Jump to content
BulForum.com

CPU Temperature


Recommended Posts

ale ne moze tochno da se opredeli da li malko ili mnogo prevuzhozda ednata marka ot drugata.Vseki koito ima edin ot dvata produkta shte go zashtitava.No ako bih izbiral bix si zemal AMD a za chipa pulni gluposti

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Само по това че ми сравняваш Атлон с Селерон говори за тва че не си в час изобщо. Ако има навити да направим един тест.Пускаме Q3 и спираме куулъра като оставим радиатора. Можем да засечем след колко време ще запуши.Ако иска някой да си прежали АМД-то да каже :lol:

Link to comment
Share on other sites

A mi to imashe niakade iz warez-a edno filmche na chichko Tom (www.tomshardware.com) kak se darzat Intel i AMD procesorite bez ventilator. Testa beshe tochno sas Quake3.........

tova e athlon XP s "Palomino" core, novite Athlon XP s "Thoroughbred" core imat zashtita

Link to comment
Share on other sites

Аре стига глупости.Ти изкара АМД че се клокват по добре от Cелерон.1700+ бил най хубавия процесор на пазара.Не забравяй че при АМД ако случайно ти забие вентилатора за секунди се топи чипа.

 

Ael za poreden pyt dokaza 4e si gola voda pi4aga. Ako slu4aino mi zabie ventilatora 6te mi se izkliu4i pc-to tyi kato taka e nastroeno v BIOS-a. Vtoro na vtoro ako slu4aino se se6ta6 na tomshardware e pokazano kak se maha radiatora na CPU-to a ne samo ventilatora. Ima razlika mejdu dvete. Na starite Athloni ne im rabote6e termoza6titata dobre i se polu4ava6e to4no pokazanoto na film4eto. Demek CPU-to propu6va. Na novite Athloni problema e otstranen. Izobto ne si pomislqi da sravnqva6 Celeron sys Athlon 6toto tva sa dva syvsem razli4ni tipa procesori. Ne mi se obqsnqva koe kak i za6to, 6tot ti qvno ne vdqva6 ama ako se napyne6 da popro4ete6 kak stoqt ne6tata moje i da vdene6. Btw gotov sym po vsqko vreme za testa s ventilatora, no 6te napravim oblog. Koito zagubi si podarqva pc-to na drugiq. Ako si mnogo ubeden 4e Athlona mi 6te izpu6i bez ventilator zapovqdai v Stamboliisky po vsqko vreme.

Link to comment
Share on other sites

Гледах филмчето дето говорите на томсхардуер.Ако някой не го е гледал да му фарли едно очо.Има доста хубави работи.Ок аз не разбирам килеринчо.Предавам се :D Оборихте ме.Няма да се обаждам повече обещавам B)

Peace You All :inqn

Link to comment
Share on other sites

Само по това че ми сравняваш Атлон с Селерон говори за тва че не си в час изобщо. Ако има навити да направим един тест.Пускаме Q3 и спираме куулъра като оставим радиатора. Можем да засечем след колко време ще запуши.Ако иска някой да си прежали АМД-то да каже  :lol:

AMD-to gori za 3sec e i ?? celeron e super v gaza :P nikoi nemoje da me obedi v protivnoto nai malkoto e s supre malko kesh ( ne govorq za Celeroni kato Celeron CoperMind i razni takiva s izrudski iadra ) primerno tochno celeron 1.7 vs Athon 1.7+ kvo da govorq za celerona athlona moje i da gori ama basi nali ima vintilator kvo tolkova i zashtita ima i sichko ima tva da ne e duron da gori kato dizodorant :)

Link to comment
Share on other sites

... primerno tochno celeron 1.7 vs Athon 1.7+ kvo da govorq za celerona athlona moje i da gori ama basi nali ima vintilator kvo tolkova i zashtita ima i sichko ima tva da ne e duron da gori kato dizodorant :)

Абе човек,не можеш да сравняваш Атлон със Селерон. Двете са съвсем различни класи ЦПУ-та. Много ясно че Атлон (в случая) ще са напред.Същото е да сравняваш P3 със Дурон :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...