Jump to content
BulForum.com

jenite,kolite,bankomatite


Tokarew

Recommended Posts

Жените,които шофират в по-голямата си част са нещо страшно,има и такива мъже,но те пък са в по-малката си част.Сблъсквал съм се няколко пъти с жени терминатори по пътя,но ми се размина и двата пъти/първия път си благодарих на хубавите спирачки,които ми помогнаха да не стържа мантинела и колата на лелка,която мисли,че огледалата са само за оправяне на грима,а втория път благодарих на себе си,че успях да прибера огледалото,което едно чаровно девойче искаше да ми отнеме,за да ми прави магии за любов докато правеше маневри/на заден ход/.А по въпроса кой как кара-мнението ми е,че всеки трябва да кара както иска,стига да не пречи по никакъв начин на останалите/естествено и част от правилника трябва да се спазва/

 

наистина ли са забранили да се пуши зад волана???Ако е така-лошо,няма да спра...глоби

Link to comment
Share on other sites

Това е добра предпоставка да откажеш цигарите :)

 

Аз преди 6 месеца ги спрях и сега агитирам всички пушачи да направят същото :) :)

 

Пък и е гадно, много пъти ми се е случвало да си изпусна цигарата на земята или пък на седалката и за малко ми се е разминавало да не се ударя.

 

Миналото лято даже ми падна огънчето на седалката, и ми влезна в крачола на късите гащи..ужас...

Link to comment
Share on other sites

a kogato karah 6iofiorskite kursove i edno momi4e tolkova silno otpusna saedinitelq i tolkova mnoo gas daDE 4e kolata po4na da pravi pergeli na edin poligon :D  :rolleyes: vikam i na neq ve4erta 6te vzema na mitnicata ,da napravi6 malko 6ou :D  :D

 

На мен едно приятелче ми разправяше като се явявал на изпита имало и едно момиче,което кормувало преди него. Та въпросното момиче се върнало пешачката без колата и инструктора и се оказало, че като завивала наблизо засрещнала един циганин с каруца, който си карал спокойно по правата в която тя трябвало да се озове след завоя и го блъснала/за най-голямо нещастие на мангала нищо му нямало ама коня бая се бил уплашил-то и кво няма да се стресне :lol: /. No comment :punk

Link to comment
Share on other sites

На мен едно приятелче ми разправяше като се явявал на изпита имало и едно момиче,което кормувало преди него. Та въпросното момиче се върнало пешачката без колата и инструктора и се оказало, че като завивала наблизо засрещнала един циганин с каруца, който си карал спокойно по правата в която тя трябвало да се озове след завоя и го блъснала/за най-голямо нещастие на мангала нищо му нямало ама коня бая се бил уплашил-то и кво няма да се стресне  /. No comment
si4ko towa moje da se obqsni nau4no za jenite 6ufiori.zna4i gledal sam po diskavari nau4no dokazano e 4e nqmat dobra orientraciq neznam ot kade v mozaka 6e kontrulira6e tfa ne be6e li vatre6noto uho ama pri jenite e ne dobre razvito/dimek za ni6to ne stava/ :D po sa6toto predavane gledah 4e majete imat 25% powe4e moza4no vestesfo ot jenite ama ne si go ispolzvat palnoceno/prosto fakti/ :love
Link to comment
Share on other sites

Исках да се въздържа от коментар, но няма пък... Явно това си го писал, мислейки с вътрешното ухо, което при теб е част от мозъка, както става ясно от поста ти. Или използвайки само онези 25% мозък повече, дето ги имаш в сравнение с жените - какво е станало с другите 75% не знам. Като си говорим за научни доказателства - провери сводката на КАТ за произволна дата и преброй колко от описаните там катастрофи са предизвикани от жени шофьори, колко от мъже и изчисли процентното съотношение и се върни пак да поразсъждаваме кои са по добри шофьори, кои имат проблем с ориентацията и вътрешното ухо. Стига с тия комплекси бе. Чуствате се нещо неуверени и подтиснати като контактувате с жени? Лекувайте се. Не си търсете "научни" доказателства за някакво си превъзходство над жените...

Link to comment
Share on other sites

По скоро жена като направи издънка и се набива повече на очи. Обаче пък тяхните издънки са култови :woot. Много забавно е да ги гледаш как карат. Имах една от моя клас която когато си взе колата беше много зле. Като трябваше да спира рязко спирачка и почва да крещи :D.

Link to comment
Share on other sites

Има и жени, които са добри шофьори. Аз навивам майка ми да стане инструктор.

Баща ми не си поднови книжката миналата година. Само прави катастрофи.

Link to comment
Share on other sites

Стига с тия комплекси бе. Чуствате се нещо неуверени и подтиснати като контактувате с жени? Лекувайте се. Не си търсете "научни" доказателства за някакво си превъзходство над жените...
:D :D :D :P :P :P :P nqkoi hora ne znaqt za kakfo staa vapros ;) :D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...