Jump to content
BulForum.com

Ima li hora ot D.Hadjidekov???


Recommended Posts

Аз в тая тема ще попитам,за да не отварям нова,че много училища се нароиха-има ли някой от училището в село Мугла?Ако има супер,още утре ще се грабна на майната си в Родопите и почвам да му правя чеверме

Link to comment
Share on other sites

А-а-а май прекали с това си изказване.

Душо Хаджидеков...господи?!!!!!!

А да има някой от 122 училище в София,защото имах един приятел,който ходеше с една мадама от това училище и ми стана интересно дали аджеба няма някой от там. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Абе к'во се учудвате....то си стана ежедневие. Аз до едно време се дразнех и писах тук-там, обаче вече ми писна, а и получавам отговори от рода "ти пък к'во се обаждаш"....така че - спасение няма. А и повечето такива теми са от "новобранци" с няколко(или 1-2) поста, които имат грешна представа от това "що е форум". :(

Link to comment
Share on other sites

Аз не уча там обаче всички ме познават.Понеже сам постоянно там :) дори и ти ако си от там сигурно ме знаеш.Един такъв бодлив и голям Цонев :P

Link to comment
Share on other sites

Абе до Душето има много яки електронни игри. Там се събира сега тайфата от едно време да цъка Текен 4

 

Имаше.

Цонев,кога стана голям бе?*кир-кир*

А мен знаете ли ме а? :P

 

 

Пък и в духа на Хектик и Велвет - а да има някой от училище "Сутрешна зора" в с.Врабчовци,Габровско(и училиущето,и селото съществуват)

Link to comment
Share on other sites

а да има някой от училище "Сутрешна зора" в с.Врабчовци,Габровско(и училиущето,и селото съществуват)

 

 

Има я как няма да има.Даже има и от училището за минни работници в с.Кондолово област Малко Търново:))

 

edit:А забравих да питам по-темата Тончева още ли преподава там.Супер точна е.

Link to comment
Share on other sites

Da oshte e tam i po4ti vsi4ki q mrazqt.

точно пък нея няма за какво.

егати тъпото поколение сте щом от Тончева недоволствате. абе вие гаден даскал още не сте видяли явно!

Link to comment
Share on other sites

Vie vijdali li ste taq po Himiq i N.Tanova.Tanova e dobra,ama taq, samo kojto q e vijdal znae kva e.

Link to comment
Share on other sites

Ех,деца,молете се да не дойда аз да ви преподавам :evil

Че тогава ще видите гаден даскал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...