Jump to content
BulForum.com

Tony Hawk's underground 2


Da_Devil

Recommended Posts

Намерих го, оправих се. Крака е в диск3 трябва да се копира в папка Game в папката на играта :). Можете да прочетете нфо-то там си пише сичко :). Играта е добра харесва ми, но не е за мен постоянно падах не можах да направа нищо и се отказах :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Тея скрииншотове от версията за ПЦ ли са?ЗАщото графиката ми се вижда малко смотана.То на THPS3 беше по-хубава.Пък за 4 да не говорим ;) .

Link to comment
Share on other sites

Не е зле графиката.

Вече я инсталирах и забелязах,че съм се объркал :)

Графиката си е съвсем малко по-добра от на THPS4 но геймплея си е много по0-зарибителен :punk .Тва е най-добрата Tony Hawk's до сега.Надявах се да са я направилиу малко по-реалистична,ама не са :( .Както и да е.Все пак е направена с комерсиална цел. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да, само ме е яд, че няма да видим първия underground за пц.

Хубавото е,че не се изиграва за 5-6 часа, както беше с thps 4

Първия Underground,който е за PS2 до колкото съм гледал е много по-як.Жалко наистина че няма да го видим и за ПЦ. :( :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

igrata ne e ne6to osobeno oba4e mislq 4e thps 3 i 4 sa dosta po-qki.

Не съм съгласен с теб,но все пак това си е твойто мнение. :) Според мен тази част е много по-яка защото освен че включва всичко от предходните версии има и много нови неща. ;)

Link to comment
Share on other sites

Fen sym na THPS otkakto izleze dvoikata, i otkroveno moga da kaja 4e tova e nai-golqmata izdynka ot cqlata poredica. THUG be6e so-so, no i toi ne bleste6e s ni6to originalno v izpylnenieto osven 4e moje6e da ti4a6 naokolo...

NA KOI MU E PRITRQBVALO DA TI4A I DA SKA4A V SKATEBORDNA IGRA???

Moje bi trqbva6e da go prekrystqt na Tomb Raider's Underground ili ne6to takova.

Mnogo neoriginalno e i samoto izpylnenie na nivata. Cqlata taq rabota v stil Viva la Bam/Jackass e mnogo oteg4itelna. Znam 4e e trudno da se izmislqt temi za niva za takyv tip igra, no vse pak. IMO trqbva6e da nablegnat mnogo pove4e na grafikata i da perfekcionirat dvijeniqta sys sy6tiq tip gameplay kato THPS4 a ne da se vry6tat nazad kym lo6a grafika i slab gameplay.

Mrazq portove ot PS2 by the way. PS2 e nai slabata ot vsi4ki konsoli sega v momenta i developerite pravqt vsi4ko pyrvo za neq znaeiki 4e ako raboti na neq 6te raboti na vsi4ko ostanalo. Nqmam tyrpenie toq bokluk da iz4ezne ot liceto na zemqta.

Link to comment
Share on other sites

Прее*ан файл на ЦД 1 тегля 2 пъти, нищо не става... :angry1 . Еми от датата... :cry

Link to comment
Share on other sites

pi4aga:Аз се опитвам да ти кажа,че не е смешно,а е простотия.Нито ти,нито тоя дето го е правил тва може да се срявните с него по интелект.

 

П.П.Зацепих го.То ме ядоса.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как се пуска multyplayer на това чудо :blink:

С един приятел искаме да играем обаче не ми дава сървера му.Нито моя на него.Да не би някъв Patch да трябва :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Яка е мноо игицата.Тва изпълнение в стил Jackass е малко истъркано ама ко да се прай :unsure:

Да ви се оплача превъртях играта и си форматирах харда :lol: :lol: :( Съсвсем забравих да си запазя сейвовете.Карай пак ще я превътя :) :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мноо е яка играта :) Е, много ми лагва(1 Ghz, 128 RAM, GeForce 2 :lol: )

Абе касетата на първото ниво(Barcelona) нещо не мога да е взема :) Как?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...