Jump to content
BulForum.com

Китайски татуси


Recommended Posts

Ауе ще си праа с кана и претърсих целия гоогле за някфи шаблони ама не мога да намеря нищо по-така.... Трябва ми някой друг йероглиф ама.... Айде някой ако има идеи да каже..

Спасиба

Link to comment
Share on other sites

Защо не си направиш нещо свързано със скандинавските богове-Тор,Один и другите....Ще е впечатляващо

Link to comment
Share on other sites

Йероглифи..

Намерих

Това

Това

това

това

това

това

това

това

 

Надявам се,че съм ти помогнала малко или много ;)

Link to comment
Share on other sites

искам да те питам няколко неща:

1. Точно китайски йероглифи ли ти трябват ?!? защото може да ти помогна с разни японски ?!? В япония са разпростанени няколко форми на писменост една от тях се казва kanji тук има серия от такива татуси. не съм се интересувал от китайски неща :> но по-добре научи как им се казват йероглифите.

2. Искаш ли да значат нещо ?!? или просто искаш да си направиш картинки ??

3. Можеш ли да ми вкараш малко повече инфо за тези татуси с кана .. щото все повече и повече хора тук питат за това, пък ми е интересно ?!?

Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Ауе мада фака не ми трябват шибани снимки а шаблони!!! Както и да е

Ами значи татусите с кана стават по следния начин:

1. Избираш нещо и го изкарваш на принтера

2. Взимаш прозрачна хартия, налагаш я отгоре и повтаряш контурите с маркер

3. Долепваш прозрачната хартия към избрано място от тялото и от маркера остава контура по кожата

4. Взимаш си кана (Не ти трябват някви пишки от 2-3 лева дето нищо не става с тях! Най-добрата за целта кана е най-простата от 50-и-нещо стотинки която се продава в пакетчета с лика на няква индийка с червена точка на десятката

5. Разреждаш каната в някво безпотребно съдче с помоща на малко вода до получаването на хомогенна смес от типа каша

6. Взимаш една клечка за зъби и я използваш като четка. Топиш в каната и попълваш контурите които са ти останали по тялото.

7. Сега идва най-трудната част. След като попълниш татуса трябва да обездвижиш мястото където си нарисуван по тялото за цели три часа!!!! Иначе ще стане българска работа! След като са минали приблизително три часа отиваш и измиваш татуса под течаща вода или квото намериш. Би трябвало да падне "коричката" (бляяя) и отдолу да остане нарисуваното и да седи като истински. Ако ли не - значи си огелпил нещо!

8. Отиваш на морето през лятото с десет пакетчета кана и няколко каталога с шаблони! Отиваш на някоя видимо неизползвана сергия в централната част на града и почваш да праиш "Временни татуировки" на жадни за ебане рускини и малоумници дето се чудят къде да си дадат парите за минумум 5 лева на татус!

9. Изпиваш първата заплата

10. Изпиваш и втората

11. Щракаш с пръсти и го удряш на живот!

 

PS. Татусите издържат около две седмици в зависимост от начина по който се поддържаш и хигиенизираш чрез къпане. Ако нещо се сгафи ползваш спирт и памук! Ако нещата станат както трябва резултата е наистина качествен и ефектен!

 

И още нещо: Да не ти пука китайски ли е японски ли е или патагонски татуса важното е да хваща окото! Най-добре го направи отстрани на врата, на тила, на предмишницата или на бицепса! И намери някой идиот да ти го прави щото сам е доста трудоемко. Изискват се поне елементарни познания по рисуване и подобни занаяти!

Link to comment
Share on other sites

Ауе мада фака не ми трябват шибани снимки а шаблони!!! Както и да е

Ми вземи се стегни малко и по снимката си направи у вас шаблон бе.Дадоха ти достатъчно линкове с готини примери.

И леко с псувните, че на модераторите са им любими. Прочети правилата на форума за повече инфо, че те гледам си пресен пресен

Link to comment
Share on other sites

И как да си направа шаблон от снимка 10 на 10 пиксела, извинявай?!?

+ тфа моа си пцовам колкото искам - това е интернет да не съм на чаено парти с английски лордове да обсъждаме времето! на който не му понася - дивия

Link to comment
Share on other sites

И как да си направа шаблон от снимка 10 на 10 пиксела, извинявай?!?

+ тфа моа си пцовам колкото искам - това е интернет да не съм на чаено парти с английски лордове да обсъждаме времето! на който не му понася - дивия

 

 

Ок - немаш грижи! Дивия - убуу - дивия да е.

Link to comment
Share on other sites

4. Взимаш си кана (Не ти трябват някви пишки от 2-3 лева дето нищо не става с тях! Най-добрата за целта кана е най-простата от 50-и-нещо стотинки която се продава в пакетчета с лика на няква индийка с червена точка на десятката

5. Разреждаш каната в някво безпотребно съдче с помоща на малко вода до получаването на хомогенна смес от типа каша

6. Взимаш една клечка за зъби и я използваш като четка. Топиш в каната и попълваш контурите които са ти останали по тялото.

7. Сега идва най-трудната част. След като попълниш татуса трябва да обездвижиш мястото където си нарисуван по тялото за цели три часа!!!! Иначе ще стане българска работа! След като са минали приблизително три часа отиваш и измиваш татуса под течаща вода или квото намериш. Би трябвало да падне "коричката" (бляяя) и отдолу да остане нарисуваното и да седи като истински. Ако ли не - значи си огелпил нещо!

right]<{POST_SNAPBACK}>

Найстина ли става с обикновенната къна.Знеш ли от колко време се чудя с какво ги рисуват.Не е ли с някаква по професионолна къна?И каква къна-черна ли?

И поставя ли се нещо отгоре след като се нарисува-не разбрах?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...