Jump to content
BulForum.com

Nai dobyr p2p client?


N00KiE

Recommended Posts

Predpolagam nqma chovek tuk koito da ne e tochil ot p2p mrejite i sigurno shte se sbluskvali s gadniq problem nqkoi user koito ima nujniq vi film/mp3ka/programa (izlishnoto da se zadraska) a ili go nqma ili prosto vi reje.Az lichno polzvam Kazaa ama ne vseki pyt tova koeto mi trqbva moga da go izdarpam,a ot kratkite mi prejivqvaniq s eDonkey i eMule nqmam dobri vpechatleniq...Orientiraite me koi e nai dobroto...i saotvetnite malki trikove kym programite plz... :confused

Link to comment
Share on other sites

ами аз уж почти всички от тези съм ги ползвал..само дето единствено с Казаа реално съм свалял нещо.С ДС++ си поиграх само дето нищо не успях да сваля..макар че имаше адски мноо неща по ония сървари..същото ми се случи със всеки п2п клиент дето съм ползвал до ся...да не би да иам късмет само с Ка(о)заа...Гадното при другите е че треа се редиш на опашката за файлове :sick

Link to comment
Share on other sites

ами аз уж почти всички от тези съм ги ползвал..само дето единствено с Казаа реално съм свалял нещо

be ne moga da razbera kvo to4no ti pre4i da svalqsh :confused az gi polzvam predimno za mp3s i mi varshat rabota.verno 4e tva s opashkite e malko dosadno ma si chakash reda i tolkoz

Link to comment
Share on other sites

mi vij sega...kaji kakf error ti dava...zashtoto ako imash pusnat firewall mn q, 4e shte imash da si 4akash dosta luni. Btw dc++ pove4eto servers iskat open atleast 2 slots i 1 gb shared...ina4e v nastroikite trqbva da pishesh i nickname i e prepora4itelno da si na active user.

za imesh mi to tam nqma kakvo tolkova da se nastroiva...

edonkey i emule...ami az li4no predpo4itam emule vse pak e s otvoren kod i pove4e hora se zanimavat s nego...btw i e napraveno po-prosto. nqmam spomeni da sam imal nqkvi problemi pri settings.

kato cqlo dc++ mai e nai-dobroto, no i emule(edonkey) ne trqbva da se podcenqva(pone za movies).

(My opinion).

Link to comment
Share on other sites

Kazaa i Winmx si vyrshat perfektno rabotata!

Link to comment
Share on other sites

Polzval sam eMule, Napster, iMesh, KaZaA i Audiogalaxy. Napster veche ne sashtestvuva realno a i predi beshe malko v gyzy shtot niamashe resume a az pukah s dial-up. Audiogalaxy sashto neshto veche ne moga da go polzvam no beshe pichovsko za muzika. KaZaA ia polzvam nai-mnogo za music videos i edinichni pesni. Kato se svalia cial album kakto mu e redno p2p sux. iMesh sam polzval mnogo malko no ne mi dopadna. eMule e super otkam tova kakvo ima v nego(i osobeno starite filmi) no propusklivostta mu e minimalna. Chakal sam okolo mesec za edin film i veche mnogo ne go polzvam. P2P ne e losho ama naposledak niama takova deto da e dostatachno udobno osobeno otkakto KaZaA-ta mi pravi greshki i iska reinstall na vseki dva restart-a. Dobre che toia Gancho ne se gasi inache nervite shtiaha da mi otidah v install-irane na KaZaA.

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK v edin drug topic spomehan i tuk pak shte go napravq. Ne si slagaite Kazaa bez da imate instalirana Diet Kazaa. www.dietk.com

Premahva vi reklamite i Kazaa ZAPO4VA da raboti.

Link to comment
Share on other sites

netrootbg svalih si diet Kazaaa... i meko kazano sym dovolen ..mersi mnoo za akala....samo deto za razlika ot predi pyk se skysvat da tochat ot men-tfa si e bel kahar... polzval sam kvi li ne speed up toolz za Kazaa ama tfa opredelno e nai dobriq deto sam polzval :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

az si svalih eMule no njama spisak s serverite

mozete li da mi dadete njakolko IP na serverite

Link to comment
Share on other sites

S emule malko po drug na4in stoq neshtata. Tam skorosta ti na download e to4no tri puti po golqma ot skorosta na upload. Taka 4e e vajno kolko shte zadelish za ednoto i za drugoto. Kato cqlo ima mnogo po dobri idei v emule otkolkoto v kazaa. Loshoto e 4e kazaa e po razprostranea i ima pove4e neshta. Za surveri shte ti dam edin file koito da si izteglish.

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

има един единствен p2p клиент, и той се казва eMule :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a koq versiq na kazaa e nai-dobra :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...