Jump to content
BulForum.com

Anime Movies


Recommended Posts

1.purvo sum ne sum tup.

2.ne znachi che kato se zanimavash s fitnes si tup(tuk razbiram kolko razbirash izobshto ot zivota)

3.Ako imash nuzda ot pomosh shte ti pomogna

4.Ne iskah da stigam chak do tuk

5.Ako iskash moze da si ostanem priateli :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Trubi, edno drugo, malee do kude stignaha neshtata. A kato si pomislq, che men edin me zaplashvashe, che kato zaspq shtql da mi stushi glavata. Hahahahahah, bati kolko smqqqh.

Link to comment
Share on other sites

Gledaite "Berserk" (ili Berserker) ne si spomnqm imeto to4no, no e xubavi nqkoi, ako mu se ka4va da go ka4i. Az moga da namerq parvite epozodi, no ne mi se ka4vat! :evil

Link to comment
Share on other sites

a we jesus ae nedei se prai na oboroten bash tuka a ! v na4alto kazah za kvo e topica stiga gluposti !

 

p.p otnikade ne mi minava kvi muskoli imash phahahaha

ale az na teb neshto da sum kazval.stiga prostotii

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mojeli ostanalite epizodi na ''full metal panic'' i dori ako moje drugi misiy.Ako slojish i na ''InuYasha'' si velik. :D

 

 

Wall... :wir Tuk pada goliam smiah :lol: .Kvi sa tia ISKRENO I LICHNO.Kupon do dupka :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

zdr na sicki

pyrvo iskam da kaja che ne sym niakav fen na animeto ama me kefi da go gledam. ta tova go kazah zaradi moia request; )))

 

ne sym sigoren dali ghost in the shell 2 e izlezal :)

 

ako da tva e req :unsure:

 

sorry za nevejestvoto mi B)

Link to comment
Share on other sites

GITS 2 е факт

Ама няма кой да го преведе. Даже от японски на английски било МНОГО сложно. Създаделите го набохали с разни брутални диалози, та чак самите японци не чаткали съвсем всичко. Ама ако не друго - поне красивата анимация ще гледаме.

Link to comment
Share on other sites

crying freeman nqkoi gledal li e? neznam to4no manga li e anime li e ili ima nqkva razlika mejdu dvete :) no e super qk..staro e i mai e prevedeno na frenski tuka :( ama e ludnica...pone kogato go gledah predi 6-7 godini mi haresa :)...ima i film takuv v wareza no edva li shte e hubav :P za animeto sum gledal samo purvite 1-2 epizoda za drugite ne moga da iskaja mnenie...

Link to comment
Share on other sites

манга-японски черно-бели комикси

аниме-японса анимация

 

GITS 2 е факт
ю

даде ама е факт само в япония img src="style_emoticons/default/laugh.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":lol:" border="0" alt="laugh.gif" /> по останалия свят тръгва на 17 септември...

 

за crying freeman скоро би тряяло да се качи на едно място нирмален двд рип вариант...

Link to comment
Share on other sites

Mojeli ostanalite epizodi na ''full metal panic'' i dori ako moje drugi misiy.Ako slojish i na ''InuYasha'' si velik. :D

Wall... :wir Tuk pada goliam smiah :lol: .Kvi sa tia ISKRENO I LICHNO.Kupon do dupka :D  :D  :D

 

 

http://chise.ludost.net/Anime/

 

Тука анимета дал господ,включително и епизодите на FMP дето търсиш.А и с тая хронична липса на място едва ли някой ще ти изпълни рикуеста в близките месеци :)

 

П.С. Пънк + Аниме изглежда много странна комбинация :P

Link to comment
Share on other sites

az sh ezmea da ka4a naruto do 99 (do taq seriq sa izleznali)

ma dano da ima mqsto 4e ina4e nema s eznaimavam..

 

 

закво ще го качваш като го има на 3 места ин пиира?

@nookie-бъркаш се,там няма сериите на FMP ;) в общи линии кикъде ги няма

Link to comment
Share on other sites

закво ще го качваш като го има на 3 места ин пиира?

@nookie-бъркаш се,там няма сериите на FMP ;) в общи линии кикъде ги няма

Greshish :) Ima gi samo che trqbva s malko zor da se izdyrpat..demek prez irc servera na Rizon.Ako ti se zanimava da gi teglish, moga da ti obqsnq kak stava ako imash merak

Link to comment
Share on other sites

имаш предвид да ги дърпам през мирц от външни хостове(или както там му се вика)?не мерси-чак толкова не бързам чесно да ти кажа :P .Аз имах предвид че на линка дето с го дал няма FMP,там има FMP fumoffu,което е съвсем различно нещо ;)

 

 

а,да,дагота искаше инуяша...аз бях дал линк в кометарите за анимето,но някои хитрец го изтри,заедно с още към 10-на коментара..луди хора :wir

както и да е

 

www.info.datacom.bg/anime/anime-има го до 136 епизод ако не ме лъже паметта :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nepomni imeto nafilma i ni6to ot nego no edna replika mi se e zape4atala v glavata.6te se postaraia da obiasni kakvoto pomnia

imafe edni hora s golemi me4ove deto praviha magii

i edno malko momi4nce s me4 i to puska6e mnogo mo6tni fire balls

i se kaza nakraia Tia e nai silnata!!!

ne znam kolko moze da pomogne tova no e vsi4ko koeto pomnia.

Tova anime mi se zape4ata.

Link to comment
Share on other sites

np ... tochno twa imam ama nqma li gi anime 2 ? imam i 2ta seisouhen-a na sushtoto kachestvo ....

 

батка моя пост е преди година и 3 месеца, тогава вареза беше на половина на сега, новаците малко да гледат датите.

 

аз имам FMP, но не съм го гледал и с тва винаги свършващо място вече ма е страх да качвам, ма ако се намери още някой който да реши че го иска ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
не качвайте от 135 до 220 тва са възможно най-малоумните филари правени някога :sick

Prav si tva sa nai tapite serii!Sq po4na da izliza noviq sezon na Naruto-Naruto Shipuuden :punk . Ka4vaite ot tqh

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...