Jump to content
BulForum.com

Застраховки "Гражданска отговорност"-15%


Recommended Posts

offtopic

 

http://piks.cult.bg/fun.gif  :woot

 

дано не ми се сърди някой :)

 

offtopic

 

Ако визираш мен няма защо аз давам пари 14лв.кой както иска да смята за умният и една приказка е достатъчна.И за капак давам и един аеробион подарък на застраховка от фирмата

Link to comment
Share on other sites

offtopic

 

http://piks.cult.bg/fun.gif  :woot

 

дано не ми се сърди някой :)

 

offtopic

 

А какво става с тази фирма "ЕУРОБРОКЕРС ГРУП" когато реално се наложи да изплаща някаква засраховка

 

И възможно ли е наистина това:

 

ЗАКУПУВАНЕТО НА КЛУБНА КАРТА НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВА ДА СКЛЮЧИТЕ ЗАСТРАХОВКА ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ

 

Или ако искам да си закупя такава любезно ми казват че в момента нямат в наличност

Link to comment
Share on other sites

Сега разучих нещата,19.98лв. е за 3 месеца,НО после се застраховаш задължително за 1г. до март2006г.за цена от 95лв.Аз също мога да направя разсрочени и то за по 3 месеца през цялата г.Излиза по21лв. за 3месечие.Но няма безплатен преглед.Алианц също не дават изобщо даже преглед.При мен ако застраховаш за 1г. има и преглед и пътна помощ

за 77 дни е застраховката

Link to comment
Share on other sites

bakara, кажи кой е тоя, дето ти каза, че в момента няма в наличност от клубните карти. Живо ме интересува. Струва ми се обаче, че не си питал, защото ако е така, щеше да знаеш, че картите са няколко.

А колкото до "Евроброкерсгруп" - правят застраховки към една от най-големите застрахователни компании.

Link to comment
Share on other sites

bakara, кажи кой е тоя, дето ти каза, че в момента няма в наличност от клубните карти. Живо ме интересува. Струва ми се обаче, че не си питал, защото ако е така, щеше да знаеш, че картите са няколко.

А колкото до "Евроброкерсгруп" - правят застраховки към една от най-големите застрахователни компании.

 

E най-добре прочети добре какво пише по горе после питаи кой е тоя дето ми го е казал

Link to comment
Share on other sites

Или ако искам да си закупя такава любезно ми казват че в момента нямат в наличност

 

Казал си го ти. Затова питам. А колкото до картите - има постоянно.

 

Пак четеш непоследователно и избирателно между редовете

 

Ще кажеш ли към коя точно ЗК правят застраховка въпросните,

които са намерили начин да заобиколят наредбата за забраняваща абсолютно всякакви бонуси

Защото ако засрахователя фалира евентуалните искове се пренасочват лично към застрахования

Link to comment
Share on other sites

Ти четеш между редовете. Ако си ходил за карта - знаеш коя е компанията. Тя 100 % няма да фалира. А колкото до боносите - пак четеш между редовете. Няма такива, картата се продава за 9,99.

Link to comment
Share on other sites

Ти четеш между редовете. Ако си ходил за карта - знаеш коя е компанията. Тя 100 % няма да фалира. А колкото до боносите - пак четеш между редовете. Няма такива, картата се продава за 9,99.

 

За едно нещо си прав не съм ходил

Ако знаеш коя е компанията която стои зад "ЕУРОБРОКЕРС ГРУП" и която 100% няма да фалира може да и направиш реклама сега

И всеки сам да си прецени колко е перспективна

Link to comment
Share on other sites

NaskoBG,за човек на твоята възраст-не улавяш някои моменти от казаното от другите.bakara с известна ирония го каза това-нали се сещаш,че доста често като ти обещаят в някоя реклама нещо,което е на далавера и ти отиваш и хоп-това нещо го няма.Чаткаш? :D И що не ни кажеш коя толкова яка компания седи зад тази фирма с невероятно тъпо име?

Link to comment
Share on other sites

Като човек на моята възраст - да вярно е това с картите, едната от тях е моя. /те са няколко карти/. А ако искате да знаете коя е компанията - идете и си купете карти. :D

Гарантирам ти bakara.

Link to comment
Share on other sites

Цената е калкулирана вече;значи,95лв.-15% става 80.75лв

 

Как става това при положение, че КФН е решила минималната премия(за 2005) да бъде 89 лв.

 

Ако може някои компетентен по въпроса да обясни

Link to comment
Share on other sites

Това е ясно, че е незаконно.

 

Не снам дали разбираш ,но всяко деяние от сорта се наказва.Но както винаги в законите се остават вратички.Аз имам склад,има ли разлика дали като дойдеш и си вземеш пликове за един кг.ще ти дам един чувал + 10бр. подарък или ще ти дам отсъпка на тази равностойност.Примерно ти идваш застраховам те обаче си ми приятен по ред причини и аз ти казвам хей ето ти един подарък,и ти какво не го взимаш ли?В крайна сметка аз мога да ти дам и цялата си печалба дори и да прибавя от мен.В ДЗИ обявиха 95лв.аз пиша толкова в полицата какво има повече да говорим,ако искаш ела и ми дай 95лв.

Link to comment
Share on other sites

Доколкото успявам да разбера нещо, това е пак измислено за да се заобиколи закона.Значи първо - застраховката е 98 лв, ама за крайни клиенти, за брокери има отстъпка, само че те НЯМАТ право да я преотстъпват на теб (глобата за самия застраховател е 20 000 лв, а за брокер, предлагащ под 98 лв е 5 000 лв)

Те могат и да ти направят устно отстъпка, но в документа трябва да пише истинската сума. Сега - Булстрад и Алианц и май още някой са решили, че ще спечелят повече като намялат цената под 98 лв, платят си глобата 20 000 (бълха ги ухапала), ама ще компенсират с увеличаване на бройката на клиентите, също се надяват след време да застраховаш и нещо друго при тях например. Второ - тия бонуси (пилета, вина ,свирки и т.н.) не ви ги дават, защото сте се застраховали при тях, а защото сте си купили "карта". По един друг закон нямаш право да обвързваш промоции със закупуване на продукт, затова е и забележката най-отдолу на рекламата (но силно ме съмнява, че ако отида и поискам да си купя само "картата", ще ми я дадат - то си е чиста далавера, за 10 кинта да вземеш един куп бонуси - ще измислят причина да ми откажат.) Явно разчитат, че до Нова Година няма кой да ги провери и да ги накаже, то просто бюрокрацията не може да се задейства толкова бързо. Във всеки случай има застрахователи, които МНОГО ТРУДНО плащат, имат си адвокати, които само с това се занимават - да измислят причини да не ти платят. А "гражданска отговорност" е на принципа - правиш белята (не дай боже), след това те осъждат да платиш, след това ти плащаш, СЛЕД ТОВА отиваш при застрахователя да си искаш парите и той ако иска ще ти ги даде, ако не иска - ти го съдиш, той ти изкарва 51 причини, по които си нарушил договора и т.н. - две, три, пет години. Казвам това, защото имам познат, на който му платиха 3 000 лв след 4 !!! години разтакаване.

 

Мойто мнение - застраховайте се в най-големите застрахователи, 10 лв повече или по-малко няма да ви оправят живота :)

 

И най-вече : пожелавам на всички НИКОГА да не се наложи да се възползвате от застраховката :)

Link to comment
Share on other sites

Не снам дали разбираш ,но всяко деяние от сорта се наказва.Но както винаги в законите се остават вратички.Аз имам склад,има ли разлика дали като дойдеш и си вземеш пликове за един кг.ще ти дам един чувал + 10бр. подарък или ще ти дам отсъпка на тази равностойност.Примерно ти идваш застраховам те обаче си ми приятен по ред причини и аз ти казвам хей ето ти един подарък,и ти какво не го взимаш ли?В крайна сметка аз мога да ти дам и цялата си печалба  дори и да прибавя от мен.В ДЗИ обявиха 95лв.аз пиша толкова в полицата какво има повече да говорим,ако искаш ела и ми дай 95лв.

 

Аз мого добре разбирам, но ти май не четеш законите. Примера с твойто складче и със застраховките е неудачен, защото разликата е от земята до небето.

А колкото до това, че ме учиш на бизнес - Да го кажем така, твойто складче на фона на нещата, с които се занимавам е ... :D

Link to comment
Share on other sites

искам да уточня цените,защото идваха хора от форума имаше недоразумения.

ДЗИ от базовата цена -15%

Булинс Армеец Орел също.

Булстрад -6%

Евроинс и Витоша също.

Това е. И подарък ароматизатор.

P.S.тези цени са до 31.12 .2004г.

Link to comment
Share on other sites

Само в Тракия ли имате офис? Малко далече ми идва, ако имате и към кичук париж ще е добре?

В тракия е само ,ако колите са повече ще дойда на место след уговорка,а иначе си заслужава и до тук да дойдеш,все пак отсъпката си я бива.

Link to comment
Share on other sites

искам да уточня цените,защото идваха хора от форума имаше недоразумения.

ДЗИ от базовата цена -15%

Булинс Армеец Орел също.

Булстрад -6%

Евроинс и Витоша също.

Това е. И подарък ароматизатор.

P.S.тези цени са до 31.12 .2004г.

Аз искам да си направя застраховка. Какво е работното време? Какво трябва да се носи (документи)? Това е до 1800 cc нали? 95 - 15% = 80.75лв така ли е?

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да си направя застраховка. Какво е работното време? Какво трябва да се носи (документи)? Това е до 1800 cc нали? 95 - 15% = 80.75лв така ли е?

работя до 19ч. от 9.00ч.

Трябва да тръгвам ако има нещо на телефоните.до утре

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...