Jump to content
BulForum.com

e-mail @ evrocom.net


Guest InTeRgAlAcTiC

Recommended Posts

Guest InTeRgAlAcTiC

Как мога да получа един от тея готини е-маил-и при условие че съм абонат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Mi kat si klient na kabelen net, ti sa polaga mail ot wida name@evrocom.net, samo 4e nikoy ne ti go dawa po podrazbirane, a trqbwa da hodish da si go tyrsish .. Ama taka e, kat ne si 4etete dogoworite ...

Link to comment
Share on other sites

osven po tel, moje da pratish i na mail:

support@evrocom.net

 

az prosto ti kazvam po-byrzia i po-siguren nachin.

 

A inache za polaganeto, spored teb s kakvo ime da ti napraviat mail po podrazbirane???

niakvo ime kvoto doide i posle 2-na rabota za tiah, da ti smeniat imeto kato im se oabadish??

 

ai mislete malko

Link to comment
Share on other sites

da root666 e prav. na vseki klient se polaga po edin mailbox kum evrocom.net domeina. ne e nujno da se hodi do ofisa "da si go tursite". moje da se obajdate na supporta na 635063 ili ako ne obichate telefoni moje da pishete na mail: helpdesk@evrocom.net

informatziata koiato triabva da pratite e: ime, nomer na dogovor i jelan username. adresa shte vi e ot vida: username@evrocom.net

 

ako neshto drugo vi interesuva... u r welcome.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
:devil A we az im pisah pisymce, ma neshto se oslushwat, ne znam kwo iskat, da im dosajdam po telefona li ... , Dneska im drasnah oshte edno mail-4e, i do utre ako ne mi otgoworqt, shte priema 4e ne mogat da 4etat i shte se naloji da gi oteg4awam po telefona (635063) :evil
Link to comment
Share on other sites

shte se naloji da gi oteg4awam po telefona (635063)  :evil

nikogo ne otegchawash, rabotata e za 5 min i stawa wednaga, kogato zatworish telefona weche imash mail s parola 1234... i samo triabwa da idesh na stranicata i da si ia smenish

na tozi telefon mojesh da namerish chowek, ako ne se luja, 24/7

Link to comment
Share on other sites

mi da no tazi usluga e samo za abonati na evrocom a ako slojat inet registraciq shte trqbva da pravqt po nqkakav na4in ograni4eniq da moje da se regva samo ot evrocom useri i taka natataka... pak i ne znam dali nqma i drugi problemi...kakvo tolkova ne vijdam kakav e problema... da se obadite po telefona nqma da vi izqdat q...

Link to comment
Share on other sites

mi da no tazi usluga e samo za abonati na evrocom a ako slojat inet registraciq shte trqbva da pravqt po nqkakav na4in ograni4eniq da moje da se regva samo ot evrocom useri i taka natataka... pak i ne znam dali nqma i drugi  problemi...kakvo tolkova ne vijdam kakav e problema... da se obadite po telefona nqma da vi izqdat q...

Ami tezi ogranichenia mogat da se napraviat mnogo lesno .Ako ima grafa № na dogovor i....eto ti ogranichenie.I niama da moge da se zloupotrebiava zashtoto kakto veche stana iasno moge da ima SAMO 1 postbox :)

Link to comment
Share on other sites

Ograni4eniata ne sa problem.Dostata4no e da se sledi samo ot koe IP idva zaiavkata i server-a da opredeli da ima li dosta ili ne.Taka 4e tova e nai malkia problem.No pak kazvam 4e spored men tova e na civilizovanoto re6enie na vaprosa za mail i MRTG.

Link to comment
Share on other sites

az puk ne moga da razbera, zashto trqbva da ima ograni4enie za mailbox po 1 br. samo? Ami ako iskam 2??? kakav e problema. Ne sum 4uval do sega nqkoi da sedne da si prai 100 mailbox ej-taka, za gusto ili za mrasno!

I az mislq, 4e on-line registraciqta si e neshto zadaljitelno i normalno. Ina4e e malko parvobitno.... :(

Link to comment
Share on other sites

az puk ne moga da razbera, zashto trqbva da ima ograni4enie za mailbox po 1 br. samo? Ami ako iskam 2??? kakav e problema. Ne sum 4uval do sega nqkoi da sedne da si prai 100 mailbox ej-taka, za gusto ili za mrasno!

I az mislq, 4e on-line registraciqta si e neshto zadaljitelno i normalno. Ina4e e malko parvobitno.... :(

Ami horata davat po edna "bezplatno" ako moje taka da se nare4e.Ako iska6 o6te 6te triabva da pla6ta6 dopalnitelno :pirate :pirate :pirate

Link to comment
Share on other sites

Aide sega, online registraciq, kakvo tolkova 4e 6te zavyrtite edin telefon, vie ste dali stotina leva za modem i kolko 06te za taksa, sega 10st. za telefon na vapros 6te go pravim.

Hubavo e da ima online reg. ama tova se pravi vednyj i ne vijdam zashto si gubim vremeto da obsyjdame lipsata na online forma kato prez tova vreme za 5 minuti prosto se obajdate i gotovo, 6e si igraem da pra6tame emaili na supporta :wacko:

Ako imahme pravo na mnogo bezplatni emaili, togava bi bilo naistina opravdano da ima (za poddryjka i t.n.)

Link to comment
Share on other sites

sega 10st. za telefon na vapros 6te go pravim.

---------------------------------------------------------------------

Ako imahme pravo na mnogo bezplatni emaili, togava bi bilo naistina opravdano da ima (za poddryjka i t.n.)

Ne stava vapros za 10-te stotinki.Telefona koito sa dali e support tova zna4i 4e ako ima6 niakakvi problemi zvanka6 i se oplakva6 a ne da ti puskat mail, da ti smeniat parolata na tozi mail ili da ti puskat MRTG.Zna4i ako iskam da si smeniam parolata prez den kakvo stava togava?I dokato az si smeniam parolata na drug 6te mu dava zaeto koito iska da se obadi s naistina seriozen problem.A pak edna online forma re6ava vsi4kite tezi problemi.

Link to comment
Share on other sites

nassko, tuk si prav.

Az govoreh za registraciata, koiato stava samo v nachaloto, vednyj. Nali za tova se vodeshe spora, zashto da se obajdash na tel. za da si o tkriesh adres koito ti se polaga.

A inache za poddryjka na accounta e nujno da ima forma, smqna na parola, razni drugi opcii, i dori chetene na poshtata ako si nqkade izvyn mrejata na EK.

Link to comment
Share on other sites

nassko, tuk si prav.

Az govoreh za registraciata, koiato stava samo v nachaloto, vednyj. Nali za tova se vodeshe spora, zashto da se obajdash na tel. za da si o tkriesh adres koito ti se polaga.

A inache za poddryjka na accounta e nujno da ima forma, smqna na parola, razni drugi opcii, i dori chetene na poshtata ako si nqkade izvyn mrejata na EK.

Ami da taka e ama to kato ima forma za tezi ne6ta nai lesnoto e i ot tam da stava registraciata.Az nevijdam kakav im e problema na Evrocom i za6to o6te ne sa go napravili.Spored men tova e prosto zadaljitelno da si 4ete6 po6tata ot web i da ima6 POP3 dostap.Ama iavno horata ot Evrocom ne misliat taka za sajalenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...