Jump to content
BulForum.com

Въпрос относно усилвател


netrootbg

Recommended Posts

Напредвам бавно с този проект. Дойде времето да поръчвам кабелите и ми трябва пак вашата помощ. Какъв точно да поръчам? В Bose контролера влизат букси с 3 изхода. Ще ги кача накрая на мнението. От другата страна имам 3 устройства които трябва да свържа: чинч, 3.5мм жак и mini xlr. Да търся готови кабели или мога да им сложа аз буксите? Дали ще е проблем ако разстоянието е около 10 метра? Кабелите планирам да ги скрия в стените и ще правят доста чупки докато стигнат до контролера.

IMG_20230227_164848.jpg

IMG_20230227_164901.jpg

IMG_20230228_083425.jpg

Link to comment
Share on other sites

Нов въпрос. Мога ли да купя готови кабели с необходимите накрайници и да отрежа буксата в единият край за да го свържа с моите конектори които влизат в контролера? Това ми се струва най - оптималният вариант.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, netrootbg said:

Нов въпрос. Мога ли да купя готови кабели с необходимите накрайници и да отрежа буксата в единият край за да го свържа с моите конектори които влизат в контролера? Това ми се струва най - оптималният вариант.

Не би трябвало да имаш проблем, ако имаш достатъчно такива като този зелен конектор, все пак става въпрос за аудио сигнали. Когато се ровех за кабели за моите аудио системи не си спомням да съм виждал подобни конектори в сайтовете за конфигуриране на кабели а имаше стотици варианти, та затова си мисля, че май най-добре е да режеш и връзваш на ръка.

 

ПП. За разстоянието също не виждам проблем - 10 метра аудио кабел са нищо, wireless връзките дават далеч повече латентност.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...