Jump to content
BulForum.com

Legalno li polzvate operacionnata si sistema?


JDFU

Spazvate li licenzionnite prava na vashata OS?  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

хехехе - ква е тая тема бе! Че мен и гащите на терасата къде са ми проснати ако има начин ще са пиратски - ако ми направят заплатата като европейските се заклевам в каквото кажете че няма да ползвам нелегален софтуер ама дотогава оriginal-а да си го купува който може да си го позволи B) - а аз сега отивам да си изрисувам със спрей пиратския флаг върху гащите на терасата :pirate :woot

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на Windows XP Profetional. Kaто си купувах лаптоpа, беше с легален Windows XP Home edition, ама знаете, че той е като демо версия на Profetional. Та първата работа като се прибрах, беше да батардисам Home edition-a и да инсталирам XP SP1- kakъвто бог дал, т.е. нелегален.

 

Ама за Евросъюза не се безпокойте- софтуеъра тогава сигурно като станем европейци, ще ни се струва доста евтин. Ама ще загинем като добри компютърджии, защото с легален софтуеър и баба знае...

Link to comment
Share on other sites

Ама за Евросъюза не се безпокойте- софтуеъра тогава сигурно като станем европейци, ще ни се струва доста евтин. Ама ще загинем като добри компютърджии, защото с легален софтуеър и баба знае...

 

ko ti puka kato vleznem v evroto nito shte ni se struva evtin nito shte go kopuvane :) samo firmite da mu mislqt ako izobshto nqkoi po4ne da gi sledi :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на Windows XP Profetional. Kaто си купувах лаптоpа, беше с легален Windows XP Home edition, ама знаете, че той е като демо версия на Profetional. Та първата работа като се прибрах, беше да батардисам Home edition-a и да инсталирам XP SP1- kakъвто бог дал, т.е. нелегален.

awe 4ovek mi to originalniq software ti e 1/4, da ne kaja i 1/3 ot cenata na laptopa...tctc

Link to comment
Share on other sites

Аз си я ползевам напълно нелегално и ми е през оная работа :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...