Jump to content
BulForum.com

Продавам на части


Recommended Posts

Всичко това работи ли заедно? В смисъл ползвано ли е много, работи ли стабилно, даваш ли всичко наедно (и например с отстъпка)?

Трябва ми за един приятел компютър, другите части ще гуи търся отделно.

Ако кажеш изгодна цена, ще говоря с човека.

Link to comment
Share on other sites

S3 Savage4 AGP4 16mb +tvout = 10$

MainBoard "Asus" TUEP2 -M = 30$

CPU PIII 1.1GHZ TUALATIN(FCPGA2) = 35$

Ram PQI PC166 128mb 22$

 

 

ПЛАЩАМ САВИДЖА ВЕДНАГА!.....ако ба4ка ..първо ще го пусна за малко...заради ТВ-аута ми трябва ..,ако не ба4ка ме отпиши!

Link to comment
Share on other sites

Mno ste umni

sicko deto podarja fcpga2 - podarja tulatin - chipseta na danoto e intell815ep smotanqci

i sicko e backalo zaedno dimek ako nemi trqha pari moi6e da sanuvate samo tiq ceni za ti q raoti

ceti malllko ko pi6e na saita Intel® FCPGA Pentium® III and FCPGA Celeron™ CPUs

 

ako nqkoi se interesuva PM kam mene

Link to comment
Share on other sites

man ramta e mnogo skypa za second hand.New RAM e 25 $ man a we az po hubavo da si kupq nowa  za 3 $ otgore.A we kato si go pisal da ne si pil gaz

 

Найстина досаден и пак некомпетентен пост ...да видим какво ще кажат админите !

 

Мдаа ето ,модерираха те ве4е , аве ще се нау4ите вие на обноски в тоя форум ,ама що да е по този на4ин !

Link to comment
Share on other sites

Rama e PQI sdr PC166 koeto sa re4e na 166Mhza - ako nameri6 nqkade v toq grad obadi mi se sa q kupq - pametta e sinq s aluminiev korpus i ako nameri6 nqkade da ti q dokarat vaobste PLS prati edno saobstenice

 

Това преполагам не е за мен:) ,шоото аз не съм се интересувал от паметта ,макар да знам колко е ценна,МЕН МЕ ИНТЕРЕСУВА ВИДЕОТО , а нищо не казваш по въпроса!?!

Link to comment
Share on other sites

В момента не сам се разбързал кажи ко те вълнува за него :wir

В момента работя с тоя савдж - единствения проблем с него ми беше да си намеря драйвер за xp-то Tv-outa e chinch.Genus e kartata - виждам ,че ги осешташ .

Link to comment
Share on other sites

В момента не сам се разбързал кажи ко те вълнува за него :wir

 

Ами казал съм ти по-горе какво ме вълнува .....,ако ба4ка ТВ-аут-а ,я вземам веднага ,какво друго да т и казвам....или щото си писал 4е искаш на ПМ за това не ми отговаряш ...... ако не ги даваш отделно казвай,щото мен друготе неща не ме интересуват ?

Link to comment
Share on other sites

В момента не сам се разбързал кажи ко те вълнува за него :wir

В момента работя с тоя савдж - единствения проблем с него ми беше да си намеря драйвер за xp-то Tv-outa e chinch.Genus e kartata - виждам ,че ги осешташ  .

 

Знам 4е е трудно с драйверите - намери ли ги ...и ба4ка ли ТВ-аута ,знам 4е е 4ин4,кога можеш да ми я дадеш ,не е за мен а за мой познат ,да знам какво да му кажа?

Link to comment
Share on other sites

Бачкат естествено - утре ще те ти кажа кога ще мога да ти я дам и дали въбще ще я продавам , гледам да продам  принципно всичко .

 

Ами вси4ко ама горе сте направили разбивка на цените и аз за това си помислих 4е може и по отделно!

ОК ще по4акам ...то и без това нямам избор за сега !

Айде , до утре тогава !

Link to comment
Share on other sites

Rama e PQI sdr PC166 koeto sa re4e na 166Mhza - ako nameri6 nqkade v toq grad obadi mi se sa q kupq - pametta e sinq s aluminiev korpus i ako nameri6 nqkade da ti q dokarat vaobste PLS prati edno saobstenice

Аз имам такава! Бях я пуснал за продажба, ама й исках цена, която й подхожда, а на "разбирачите" тук им се видя скъпа. Засега си я държа на едно PC със Celeron, на което едвам се мъчи на шина 66MHz. Ама си ми върши работа, а без пари, или на цената на PC133 няма да я дам. Народът не разбира, че това си е истинска находка за дъната с Туалатин-и и първите Р4 със SDR. Трябва да си манияк за такива работи!

Сори за офтопика!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...