Jump to content
BulForum.com

Каф е тоя месидж?


Recommended Posts

Усб Вижте това плс...

Имам си сички драйвери за усб и пак ми го показва тфа..плс хелп :cry

 

Ми от драйверите е.

Изключи USB-то и пак го вклучи и инсталирай драйверите на ново.

Аз имах същия проблем с дата кабел на 6100 и се оказа че е от кабела....

Link to comment
Share on other sites

XP какво искаш повече :D

 

Включил ли си нещо и изобщо включвал ли си нещо някога

Link to comment
Share on other sites

Ами пичове инсталнах си Нокиа Пц Сюит там еди коя си версия имам кабел....имам 6610и Нокиа вкарвам го отпред кабела щот аз имам усб от пред и отзад....обаче на нито 1 от 4-те входа неще а как да си изтрия драйверите???не мога да намеря унинстала :angry1

 

аа намерих откъде ама ме е страх да не прецакам нещо.. :cry

Link to comment
Share on other sites

Ами пичове инсталнах си Нокиа Пц Сюит там еди коя си версия имам кабел....имам 6610и Нокиа вкарвам го отпред кабела щот аз имам усб от пред и отзад....обаче на нито 1 от 4-те входа неще а как да си изтрия драйверите???не мога да намеря унинстала :angry1

 

аа намерих откъде ама ме е страх да не прецакам нещо.. :cry

 

Виж сега. Значи като иннсталирам дривера за моя бивш телефон 6100 НЕ тръгва!

А моите драйвери се триеха сами при всяко вклю/изкю на кабела от USB-то.

След това го вкарвам , намира драйверите и нищо!

Така и не постигнах нищо с тоя тъп кабел , дотолкова че чак си купих IrDa адаптер.

 

Ако нещо успееш кажи как защото сега систра ми има 6100 ;)

Link to comment
Share on other sites

Аве за кфо така стаа ве майнаааа....до сега не бях използвал УСБ-то на компаа ми но ето наложи се и не става...а кфо е irDa...? :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аве за кфо така стаа ве майнаааа....до сега не бях използвал УСБ-то на компаа ми но ето наложи се и не става...а кфо е irDa...? :angry:

 

Абе я си виж в BIOS да ли не са ти изключени USB-tata.

А IrDa e - инфраред

 

 

edit: ama mai ne ti sa izklucheni.

Link to comment
Share on other sites

Къде по точно да търся ф Биос? :confused

 

Хммм ми зависи къв ти е биос-а ама USB траа да ти е enable. Разгледай трябва да го видиш. Но май ти е вкл. защото ти ги изкарва.

Но провери за всеки случай.

Знам ли и аз от какво може да е.

Link to comment
Share on other sites

В момента стрелям напосоки, ама ще ти кажа следното:

Пробвай и с USB-тата отзад (на компа, де:)). Провери изрично версията на Nokia PC Suite дали е съвместима с телефона, и си спомни дали при инсталация те е питала нещо за портове, ала-бала. И ако нищо не стане, не си ритай компа, ами се успокой и утре пак го захвани!

 

ЕДИТ: Да не обръщам на чат, отговарям на поста ти след моя:

Не си форматирай диска заради това!!! По-добре деинсталирай тази версия и си потърси съответната за 6610i. Имай търпение, бе човек! Виж какво ми пише в подписа ;)

ЕДИТ2: Не може да няма софт, търси!

Link to comment
Share on other sites

Пич имам 6610i обаче софтуера е за 6610....и ме предупреди че ако продължа може да имам проблеми...да обаче преди тоя софтуер бях качил 1 за 6230и там нищо не ме попита....отзад отпред се не го разпознава дали ако си форматна C:\ ша са опрай то и без тфа си е за формат деа... :angry1

 

бтв за моя телефон софтуер няма все още модел 2004 е..

Link to comment
Share on other sites

Az imah sy6tiq problem ( oba4e s samsung s IrDA ) :

1-vo otidioh v magazina i spodelih za toq unknown device : te kazaha 4e XP drivers trqbva da sa zaredeni v rama kogato e vku4eno v USB ne6toto ta :

Otvarq6 diska ( s software na telefona )papka driver i v moq slu4ai "MA620XP.rar"

razarhevira6 nqkyde v C:-to ( ako tam ti e wina- ako ne kydeto ti e )

razarhevira se edin "____ .inf" ( ____ e nqkvo si ime tam ) fail klika6 mu s alternativkata ( right mouse button )

i "install" Gotovo !

Samo deto pri men i t'va ne pomogna i otidoh v magazina sled baq testvane otkriha 4e mi e povreden IrDA-to i go smeniha s drugo i si go ot4ete si4ko OK i pri res daje samo si otkrivaa drivers si4ko OK , ama damo ne ti se naloji da hodi6 do magazina .....

Link to comment
Share on other sites

Мерси за съвета но..аз в кутията на телефона нямах диск със софтуер 1 приятел ми даде неговия кабел а пък софтуера го свалих от нокиа.ком....та нз как ще стане тая работа :confused

Link to comment
Share on other sites

Мерси за съвета но..аз в кутията на телефона нямах диск със софтуер 1 приятел ми даде неговия кабел а пък софтуера го свалих от нокиа.ком....та нз как ще стане тая работа :confused

 

На тоя твоя приятел , работи ли му кабела?

Аз се си мисла че е или от pop3 порта или кабела.

Според мен драйверите и windows-а и софтуера са извън подозрение.

За софтуера съм сигурен защото е съвместим с другите нокии като 7210,7250,7250i,6100,6610 i t.n. както и кабела е един и същ.

Link to comment
Share on other sites

Ти инсталира ли DKU-5 driver-a?

При мен не става дори и така.

В suit-а дава че е намерило порта , но в device maneger-а не показва USB-то!

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

И нищо не става !

Някой знаели що ?

Аз съм с Нокиа 3120 за сега :)

Link to comment
Share on other sites

Ти инсталира ли DKU-5 driver-a?

При мен не става дори и така.

В suit-а дава че е намерило порта , но в device maneger-а не показва USB-то!

:angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

И нищо не става !

Някой знаели що ?

Аз съм с Нокиа 3120 за сега :)

 

 

Аз не съм инсталвал драйвер за дку-то??? :confused :confused + това мен кабела ми е дку-2 не 5 :confused

 

ааве пич то май точно там е проблема щот в Гугъл виждам...за тая мойта нокия 6610и че са продава само с дку-5 вееее бахти ся разбрах майна... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм инсталвал драйвер за дку-то??? :confused  :confused + това мен кабела ми е дку-2 не 5 :confused

 

ааве пич то май точно там е проблема щот в Гугъл виждам...за тая мойта нокия 6610и че са продава само с дку-5 вееее бахти ся разбрах майна... :angry1

 

 

Аз даже немога да разбера къв кабел имам! Що ли купих :angry1

Ама ще взема да сваля всички драйвери ДКУ5,4,3,2,1 ако има и пак ще пробвам!

 

edit: Не съм свалял тея драйвери ама :angry1 пак нищо не става. Значи Към USB кабела който си купих има драйвери които явно не работят. С DKU-5 не става.

Имам втори кабел който е за COM 1 koйто разбираемо :angry1 не става :angry1 !

Ни USB ни COM ??? :angry1

Някой подкарвал ли е нокия с кабел ???? И ако да как.

ААА сега се сетих ,че никъде немога да намеря драйвери за COM кабела :angry1

HELLLLPPPP!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...