" към един филм ни лишава от виждането му. Има много хубави филми от 2005 и американски, и не (ако искаш през някой по-приличен час ще ти направя един списък)! Не знам защо всички повтарят, че киното умира или пък е тръгнало да упада... Да не забравяме, че 2004-2005 беше и един вид пробуждането на българското кино...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...