Jump to content
BulForum.com

Kolko dni v sedmizata porkate ?!?


ixB0

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
ако вземем предвид последните 2 седмици ми се събират 3 дена без пиене. но вече спирам. Консумирам умерено и тва е

 

...послание от Smirnoff :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

:) не намирам смисъл в пиенето, не ми прави кеф и не го практикувам. Иначе наскоро най-алкохолното нещо което съм пил след бозата е Бакарди 5% :D а пък на нова година може да пробвам едно шампанско но ще видим :woot
Link to comment
Share on other sites

ако вземем предвид последните 2 седмици ми се събират 3 дена без пиене. но вече спирам. Консумирам умерено и тва е

 

Какво да кажем за Коцето от твоя клас.Горкият той по цял ден, всеки ден !!!

Link to comment
Share on other sites

:) не намирам смисъл в пиенето, не ми прави кеф и не го практикувам. Иначе наскоро най-алкохолното нещо което съм пил след бозата е Бакарди 5% :D а пък на нова година може да пробвам едно шампанско но ще видим  :woot

 

a we brato ti lud li si we,

q kaji napival li si se nqkoga

6toto ako ne, kak moje da kaje6 4e ne te kefi kato ne si go pravil do sega?????? :angry:

q se stegni malko

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажем за Коцето от твоя клас.Горкият той по цял ден, всеки ден !!!

 

хех тва ми се ще да го оставя без коментар, но само ще кажа че не е само той :D :P :allien :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Всяка седмица по 1-2 пъти а по празниците ... ммм ни моа си спомня нещо е ставало имаше там някви бутилки с няква течност ама ква беше ... :unsure: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

хех тва ми се ще да го оставя без коментар, но само ще кажа че не е само той  :D  :P  :allien  :lol:  :punk

 

Той 11а клас от СОУ "Цар Симеон Велики" се е алкохолизирал. Какво да се прави тая ХИМИЯ братче много зор дава. ХихиХи :D :D :D ... И след час при Искренов какво друго ти остава освен да полееш поредната ДВОЙКА...

 

Споко всичко е на базик никой да не се обижда. Особено Коцето ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

a we pi4ove ne znam za vas ama men mi prai stra6en kef da firkam vodka i na sledvastia den ako te boli glavata prodaljava6 s pieneto za da ti mine

 

to sas po4ti si4ki alkoholi e taka

sutrinta kato prodylji6 i ti minava 6toto pak se napiva6 :)

 

i все пак ракия руллес

Link to comment
Share on other sites

Az pu vaobshte ne se napivam. Daje vaobshte ne piq... :)

 

И аз ,и аз ! :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

аз пък си пиивам всяка вечер по чашка ( 1-2-3 ) бирички пред компа за настроение , а като изкоча навън обичам да пия куба либре , яко коктейлче е и е много подходящо за зимата , но не прекалявам , не заради друго ,а да не се излагам много- много . :beerchug :beer: а като има мас*****та, пия по 1 бира само , такива работи с мен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...