Jump to content
BulForum.com

Gadost !!!!! ne moga da svalq edno momi4e


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Най-важното е да си спокоен когато разговаряш ( сваляш ) момичето. Трябва да не ти пука . :zzz

 

 

Mdaaaammm...Nqma pulno 6tastie. Tezi, deto si struvat, obiknoveno sa dale4 i visoko...Pitam se, k`vo, po dqvolite, da pravim vsi4ki ostanali, deto ne si struvame.

 

То понякога и достижимото ти се струва недостижимо.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ми виж ся кво стана онзи ден:

Харесвах едно момиче от доста месеци.

В 9. клас реших да й кажа. Как го направих:

На 8. март (незнайно защо) купих 1 роза и я зачаках пред входа на даскалото. ВСИЧКО КАКВОТО МИСЛЕХ Й КАЗАХ. ДО ТОЗИ МОМЕНТ ВЕЧЕ БЯХ ето така: :love :wub: :love :wub:

ама скоро се разбра че си има приятел :cry

карай :blush: едно е ясно:

КАЖИ КАКВОТО МИСЛИШ

no shame

no tension

LET IT BE

 

от тогава съм по-смел

Link to comment
Share on other sites

Бъди себе си,повече не е и нужно и никой/никоя няма да го изиска от теб...приказките за принца са отдавна отживелици...Успех!!!

Link to comment
Share on other sites

Не, ми е работата да давам съвети точно по тази тема, НО все пак...

Да не ти пука пич, НИЩО НЕ ГУБИШ

освен самочувствие ако не стане

Но ако не го правиш за егото си и така-наречения "нормален живот на осмокласник", и самочувствие не губиш...

Link to comment
Share on other sites

Репликите ако ще и всички да ги знаеш пак може да не ти помогнат.
  • Самочувствието е важно. Момичетата харесват уверените в себе си момчета, а не заекващи срамежливци.
    Трябва да отидеш с мисълта, че можеш да я свалиш, и просто ти трябва малко време да поработиш по въпроса.
    НО, в никакъв случай не трябва да прекаляваш с демонстрацията на самочувствие, защото ще заприличаш на надут пуяк и тя ще избяга от теб.
     
     
     
  • Бъди естествен, но не съвсем. Прави се на малко по-добър от колкото си, но пак повтарям - с мярка!
     
     
     
  • Внимавай с чувството за хумор. То е задължително, но поемаш голям риск. Може майтапите ти да са тъпи и да се изложиш. Затова преценявай всеки бъзик, който пускаш пред нея. Трябва да я накараш да се смее от сърце и да се чувства приятно с теб.
     
     
     
  • Говори и на теми, които са интересни за нея. Наблюдавай я и усети от какво се интересува и научи нещо по-интересно за това.
     
     
     
  • Не се влачи с нея 1 месец чакайки тя да направи първата стъпка. Трябва да усетиш момента и да предприемеш действия. Жените издават с тялото и погледа си кога се интересуват от теб. Дефакто те свалят мъжете, колкото и да ни се струва че не е така. Но ти трябва да направиш първата стъпка на близост, защото така е прието.

Всичко това съчетано по подходящ и разнообразен начин ще доведе до неминуема свалка.

 

Успех!

 

[*]едит:

Длъжен съм да ти кажа, че не свалянето е трудно а развитието след това, след като разбереш какво се крие зад фасадата от готини цици и стегнато дупе. Така че внимавай в коя се целиш, за да не ревеш после след като я свалиш веднъж. ;)

 

 

E,TOVA QBQSNQVA VSI4KO.BRAVO  :D  :D  :D

Link to comment
Share on other sites

Само едно ще те посъветвам - не провесвай нос и не се отчайвай. Винаги има следващ път, също така въпросното момиче не е единственото на света...

Не се отчайвай и не започваш да си вкарваш паранои от сорта на "едно момиче не мога да сваля" - вярвай ми, всеки един е минал по този път, това е просто един малко по-труден етап от развитието ти :]]

 

Горе главата, пич! ;)

Link to comment
Share on other sites

Репликите ако ще и всички да ги знаеш пак може да не ти помогнат.

[*]Самочувствието е важно. Момичетата харесват уверените в себе си момчета, а не заекващи срамежливци.

Трябва да отидеш с мисълта, че можеш да я свалиш, и просто ти трябва малко време

Bre bre kolko sme zapoznati samo !:))))))) btw tova e samata istina pi4 vuzpolzvai se ot suvetite na batko si Smartbomber!

Link to comment
Share on other sites

ее Кфо го нареждате пича ве..вярно е малко клечав ама  ;) та по темата бомбъра е прав бъди естествен..според мен едно от най-важните неща е да успяваш да я разсмееш...да и е забавно...както е казано и по-нагоре прави и комплименти ;) момичетата обичат това  :lol: успех пич  :ph34r:

 

Malko li toia bahti gargata :rolleyes: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Репликите ако ще и всички да ги знаеш пак може да не ти помогнат.
  • Самочувствието е важно. Момичетата харесват уверените в себе си момчета, а не заекващи срамежливци.
    Трябва да отидеш с мисълта, че можеш да я свалиш, и просто ти трябва малко време да поработиш по въпроса.
    НО, в никакъв случай не трябва да прекаляваш с демонстрацията на самочувствие, защото ще заприличаш на надут пуяк и тя ще избяга от теб.
     
     
     
  • Бъди естествен, но не съвсем. Прави се на малко по-добър от колкото си, но пак повтарям - с мярка!
     
     
     
  • Внимавай с чувството за хумор. То е задължително, но поемаш голям риск. Може майтапите ти да са тъпи и да се изложиш. Затова преценявай всеки бъзик, който пускаш пред нея. Трябва да я накараш да се смее от сърце и да се чувства приятно с теб.
     
     
     
  • Говори и на теми, които са интересни за нея. Наблюдавай я и усети от какво се интересува и научи нещо по-интересно за това.
     
     
     
  • Не се влачи с нея 1 месец чакайки тя да направи първата стъпка. Трябва да усетиш момента и да предприемеш действия. Жените издават с тялото и погледа си кога се интересуват от теб. Дефакто те свалят мъжете, колкото и да ни се струва че не е така. Но ти трябва да направиш първата стъпка на близост, защото така е прието.

Всичко това съчетано по подходящ и разнообразен начин ще доведе до неминуема свалка.

 

Успех!

 

[*]едит:

Длъжен съм да ти кажа, че не свалянето е трудно а развитието след това, след като разбереш какво се крие зад фасадата от готини цици и стегнато дупе. Така че внимавай в коя се целиш, за да не ревеш после след като я свалиш веднъж. ;)

 

При мен пък винаги се получава със заекване например:Здрасти....ъъъъ...така следващата дума ще е казвам се Боби през това време издаваш някакви такива особенни звуци и продалжаваш да изкарваш думите с ченгел.Ся ще си кажите "Бати глупака едно изречение го редо 10 минути"да ама не ако я накараш да се засмее е твоя а това е доста добър начин.След това всичко си идва от самосебе си B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...