Jump to content
BulForum.com

кола под наем


PxJ

Recommended Posts

А ве хора можете ли да ми кажете някой друг тел. щото ще ми трябва. Ааа

ако може и да кажете как варват цените им и някво друго полезно инфо ако

има. Благодаря B)

Link to comment
Share on other sites

Май почват от 25лв до..... доста.

Пълно е с обяви по весниците.

Иначе за къде : Точно до католическата църква има, Има също и срещу каскадата на сточна гара ( La Festa магазина ) което се пада до квазер електроникс. Там като гледам колите са по-добри. За 3-то мястоооо се сещам точно срещу митницата в ляво , ама колите там са малко бом-бок ( пак като ги гледам , а и 1 приятел работеще там ) .

Друго за сега немога да се сета , ама са мнооогоооо фирмите вече има на различни цени.

Link to comment
Share on other sites

..Има също и срещу каскадата на сточна гара ( La Festa магазина  ) което се пада до квазер електроникс. Там като гледам колите са по-добри. ...

По какво разбра, че там са по-добри? Най-стриктно поддържаните коли са на Мария-Луиза 5 (до църквата), но са на съответната цена. Ако ти трябва нещо евтинко да му скъсаш задника, до църквата няма да намериш подобни бараки. От опит знам, че на техните коли може да се разчита.

 

@PxJ: За цени най - добре да питаш на място, за конкретния автомобил. Иначе - евтинко под път и над път.

Link to comment
Share on other sites

Точно до католическата църква има коли под наем, до спирката преди тунела.

Има и близо до библиотека Иван Вазов

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Хора я ми кажете в Пловдив лице на 19 години със шофиорска книжка може ли да си вземе кола под наем??Защото гледам по различни страници за Rent a car че минималната възрастова граница е 22 години + 2 години стаж като шофиор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...