Jump to content
BulForum.com

рок клубовете, рока и Пловдив


Barmana

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Айде мощно CLASH и това е.Няма рок в Пловдив,но кой го интересува-на мен ми омръзна да слушам кавъри,да слушам само едни и същи муцуни как се изживяват.

В Найлона скоро слушах готина банда Positively Negative...малко кражби от Clash и Cure,но поне техни си парчета.

Link to comment
Share on other sites

Virtualmancho,мисля че няма място за твоите безсмислени коментари тук.За рок говорим,не за чалга изстъпления и бомби.AGENT ORANGE Борислава работи ли още яв Шадоус?И Найлона е гот,нищо че жива музика има рядко.Поне тази от магнетофона е готина.Е и Васко Найденов съм чувал,но няма как.

Link to comment
Share on other sites

@Barmana ами батка как да ти кажа, малко гадно си го задал въпроса, защото пак се противопоставя чалгата на рокът и се ще се почне един безмислен спор. Истина е че не чалгата е виновна за западането на рока в Пловдив и конкретно на рок клубовете. Значи аз си спомням и Устатата и Ухото едно ще ти кажа, тогава имах и по-малко пари от сега ама можеш да отида и да се насера там и ми беше яко. Макар да имаше вход пиенето беше на умерени цени ... после взеха и се изпедерастиха и вдигнаха цените и хората почнаха да се надрискват другате и тогава да ходят по клубовете (това и друг го беше казал тук). Въобще .... тъпня. На Бълборга му е кофтито, че малко в страни от главната и не може да привлече клиентела иначе заведението си го бива.

Сакса и преди това Силвър ами пълен кенеф дами и господа ... покривки на масите (селко каре) ами аз на ресторант или на бар съм отишъл .. все пак преди 2-3 години последно ходих там късно вечерта.

А искам да попитам нещо .. бре едни приятели ми казаха, че имало индустриал вечеринка в Бълборг вярно ли е ???? Фронт 242 такива неща ...

@velvet_underground еии братле ами що сега се обиждаме ... хайде елате с ХЕКТИК-а в неделя 17 часа с Сакса да видиш и чуеш за какво става въпрос .. и после ще си говрим за Пластик_бо ... не казвам, че дебелия не са добри ... ама повече от един път в година и ми става лошо .. те по 2 пъти месечно свирят повярвай ми това писва .. ела да чуеш ТВУ.

Link to comment
Share on other sites

Borba s chalgata  :D Trqq minete parvo prez men.

P.S. Elate poe4eeeee  :D

 

Мойто момче(пикл*о) няма да си първия.Вместо да спамиш пусни си Кондьо или някой друг мангал и друсай з***к на кючеците.

 

А сега по темата: наскоро плъзнаха слухове,че някъде около Найлона щяло да се отваря ново клубче.

Като клуб в Пловдив нямам предпочитания-всичко е мазало,просто няма къде да се ходи за да чуеш нещо хубаво.И измежду всички тези спорове защо никъде не видях Пианото?

Вярно - много малко посещаемост има,дупка си е,ама на фона на останалото-идват повече групи(през зимата),обстановката си е изкъртена....

Май пропуснахме и Петното на Роршах - там не съм ходил и ми е интересно какво представлява,каква музика се свири?

Link to comment
Share on other sites

В Пианото съм ходил три пъти, и трите пъти стана яко сбиване...поне засега това не ми е представата за добро прекарване.

Пък и дочух слухове, че са го затворили.

Не знам, аз довечера съм в Сакс да се кефя на Габана :D

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм имал намерение да се боря с чалгата - и тя и простака са непобедими.Събираме се тук за да коментираме рока и неговата изява.

С колкото музиканти говоря - всички са отчаяни от липсата на изяви в Пловдив.Клубовете им плащат все по-малко и повярвайте - понякога собствениците додават за да платят хонорара.И става еднааа .....!

Започват да се викат групи от София и др.места за да се вдигне оборот и рейтинг,и то в Пловдив-една от люлките на рока и джаза.Като говоря за рок - нямам предвид супер втвърдени изцепки,просто не мога всеки път да изброявам и др. стилове - блус,хард-рок,хеви,а ако щете фънк,джаз,поп-рок и др.,абе истинска музика.Много е жалко при наличието на 3,4,5 клуба да няма публика и да гледаш как всеки полека се превръща в чакарачница от латино или поп-фолк вид

Link to comment
Share on other sites

А сега по темата: наскоро плъзнаха слухове,че някъде около Найлона щяло да се отваря ново клубче.

Май пропуснахме и Петното на Роршах - там не съм ходил и ми е интересно какво представлява,каква музика се свири?

Първо-клубът ще се казва Мармалад и ще се намира с/у Инфинити и до Сакса на ул.Братя Пулиеви.Говори се,че ще е в стил Сенса.

Колкото до Петното-искам да кажа,че след едномесечния ремонт сега е много готино там.Откриването беше с група ТЕ(които аз мразя).Сега на 29.09 ще свирят Остава,на които аз много се кефя.Входът обаче ще е 5 лева :( Иначе са направили едни малки програмки на Петното-всеки ден от седмицата ще има тематични вечери-60s,70s,80s,90s,на долния етаж има джазче почти всяка вечер(свирят едни много симпатични хора на възрастта на баща ми).Петък и събота има dirty dances,което също е яко-джу бокс мюзик.

Link to comment
Share on other sites

Purvo iskam da otbeleja, 4e sum se otdale4il malko ot klubnija jivot v posledno vreme i ako kazanoto ot men prozvu4i glupavo na njakogo, se izvinjavam predvaritelno.

Abe hora, mislite li, 4e e vuzmojno (ot finansova gledna to4ka) v Plovdiv da se otvori klub, kojto da pobira pove4ko hora i da kani grupi ot cjalata strana, a i da lansira mestnite grupi pred po-6iroka auditorija? Taka njama li da e po-dobre i za muzikantite i za sobstvenicite na kluba i za fenovete? Sus sega6nite klubove stava njakakuv gaden omagjosan krug: 1.pla6ta se vhod 2.horata izbjagvat da hodjat ili otivat po4ti bez da konsumirat (najajdat se i se napivat predvaritelno) 3.grupite ne mogat da dobijat goljama populjarnost za6toto mnogo hora vuob6te ne sa gi 4uvali 4.svirjat po4ti samo edni i su6ti grupi 5.na horata im pisva i idvat vse po-malko 6.sobstvenicite poddurjat vhod za da si osigurjat pone njakakva pe4alba. Ot kojato i pozicija da trugnete krugut se zatvarja i stava vse po-zle. Moje bi ne sum suvsem prav, za6toto ne poznavam dostatu4no podrobno problema, no spored men taka se polu4avat ne6tata. V tozi grad ima nujda ot ne6to novo, ne6to interesno. Vse otnjakude trjabva da se razbie tozi omagjosan krug. Ne znam dali bezplatnija vhod 6te pomogne. Horata moje da si poru4vat pove4e piene, no edva li 6te stanat pove4e na broj. Sramno, no fakt e, 4e edna po-izvestna 4algadjiika moje samo v edin (i to ne mnogo goljam) grad da subere hora, kolkoto njakoja svetovno izvestna rock ili metal grupa subira ot cjalata strana. I tova ne e za6toto njama rockadjii, a za6toto po edna ili druga pri4ina po koncertite mnogo ot tjah ne idvat. Bil sum na Fullmax (koito mnogo obi4am) v Saxa pri ne pove4e ot 20-30 4oveka publika. Taka prosto ni6to ne stava. Nujno e mjasto, koeto da ima resursi (prostranstvo i atmosfera) da subira pone po njakolkostotin 4oveka (ne znam kakuv e kapaciteta na Saxa ili Bulborga, ne si spomnjam da sum gi vijdal mnogo pulni). Mjasto, kudeto horata da im e prijatno da si pijat birata s kartofki, kogato njama grupa i kudeto da moje da se subirat tolkova hora, 4e i pri 1lv. vhod da se izbie i honorara na grupata i da ostane i za sobstvenika. Nujna e i strategija za privli4ane na horata kum tova mjasto. A za6to grupi ot 4ujbina vmesto v Zimnija dvorec v Sofia da ne svirjat v edin goljam hubav rock-club v Plovdiv? (e, tova poslednoto e tvurde utopi4na ideja). Moje bi tova sa naivni gluposti, no bih se radval ako njakoj po-zapoznat mi objasni s cifri kak moje ili za6to ne moje da stane ne6to takova. Uff, izvinete za dulgija post i blagodarja na vseki, kojto e imal nervi da go pro4ete celija :D

Link to comment
Share on other sites

Въпреки,че си се отдалечил от клубния живот си много прав.Има си го омагьосания кръг,има и начин да се разбие.Но няма кой да инвестира.Няма и хора.Всеки си има любимо място,а на фона на чалготечниците-клубовете просто не могат да просперират :(

Link to comment
Share on other sites

В Пианото съм ходил три пъти, и трите пъти стана яко сбиване...поне засега това не ми е представата за добро прекарване.

Пък и дочух слухове, че са го затворили.

Не знам, аз довечера съм в Сакс да се кефя на Габана :D

 

Верно е че Пианото са го затворили :cry

Беше си много яко там щото сички се знаехме пък и идваха доста известни групи като Ъпсурт Ахат Хиподил Уикеда и тн.

Това беше едно от местата където можеше да си изкараш много добре стига да не стана меле :) , което всъщност рядко се случваше.

 

А аз самия така и не разбирам защо им харесва на 70%-80% от българите чалгата?

Първо - крадат музика щото не могат да си измислят

Второ - толкова са зле "певиците" и "певците" че няма на къде повече

Трето - текстове като "Тез червени домати..." или "Джапанките в сака и билет за влака..." - няма смисъл в тях. Само пълнят главата на хората с глупости.

Четвърто - когато пуснеш на чалгаджия една свястна песен (примерно ФСБ - Високо или Metallica - Turn The Page) та гледат кат полезно изкопаемо и казват че е пълен боклук без дори да са излушали цялата песен а само първите 4-5 секунди.

и ПЕТО - Тази чалга напълно скапва музикалната култура на човека. Както се беше изразил един човек "Да слушаш чалга си е културно самоубииство"

Link to comment
Share on other sites

Purvo iskam da otbeleja, 4e sum se otdale4il malko ot klubnija jivot v posledno vreme i ako kazanoto ot men prozvu4i glupavo na njakogo, se izvinjavam predvaritelno.

Abe hora, mislite li, 4e e vuzmojno (ot finansova gledna to4ka) v Plovdiv da se otvori klub, kojto da pobira pove4ko hora i da kani grupi ot cjalata strana, a i da lansira mestnite grupi pred po-6iroka auditorija? Taka njama li da e po-dobre i za muzikantite i za sobstvenicite na kluba i za fenovete? Sus sega6nite klubove stava njakakuv gaden omagjosan krug: 1.pla6ta se vhod 2.horata izbjagvat da hodjat ili otivat po4ti bez da konsumirat (najajdat se i se napivat predvaritelno) 3.grupite ne mogat da dobijat goljama populjarnost za6toto mnogo hora vuob6te ne sa gi 4uvali 4.svirjat po4ti samo edni i su6ti grupi 5.na horata im pisva i idvat vse po-malko 6.sobstvenicite poddurjat vhod za da si osigurjat pone njakakva pe4alba. Ot kojato i pozicija da trugnete krugut se zatvarja i stava vse po-zle. Moje bi ne sum suvsem prav, za6toto ne poznavam dostatu4no podrobno problema, no spored men taka se polu4avat ne6tata. V tozi grad ima nujda ot ne6to novo, ne6to interesno. Vse otnjakude trjabva da se razbie tozi omagjosan krug. Ne znam dali bezplatnija vhod 6te pomogne. Horata moje da si poru4vat pove4e piene, no edva li 6te stanat pove4e na broj. Sramno, no fakt e, 4e edna po-izvestna 4algadjiika moje samo v edin (i to ne mnogo goljam) grad da subere hora, kolkoto njakoja svetovno izvestna rock ili metal grupa subira ot cjalata strana. I tova ne e za6toto njama rockadjii, a za6toto po edna ili druga pri4ina po koncertite mnogo ot tjah ne idvat. Bil sum na Fullmax (koito mnogo obi4am) v Saxa pri ne pove4e ot 20-30 4oveka publika. Taka prosto ni6to ne stava. Nujno e mjasto, koeto da ima resursi (prostranstvo i atmosfera) da subira pone po njakolkostotin 4oveka (ne znam kakuv e kapaciteta na Saxa ili Bulborga, ne si spomnjam da sum gi vijdal mnogo pulni). Mjasto, kudeto horata da im e prijatno da si pijat birata s kartofki, kogato njama grupa i kudeto da moje da se subirat tolkova hora, 4e i pri 1lv. vhod da se izbie i honorara na grupata i da ostane i za sobstvenika. Nujna e i strategija za privli4ane na horata kum tova mjasto. A za6to grupi ot 4ujbina vmesto v Zimnija dvorec v Sofia da ne svirjat v edin goljam hubav rock-club v Plovdiv? (e, tova poslednoto e tvurde utopi4na ideja). Moje bi tova sa naivni gluposti, no bih se radval ako njakoj po-zapoznat mi objasni s cifri kak moje ili za6to ne moje da stane ne6to takova. Uff, izvinete za dulgija post i blagodarja na vseki, kojto e imal nervi da go pro4ete celija :D

100% в десятката и всико е вярно-питай мен и да няма вход -като в бълборга-все е същото.Затова питам -помните ли "Джетро " и какво мислите за там?

Link to comment
Share on other sites

ЧАЛГАТА не е виновна, че рока в Пловдив куца.

Идеята за голям рок клуб в Пловдив е супер - място където винаги да знаеш, че ще срещнеш някой познат и ще изпиеш по бира, където да чуеш малко хубава музика ... и все хубави неща. Лошото е че като се съберет повече от 30 човека на едно място, всяка вечер ще стават сбивания ... хората ще се отделят на фракции метали, блекари, рокери ... скейтъри ... алабала всеки ще реве и ще се сърди, че не му пускат музиката ... после ще се карат за мацките. Все пак не би било лошо ако наистина има такова заведение.

Петното мен лично в последно време ме дразни, щото искат вход последните години .. слагат едно тъпо ченге горе дето знае само "ДВА ЛЕВА" е защо да ти дам 2 лева ... за да пия една бира от 3.50 ???? ами отивам си в Найлона и да го духат тези от Петното, щом това е тяхната политика, щом са решили да наблегнат на по-заможните ок. Същото се отнася и за групи като Остава ... хи-хи-хи 5 лева ... на ушенце ли ще ми свирят ?!? За капацитета на Сакса ами аз съм виждал сигурно повече от 120-150 човека вътре ... голямо мазало .. много пот и е било супер весело, отвънка се събират много отрепки ... яко бира и веселба, приятели ... голям купон. Но както се каза и преди еднообразието убива .. не може да ходиш всяка седмица на едни и същи групи, да слушаш една и съща музика ... затова ми и изтъпяха Устата/Ухото.

Link to comment
Share on other sites

/offtopic Само да ти кажа,Био,че входът в Петното е 1 лев.И мисля,че е нормално да дадеш 5 кинта за Остава,след като Габана-пишлеметата,дето нямат една авторска песен ми искат 2лева.

Link to comment
Share on other sites

/offtopic Само да ти кажа,Био,че входът в Петното е 1 лев.И мисля,че е нормално да дадеш 5 кинта за Остава,след като Габана-пишлеметата,дето нямат една авторска песен ми искат 2лева.

не ти ги искат те,политика на клуба-в бълборга свирят без вход,но осави това кои пък са Остава?Бах ти лигавата група,майна!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Силвъра навремето беше гот,нямаше никакви маси,само баровете по стените и посредата,тогава имаше и адски много хора,помня как се влизаше с брутално бутане,като бях за последно/преди 1-2 години,ако изключим един хард кор концерт преди няколко месеца/ си беше направо празно.Хорица насядали по масите,никой не танцува,кофти работа.Петното преди 3-4 години беше ок,слизаш долу,готина музика,нормални хора,после се изчанчи.Ерофеев беше гот,но пак преди години.Бълборг-не съм ходил от мнооого време/помня,че една сервитьорка ме напи навремето/.В Петното не съм стъпвал,някак си ме дразни,защото има разни мамини синчета и дъщерички,които не ми понасят,и нормални хора има,но....Сега май само Найлона ми харесва,но там пък не съм стъпвал от зимата май.А да се направи клуб,в който да се пуска,така да кажа ъндърграунд/рок,ню уейв/,щото те вече радко се срещат-според мен ще има адски много хора,но ако се направи както трябва,дори няма нужда да има жива музика./знам че ще се повторя,но ако някой има излишни хиляди да ми ги даде,имам идея за такъв клуб/

Link to comment
Share on other sites

Първо за Остава, щото се сещам за тях - какво искате - да вземат 50 лева хонорар целия състав ли? Евала, така ще да е.Нали знаете - сиренето е с пари.

Защо аджеба чалгата убивала рока и как нямало едно голямо рок заведение и какви омагьосани кръгове, някой да отвори прозорец, че замириса на несменяни две седмици чорапи.

Защо няма свестен рок клуб? Защо?!??!? ЗАЩО?!?!??!

Много е просто и не виждам как не се сещате. Как нормален човек ще отиде в рок клуб, където се събират утрепките на града (които са събрали пари за входа) и шанса да му разбият главата, да го оберат е доста завишен??? Не искам никой да се обижда, но едно е нормално облечен човек, друго е метъл с немити крака и спарени кубинки, трето е скинар с нашивки на келтски кръстове и немски орли (които и той не знае какво символизират, но е чувал че са свързани с НЕО-НАЦИСТИТЕ?!?) и така нататък, и така нататък.

Ами да - аз също имам желание понякога да слушам рок - но не на цената на това да ме включат в пого по мое нежелание и да ми разбият бутилка в главата.

Това ще кажете го има и в чалга баровете - има го да, но в рок-клуб с гореизброените типажи си е доста по-вероятно. Говоря за натъпкан рок клуб. Щото в празен кой ходи...

Защо има празни рок-клубове? Пари, пари и пак пари. Щом философията "2 лева за вход са много, я да направим партия за 2 литра от домашната ракия на бай Георги и след това каквото сабя покаже", как да очакваме един рок-клуб да просперира. Че нали идеята е дори да се отбележи печалба, щото авантата е хубаво нещо, но все пак е за сметка на някой.

Защо просперират другите нощни заведения - ами защото си имат достатъчно парични постъпления - и от вход (поне 3 лева), и от консумация вътре.

Ама нали там има простаци, нали там някой може да ме халоса по тиквата? В пълна дискотека шансът за това е доста минимизиран сравнено с пълен рок-клуб.

Ама защо е така, хората са дебили, не разбират, тъпани, чалгари, простаци!

От чалгата се затъпява! Те нощните клубове не са само чалга... Наистина повечето са поп-фолк ориентирани, но не е зле да се замислим защо именно те се радват на посещаемост?

Всичко с времето си. Защо не танцуваме фокстрот и къде отиде валсът? Все интересни въпроси, на които не се стараем да търсим отговори. Не са актуални. Iron Maiden залязват с Fear Of The Dark. Кога беше това? Не е много скоро.... определено. 90-те с Nirvana, Korn и множеството последователи си заминаха. Всичко се променя, застоят не е хубаво нещо.

Факт е, че чалгата се промени и не е това, което беше - вече е много по-лъскава и по-добра и тепърва ще става по-добра. Защото там се влагат пари. Не е като да се събере кварталът в гаража на Генчо и да се мъчат да правят нещо. Така е.

В темата не са писали много хора. Толкова са рокаджиите във форума явно. Да - рокаджиите не са само отрепки, има и доста начетени люде. Но и сред феновете на поп-фолка и клубната музика се срещат много хора над средното за страната интелектуално равнище. Е, има и такива под средното - посетете Чевермето например и ще разберете за какво говоря.

Rock is dead или поне по начина, по който го търсите.

Истината е в комерсиалните продукции - те винаги са били успешни и радващи се на популярност.

Deep Purple и Iron Maiden също са били комерси за времето си и са се продавали доста добре, за Metallica не говорим - те са още по-напред. Holy Smoke на Maiden стига доста напред в MTV TOP40 (някой ми беше казал, че са били на първо място, може и да не е така и да са били в тройката). Били са комерсиални за времето им.

Затова рокът е в историята и трудно ще се промени статуквото. Когато БТР събере публика колкото Планета може и да се промени нещо. Може пък Graviti Co с появата си в MTV да дадът едно ново начало? Знае ли човек? Засега такъв вариант няма.

Link to comment
Share on other sites

@all аре стига с таз чалга бре .. бахти .. писна ми ... докога ще ги противопоставяте чалга, техно, метъл ... писна ми да слушам (чета) глупости. Имам много приятели дето слушат чалга и поп и са абсолютни гъзари, това не ги прави различни .. те пак са хора и са ми приятели. с малко ли лайна ни товарят всеки ден, че сега и за тез глупости да почнем да се ядем. мен не ме яд, че чалгата просперира.

@VooDooMaN инак си прав почти за всичко, но не мислиш ли че твойто поставяне на металите (вмирисани и нацисти) под общ знаменател не е с нищо по различно от определението чалгар-тъпак. инак си прав стиснати сме :>

Link to comment
Share on other sites

А-а-а-а, не съм слагал никъде всичките рокаджии под един знаменател. Просто изброявах вредните елементи. Такива ги има навсякъде, но като поради мъртвилото в рока като ги сложим на глава фенове излизат голям процент. Аз самият съм слушал достатъчно hard rock/heavy/power/neo/thrash/black/etc. и се считам поне малко за рокаджия. Не искам да обидя никой фен на рока, просто си давам мнението, което стана бая дългичко.

Link to comment
Share on other sites

VooDooMaN, rocka 6te bude murtuv kogato njama fenove na rocka. No ja se ogledaj okolo sebe si, vij kolko hora samo ot tozi forum haresvat rock i metal muzika, pomisli, 4e dori grupa s dosta krajno zvu4ene kato Soulfly subra njakolko hiljadi du6i i to pri sravnitelno skup vhod. A no6tnite klubove v momenta sa naistina pone 80% 4alga (ako ne i pove4e). I ne moje da me ubedite, 4e hora, koito haresvat "Guci Guci" ili "Napipaj Go" imat pone malko vkus. Tova sa po6losti, zalaga6ti na naj-purvi4nite 4ove6ki instinkti, za da privli4at fenove.

Drug moment e, 4e pove4eto fenove na 4algata sa s po-dobri finansovi vuzmojnosti ot pove4eto fenove na metala i si pla6tat po4ti vsjaka ve4er po 3lv. vhod i o6te pone 5-6 za konsumacija. Pretupkan rock club v tozi grad ne znam ot koga ne e imalo, zatova njama kakvo da govori6 za sbivanija. A ako edin klub e dobre napraven 6te ima mjasto i za pogoto i za tezi, koito prosto se naslajdavat na muzikata (bil sum na Insmouth v O'6ipka v Sofia i makar 4e ima6e divo pogo, v nego vliza6e samo kojto iska). Puk i vsi4ko opira do ohranata. Za6to na koncertite na Whitesnake i Queensryche/Judas Priest pri desetina hiljadi fenove njama6e nikakvi osobeni izcepki?

Ne na posledno mjasto: Az se pi6a za metul, no nikoga ne sum hodil s nemiti kraka. Poznavam nemalko hora, za koito moga da kaja su6toto. Njakoi ot horata v tozi grad, koito sa slu6ali naj-mnogo rock muzika, sigurno nikoga prez jivota si ne sa slagali kubinki. Vjarno e, 4e ima i takiva deto suzdavat problemi, no trjabva li zaradi tjah da stradat i tezi, koito prosto haresvat muzikata. A vervaj mi, ima ne po-malko "vredni elementi" sred fenovete na kojto i da e tip muzika. Muzikata ne moje da oblagorodi horata (pone ne mnogo), no spored men spam-a, s kojto ni zalivat ot TV, klubove i t.n. vlijae negativno na ob6testvoto. Rocka vse o6te moje da bude dobre prodavan. Prosto za razlika ot popa i 4algata v nego nikoj ne investira. Njama skupi klipove, njama pari za zapisi, njama reklama... e, otkude togava fenove i komersialnost??? Lo6oto e, 4e otdelnijat 4ovek ili grupa hora ne mogat da napravjat mnogo za da promenjat tova... Ostava ni samo nadejdata za bude6teto, koeto maj hi4 ne e svetlo.

@Barmana Za sujalenie kogato zapo4nah da hodja po klubove Jethro ve4e go bjaha skapali i skoro sled tova go zatvoriha, taka 4e sum bil tam samo njakolko puti, no mnogo mi haresa. Mislja, 4e se doblijava mnogo do ideala mi za atmosferata v edin rock klub.

Link to comment
Share on other sites

Gabana се върнаха и забиха яко!!! Супер много се накефих!

Определено ми липсваше тръпката на живата музика!

Никсън е изрод на барабаните!!! Абе и тримата къртят джакузита!! :)

Link to comment
Share on other sites

@Oceansoul Jethro ли се доближавал до идеалът за рок-клуб? Стига де... бил съм там, ебаси гаража. Не трябва да е така. О'Шипка прилича ли на Jethro - виждам дал си го за пример. Трябва нещо по-добро.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...