Jump to content
BulForum.com

Честит първи учебен ден


XC^^The_Devil^^

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Аз уча в ПГЕЕ и не съм особено щастлив щото Колева ми е новата класна.Ама както и да е.Ще го прижевея.Нали не е Ассата.

Аре честито и от мен.

Link to comment
Share on other sites

baaa...legnah si v 3 4asa i sutrinta tea gadinki malki kat se razvikaha i razpqha...mnoooogoooo gadnooo....zakvo jiveq to4no do daskaloo!?!...dano povtarqt visi4ki purvolaci! na drugite da im e 4estit...ne 4e shte se radvat mnogo na tozi den no vse pak....uspeh!

Link to comment
Share on other sites

Аз уча в ПГЕЕ и не съм особено щастлив щото Колева ми е новата класна.Ама както и да е.Ще го прижевея.Нали не е Ассата.

Аре честито и от мен.

 

А стига бе...моята нова класна е Колева ама аз като я чух и хич не съм щастлив :P ;) :) :D :woot :lol:

Link to comment
Share on other sites

Зависи коя Колева. Катя Колева е съпер готина. Само дето първоначално ще ви даде зор за да се стреснете и след това няма да имате проблеми. А другата Колева не я познавам лично но ми уреди един изпит тя :P.

Link to comment
Share on other sites

Зависи коя Колева. Катя Колева е съпер готина. Само дето първоначално ще ви даде зор за да се стреснете и след това няма да имате проблеми. А другата Колева не я познавам лично но ми уреди един изпит тя :P.

 

При Катя Колева съм аз...Ами да ти кажа честно успя да ни стрестне :) Особено за отсъствията,но както и да е се ще изкараме някакси ;)

Link to comment
Share on other sites

Спокойно. Изкарал съм 5 години в ТЕТА. Тази година завърших. Няма да се плашите от нея :D.

 

А то по принцип от даскали не се плаша ама ако та намрази някой и тежко ти... :) Иначе да се надяваме,че тая е точна ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма да бъда искрен по отношението ми за първия учебен ден от съображения за сигурност. :D Честито на всички мъките започват макар и за последно :)

Link to comment
Share on other sites

Че тва за чедтитене ли е бре?!

Ей, как искам да му отпъна една neverending-ваканцийка...

Оф, и аз съм последна година, почват кандидат-студентските неволи :(

Link to comment
Share on other sites

Абе яка яка ама е много залисана...още 1вия ден ни обърка програмата (на 15ти е продиктувала програма за 17 вместо за 16ти) :woot  :lol:  :P  :D

Ти пък какво се оплакваш?Нали нямахме първи час :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...