Jump to content
BulForum.com

Малка консултацийка


Recommended Posts

Еми наскоро ми изгоря винтилатора на захранването, но добре че съм с Pentium, че можеше и нещо друго да изгори.

Та въпроса ми е дали да си сложа още един винтилатор на кутията, защото като играя игри яко почва да се стопля - направо пари (мога яйца да си изпържа :D )? :evil

Link to comment
Share on other sites

Не аз вече си имам един те ми го смениха във фирмата, но дали да сложа още един, защото имам място за 1 и дали е нормално като сам Windows си е студен компа, но като пусна игра и заиграя за 10-15мин. се загрява доста? Дайте ми съвет моля! :evil

Link to comment
Share on other sites

Po princip na dobrite kutii ima miasto za dva dopalnitelni ventilatora,edin na chelnata i edin na zadnata stena.Dobre e da se slagat i dvata,kato prednia da vkarva vazduh v kutiata,a zadnia da go izkarva.

Link to comment
Share on other sites

абе.. като чуеш гюрлутията на вентилатор, дето духа/смуче през малки дупки, ще ти се поохлади интереса.. пък и щом си с Pentium, ако ще и MMX da e, просто не виждам що ти е тоя вентилатор изобщо :)

Link to comment
Share on other sites

абе.. като чуеш гюрлутията на вентилатор, дето духа/смуче през малки дупки, ще ти се поохлади интереса.. пък и щом си с Pentium, ако ще и MMX da e, просто не виждам що ти е тоя вентилатор изобщо :)

weasel zashto govorish bezsmislici ne moa da razbera. Toi moje da e s Pentium no ako spre ventilatora na koqto i da e chast ot kompa moje da stane druk gaf da izgori duno ili kakvoto drugo se setish. Na men mi se e sluchvalo pri sprqn ventilator na procesora da mi izgori duno i ram pamet, a procesora da e jiv i zdrav. Za tova ventilatorite nikoga ne sa izlizashni puk i kakvo ot tova che sa poveche oshte po hubavo :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Imal edin sluchai sas edin sarvar Intel 450MHz, na koito mu biaha spreli ventilatorite na kutiata i raboteshe samo tozi na CPU-to. Posledicite biaha: Duno i SCSI HDD. Poviarvaite mi, ne im beshe nikak priatno da zahvarliat 6 meseca trud, koito se namirashe na tozi HDD.

 

Uz Intel, pri tova samo na 450MHz, a glei k'vo stava...... puf..... Kato pregree mashinata nikoi nemoze da predvidi kakvo ste stane. Te zatva horata sa predvidili miasto za ventilatori, ne e sluchaino.

Link to comment
Share on other sites

kolkoto mu e po studeno na procesora tolkova po dobre. bqh 4el nqkude za test pri koito pri zamrazqvane s freon postigat neveroqtni skorosti. novite ventilatori koito se proizvejdat ne vdigat tolkova shum kolkoto starite. kato stana vuprso za intel i predgqravne vijte THG_CPU_COOLING

puk posle si kupuvaite AMD.

Lg-Badluck slagai kolkoto mojesh.

Link to comment
Share on other sites

Toi moje da e s Pentium no ako spre ventilatora na koqto i da e chast ot kompa moje da stane druk gaf da izgori duno ili kakvoto drugo se setish

abe ti izobshto intel Pentium vijdal li si? socket5/socket7 s 430 FX/NX/HX/VX/TX chipset.. primerno.. ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...