Jump to content
BulForum.com

Филмите през 2005-та


zynth

Recommended Posts

Според мен най-чаканата премиера за 2005-та година е STAR WARS 3 .

Един филм,който е мания за няколко поколения.Просто КЛАСИКА.Надявам се сюжетът да е на ниво,но при Спилбърг това е просто задължително.За ефектите не се притеснявам.Задължително ще видим нещо ново.

И аз съм на същото мнение. Това е филмът, който чакам с най-голямо нетърпение. На 17-ти май ли му беше премиерата?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply
Според мен най-чаканата премиера за 2005-та година е STAR WARS 3 .

Един филм,който е мания за няколко поколения.Просто КЛАСИКА.Надявам се сюжетът да е на ниво,но при Спилбърг това е просто задължително.За ефектите не се притеснявам.Задължително ще видим нещо ново.

iska6 da kaje6 Lukas

Link to comment
Share on other sites

Az ochakvam BloodRayne - the movie, vypreki che rejisiora me pritesnqva mnogo... ama sym netyrpeliv, shtoto pone kryv shte ima mnogo v toq film ama koga shte izliza ako nqkoi moje da mi kaje???

A kakvo se okaza, shte izliza li movie Iron Man??

Link to comment
Share on other sites

Az ochakvam BloodRayne - the movie, vypreki che rejisiora me pritesnqva mnogo... ama sym netyrpeliv, shtoto pone kryv shte ima mnogo v toq film ama koga shte izliza ako nqkoi moje da mi kaje???

A kakvo se okaza, shte izliza li movie Iron Man??

Аз също очаквам BloodRayne с нетърпение въпреки,че имам леко притеснение, :lol: защото режисьора не ми вдъхва много доверие :tongue

Link to comment
Share on other sites

на 19-ти май е премиерата на Стар Уорс 3

 

:allien

Когато бях на кино на Алекснадър даваха реклами на Епизод 3.Зверски бяха :devil

Link to comment
Share on other sites

Наистина 2005 ще е е годината на Епизод3,защото завършва една сага от 25 год. и повече.Рекламите на филма са уникални.

Link to comment
Share on other sites

С нетърпение очаквам The Ring 2 дано да бъде добър като първата част

 

The Ring 2 shte e basi paranoqta! Sled purviq napravo se bqh poburkal. Gledah go edna vecer i posle bqh na kupon. Okolo 2 4asa se vrushtam, a do nas ima nqkuv magazin za drehi i na vitrinata nqkuv sednal maneken jena s bqla roklq :excl: Bqh ei taka :blink:

Link to comment
Share on other sites

Наистина 2005 ще е е годината на Епизод3,защото завършва една сага от 25 год. и повече.Рекламите на филма са уникални.

 

 

аз съм на мнение,че ще си оставят вратичка за още поне една част....то и Властелина беше трилогия,ама идва The Hobbit :)

Link to comment
Share on other sites

:cry

Аз също очаквам BloodRayne с нетърпение въпреки,че имам леко притеснение, :lol: защото режисьора не ми вдъхва много доверие :tongue

 

pich, fani gledaj alone in the dark i house of the dead i sha razberesh shto sym tolkova pritesnen... teq ujasi sa prosto unikalno zle... ama mnogo..

Link to comment
Share on other sites

аз съм на мнение,че ще си оставят вратичка за още поне една част....то и Властелина беше трилогия,ама идва The Hobbit :)

 

Аз очаквам с нетърпение STAR WARS 3 The Reveange of the sith :punk , но също така и Маската на Зоро 2 :laughing: до колкото чух ще излиза тази година, а и да не забравяме Doom :woot тази година филмите ще са много яки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Авиаторът";"Маската на зоро 2";"Константин";"Междузвезни войни 3"

Link to comment
Share on other sites

Аз пък чакам с нетърпение да излезе Бачонките в Акция 4 и Пияните Джедай Част 3 :lol:

 

Очаквам The Ring 2-първата част беше много добра надявам се и втората да не ни разочарова ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако и тази година не направят Final Destination 3.... ще се разочаровам и Краибски пирати 2... има много неща да излизат уж

 

off-topic: PSYCHOSIS, aко не си гледал японските филми, по които правят американскитв - препоръчвам ти ги... само преводът от японски както обикновено е доста труден и естествено не е направен добре.

http://warez.ru/movies/info.php?id=3115

http://warez.ru/movies/info.php?id=4834

Link to comment
Share on other sites

The Robots идва в България на първи април. :)

 

~edit~

 

УАУ!!! На осми март пускат нова колекционерска версия на The Ring на DVD с много нови екстри, между които и КРАТЪК НОВ ФИЛМ - RINGS

Очаквам го с голям интерес!

http://www.dreamworks.com/cgi-bin/ring_refer2.cgi

Link to comment
Share on other sites

:cry

 

pich, fani gledaj alone in the dark i house of the dead i sha razberesh shto sym tolkova pritesnen... teq ujasi sa prosto unikalno zle... ama mnogo..

Гледал съм и двата горепосочени от теб филма и мога да кажа,че са боза.Те дори не могат да се наречат ужаси по-скоро куклен театър :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...