Jump to content
BulForum.com

Честит първи учебен ден


XC^^The_Devil^^

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Мда...честито. Хубаво гледайте да с прекарвате там. Не се впрягайте за глупости като оценки, криви даскали, съученички в мензис и подобни. Нищо кой знае колко фатално не може да ви се случи. Така че раздавайте го по-веселяшко. И все пак учете. То за това сте аджеба там. В 8ми клас Java за мен беше може би най-готино. Супер е. Радвай се вече като знаеш какво те чака.

Link to comment
Share on other sites

Айде,честитутка и умната!

Link to comment
Share on other sites

хоохохохох, даскало:) лоооол, мизерия, насран клас, тъпи и разбира се грозни съученички, кофти випуск. само едно нещо ме зарадва в този ден, видях една стърахотна съученичка (разбирайте девойка от даскалото, но следващ випуск) еее това беше лудо! няма да ви говоря за нея, ще си я оставя само за мен :)

та да ви е честито и дано тая година е по-успешна от предишната, че на края и изпити ме чакат! а 8-и клас в ощежитията на Английската беше дивотия! това може би ми беше най-готината година!:) абе, все ще се справим с това даскало!: ) мамка му! и да е жива и здрава класната Николова:)

П.С: Яко Мазева по Химия!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Честито ви и използвайте всяка възможност да уползотворявате хубавите в моменти в училище, защото после ще ви е едно мъчно. С други думи мислете позитивно, дами и господа ;)

 

/me си спомня как една моя даскалка по български език и литература наричаше целия клас животни, взети от гората. Същата даскалка все ни повтаряш, че нямаше да минем... а никога не беше оставяла ученик на изпит. За какво да учиш при такава учителка? За себе си. Макар тя и това да не ти позволява :D Тааа, при нея нарочно не учихме ("не вдявахме") за да имаме по 6-7 двойки (!!!, без други оценки) на срок и въпреки това да минем lol

 

Ех, даскалооооооооо... I fucking miss you.

Link to comment
Share on other sites

честитоооооооооо.....хора..кфо да се прай тряя се учи...имам чувството че след много години и аз ще викам що не учих навремето...аве захващам се и тфа е...**ал съм го ф даскалоту :blink:

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТО на всички !!!! И да учите.

 

P.S Мазева ми е класна :punk

А за коя Николова става въпрос по Литература ли ?

Link to comment
Share on other sites

Ai chestito na vsichki i na men :) Dano da e hubavo v 8mi klas ... (imam 4uvstvoto 4e sam nai-malkiq v foruma :P)

Me 2 ... поне новия клас е сравнително по-добре от стария...

Link to comment
Share on other sites

А за коя Николова става въпрос по Литература ли ?

същата! яко класна, но е мой човек:) кой клас си?

еее, стига бе само 9 месеца са, моя те, малко в повечко ще ми дойдат, а и с изпитите накрая, яко у гъзооооооо!:)

Link to comment
Share on other sites

уф поредните 10 месеца простотия и тъпотия. Ама както и да е аре честито на всички

Казват,че всичко зависело от нагласата;)...Честито и да е успешна годината!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...