Jump to content
BulForum.com

Проблем с 3D Home Architect Design 6


sandman

Recommended Posts

Значи проблема е следния: Инсталирах си програмата, но когато я стартирах ми изведе съобщение: Warning! Can't Create a New Surface. Out of video memory. This program will exit. След като натисна ОК ми извежда следното съобщение: The instruction at "0x7c168f1d" referenced memory at "0x0000001c". The memory could not be "read". Click on OK to terminate the program. На мен видео картата ми е на 32Мб.

Това нещо може ли да се оправи да я подкарам тая програма или да търся по-стара версия? Ако може как и защо се получава така? Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарен!

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа такива грешки попринцип се появяват от скапан CRACK, затова потърси из интернет за друг крак за твоята версия на програмата.Краковете и версиите на програмите не трябва да се различават.

Но, ако не е от това може да ти е и от видео картата.

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа такива грешки попринцип се появяват от скапан CRACK, затова потърси из интернет за друг крак за твоята версия на програмата.Краковете и версиите на програмите не трябва да се различават.

Но, ако не е от това може да ти е и от видео картата.

Едва ли! Щом на мен ми тръгва :huh:

Link to comment
Share on other sites

Едва ли! Щом на мен ми тръгва  :huh:

 

Еми значи може да е от Windows-a.

sandman преинсталирай си Windows-a и може да стане.

Тъй като аз някога исках да си кача един FireWall и ми даваше същата грешка и след принстала на Win-a се оправи.

Но, не е казано, че за всяка програма трябва да си преинсталираме Win-a, все пак може да е хардуерен проблем. :)

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа такива грешки попринцип се появяват от скапан CRACK, затова потърси из интернет за друг крак за твоята версия на програмата.Краковете и версиите на програмите не трябва да се различават.

Но, ако не е от това може да ти е и от видео картата.

Ами то аз нямам крак! :rolleyes:

Не знам от каде да си намеря!

 

А системнитев изисквания ги видях - би трябвало да ги покривам!

Баси на мен Ъндърграунд 2 ми тръгва...

Link to comment
Share on other sites

А сигурен ли си, че ги покриваш системните изисквания?!

Там пише ако си с XP, да имаш SP1, и видеокарта със suport for OpenGL! Имаш ли тези работи?

Link to comment
Share on other sites

А сигурен ли си, че ги покриваш системните изисквания?!

Там пише ако си с XP, да имаш SP1, и видеокарта със suport for OpenGL! Имаш ли тези работи?

Ами нямам СП1, но поддържам Оупън Джи Ел - на Каунтър Страйк с него играя. Но въпреки че нямам СП1 - то пише че не е наред нещо видеото. Вече мога да я подкарам програмата на 256 цвята и тръгва, ама е кофти гледката. А дали има по-стари версии?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...