Jump to content
BulForum.com

Застраховки "Гражданска отговорност"-15%


Recommended Posts

Застраховка

“Гражданска отговорност” 2005г.

 

Предлагаме застраховки към застрахователни дружества

ДЗИ,Армеец,Булинс,Орел и др.

 

1. Безплатен годишен технически преглед

2. Безплатна пътна помощ при п.т.п.

3. Отсъпки при скюлчване на други видове застраховки;Домашно имущество,Автокаско.Злоп.с мед.разноски извън страната

4. Разсрочено плащане

 

 

тел.за контакти:822978;827963;

0889236511

ж.к.”Тракия”бл.8А вх.Б “Матаниа”

Нестор Г.Димитров

Или тука .Отсъпка 15%от регламента

Link to comment
Share on other sites

Интересуват ме конкретни цени на застраховките, а не проценти от нещо си!!!

Колко ще ми е "гражданската отговорност" за кола до 1800куб.см.????

По новия закон се забранява даването на "екстри" към застраховките (пилета, вино, безплатна пътна помощ, годишен преглед и т.н.). Как така при теб ги има???

За справка в-к "Банкеръ" 4 декември 2004 , 11 стр. Няма екстри за купувачите на гражданска отговорност.

 

Към кои ЗД правиш застраховки??? Или към всички :confused :confused :confused И все с по 15% надолу????? Как е схемата за разсрочено плащане????

Link to comment
Share on other sites

Интересуват ме конкретни цени на застраховките, а не проценти от нещо си!!!

Колко ще ми е "гражданската отговорност" за кола до 1800куб.см.????

По новия закон се забранява даването на "екстри" към застраховките (пилета, вино, безплатна пътна помощ, годишен преглед и т.н.). Как така при теб ги има???

За справка в-к "Банкеръ"  4 декември 2004 , 11 стр. Няма екстри за купувачите на гражданска отговорност.

 

Към кои ЗД правиш застраховки??? Или към всички :confused  :confused  :confused И все с по 15% надолу????? Как е схемата за разсрочено плащане????

Тошо,

Ако мога аз да отговоря "май не ми е работа ама...."

до 1800 кубика вкл. 99Лв

от 1801 до 2500 вкл. 135 "аз съм в таи графа ...2,3Д :tongue "

2501 до "непомня да му се невиди" 190Лв.

Link to comment
Share on other sites

Интересуват ме конкретни цени на застраховките, а не проценти от нещо си!!!

Колко ще ми е "гражданската отговорност" за кола до 1800куб.см.????

По новия закон се забранява даването на "екстри" към застраховките (пилета, вино, безплатна пътна помощ, годишен преглед и т.н.). Как така при теб ги има???

За справка в-к "Банкеръ"  4 декември 2004 , 11 стр. Няма екстри за купувачите на гражданска отговорност.

 

Към кои ЗД правиш застраховки??? Или към всички :confused  :confused  :confused И все с по 15% надолу????? Как е схемата за разсрочено плащане????

 

Писал съм към кои правя застраховки!

Застраховка

“Гражданска отговорност” 2005г.

 

Предлагаме застраховки към застрахователни дружества

ДЗИ,Армеец,Булинс,Орел и др.

 

Цените са до1800куб.см.вкл.99лв.

до2500куб.см.вкл.134лв.

над2500куб.см.290лв.

Така това е по цените отстъпките ги писах,а до законите ако не те устройва да платиш по малко не си прави при мен.Правя го за хора които си ценят парите.И само тука давам такава корпоративна отсъпка.Оставил съм и име и телефони затова че явно ме се крия като повечето хора.

Link to comment
Share on other sites

А какви са тези 19,98 лв., които рекламират Алианц по телевизията? Някаква измама ли е? Видях че не правиш към Алианц, но може да си чувал.

Link to comment
Share on other sites

тези 19,98 мисля че са за 3 месеца

 

Сега разучих нещата,19.98лв. е за 3 месеца,НО после се застраховаш задължително за 1г. до март2006г.за цена от 95лв.Аз също мога да направя разсрочени и то за по 3 месеца през цялата г.Излиза по21лв. за 3месечие.Но няма безплатен преглед.Алианц също не дават изобщо даже преглед.При мен ако застраховаш за 1г. има и преглед и пътна помощ

Link to comment
Share on other sites

до2500куб.см.вкл.134лв.

 

къде са -15% ? Това е цената навсякъде, където правят гражданска отговорност.

Link to comment
Share on other sites

Правилно ли съм те разбрал, плащам за до 1800куб.см. 99лв. минус 15% и получавам безплатен преглед и пътна помощ? До кога е последната дата за да се застраховам?

Link to comment
Share on other sites

За пилета и вино няма да говорим, тва не е интересно вече, Юпитер на сточна гара получаваш от служителките по една безплатна СВИРКА за коледно настроение.

Това го има във всеки брой на вестник Марица. Е тва е лабота сега.

 

РС За кво ли си продадох Москвето, може и промоция да има, на едро нещо.

Link to comment
Share on other sites

Нови оферти за гражданската отговорност.За Булстрад,на 92лв.Отделно15%отсъпка.Излезнаха на Витоша,Левски Спартак,Евроинс.Оставт краткосрочните за месеци по избор

Link to comment
Share on other sites

Нови оферти за гражданската отговорност.За Булстрад,на 92лв.Отделно15%отсъпка.Излезнаха на Витоша,Левски Спартак,Евроинс.Оставт краткосрочните за месеци по избор

 

Нова цена на пук на душманите ДЗИ 81лв.яко а?

 

Ха ко ста'а тука бре нещо не мо'им са разберем!

При цена 81лв. има ли 15% отстъпка?!?

Защото при цена 92лв и отделните 15% цената става 78,2лв (ако не ме лъже калкулатора), а ако цената е 81лв. и 15% отстъпка съм доволен стават 68,85лв., което горе-долу толкова колкото платих и миналата година! Нали трябваше да е много по скъпо тази година някой ще ме светне ли какво точно се получава в действителност!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Ха ко ста'а тука бре нещо не мо'им са разберем!

При цена 81лв. има ли 15% отстъпка?!?

Защото при цена 92лв и отделните 15% цената става 78,2лв (ако не ме лъже калкулатора), а ако цената е 81лв. и 15% отстъпка съм доволен стават 68,85лв., което горе-долу толкова колкото платих и миналата година! Нали трябваше да е много по скъпо тази година някой ще ме светне ли какво точно се получава в действителност!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

 

 

Да взема да те светна - Аз съм застрахователен агент към Allianz България

При нас е 95 лв до 1800 куб , 129 лв до 2500 куб за лица над 24 години

Само се замисли как става тая работа при определена минимална цена от 95 лв да минават под нея че и отстъпки да дават (за наши хора - а дали някога е чувал за теб ? ) , като си сложи процента печалба (защото няма кой да работи за слава ) и ако махнеш бонусите дали нещо ще остане от тази застраховка ? Дали тя ще има покритието което се изисква от закона и ако се случи нещо

( нали все пак това е смисъла на застраховката ) дали тази компания ще може да го изплати ? Знам на всеки му се иска да е по-евтино , но безплатен обяд няма . Тази година изискването е при смърт на трето лице да се изплащат до 400 000 лв - затова са и завишените цени . Замисли се какво би станало ако компанията към която си сключил застраховка вземе че фалира и при застрахователно събитие в което ти си виновен - кой ще плаща на потърпевшите ?

 

Ако решиш да избереш Allianz пиши на PM - не искам да си оставям телефона тук - мисля че няма да е колегиално :)

Link to comment
Share on other sites

@Blood_Razor разликата между теб и предлагащия тук е в това че ти си агент а тои брокер (което значи че той е на лична договорка с всяка една компания към която прави застраховки) от тук мисля идва разликата в цената

Link to comment
Share on other sites

Точно това ме интересува мен, ако си сключа застраховката дали изобщо ще имам застраховка, защото както се казва работата тука много лъха та чак на лошо мирише!?!?!

Link to comment
Share on other sites

каде е това

 

Цената е калкулирана вече;значи,95лв.-15% става 80.75лв.

bakara, това е вДЗИ и има и преглед даже при плащане наведнъж.

Blood_Razor всичко става колега и освен това тези преференции ги получават само тука.

beku, за тебе и всички невярващи съм оставил телефони и адреси като гледам нито си дошъл нито си се обадил, нета е анонимно пространство ,но някои ако се заяде може да спретне дело за клевета.

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбрах към булстрад имали някакви бонуси? преглед пътна помощ? вечер до колко часа работиш, тва нали е там в магазинчето на първия етаж или се бъркам?

Link to comment
Share on other sites

Аз не разбрах към булстрад имали някакви бонуси? преглед пътна помощ? вечер до колко часа работиш, тва нали е там в магазинчето на първия етаж или се бъркам?

За булстрад до1.8 излиза излиза 84лв.крайна цена без други премии.Работим до 19ч.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...