Jump to content
BulForum.com

transfer na Audio v Mp3


compact

Recommended Posts

Kak da preobrazuvam audioformat v mp3.Toest normalno CD kupeno ot magazina da si go ka4a v PC-to bez da mi zaema mnogo miasto.Biah 4uval za AudioCatalyst,no ne znam kak da rabotia s neia

стартираш програмката и слагаш cd-то , търси горе в ляво надпис grab и кликни на него <отдолу в бялото поле ти излизат track1 track2 и т.н.-това са песните в диска.Ако отмаркираш някоя песен то тя няма да се свали като мп3> ;)

Link to comment
Share on other sites

Mozhe i da mi se izsmeete, no az vse oshte karam s edna stara programa narechena CDex - prosto e super lesno, slagam AUDIO CDto v CD roma, puskam programata i klikvam convert mp3 i za nula vreme mp3kite sa svaleni na harda. Otdelno imash vuzmozhnost za nastroika na bit rate itn. Super lesno i burzo se raboti :)

Link to comment
Share on other sites

и audiocatalyst е супер проста и има много екстри като bitrate,speed,quality и т.н. но има една особенност: не тръгва на хр а на 98 е perfect :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

На мене ми вървеше на ХР и доколкото знам върви без проблеми..ама може да имам "специално" ХР ;).

 

Върви бе човек бъркаш се нещо.

Link to comment
Share on other sites

Mozhe i da mi se izsmeete, no az vse oshte karam s edna stara programa narechena CDex - prosto e super lesno, slagam AUDIO CDto v CD roma, puskam programata i klikvam convert mp3 i za nula vreme mp3kite sa svaleni na harda. Otdelno imash vuzmozhnost za nastroika na bit rate itn. Super lesno i burzo se raboti :)

 

Как ще ти се смеем бе човек аз карам с cdparanoia + lame (верно че има малка разлика и примера не е много на място ама ... ) в старите на вид приложения няма нищо лошо ;)

Link to comment
Share on other sites

stava i napravo ot WinAmp - options>preferences>plugins>output>disk writer plugin

Не че нещо, ама темата беше за преобразуване в MP3, а не рипване на дискове или декодиране.

Наистина всяка програма става, стига да допадне начина на работа с нея, на ползващия я.

Link to comment
Share on other sites

WinAMP Pro>Media Library>Audio CD>Rip

 

А някой може ли да ми каже как да запиша поточното аудио от някое интернет радио.

Link to comment
Share on other sites

@rez ами за да хванеш stream-a ти трябва едно лайно дето се казва StreamBox VCR Suite, то по принцип беше май за видео ... ама става и само за аудио. както и да е !!! към него .. мисля че се работеше с URLSnooper за да хванеш адреса на потока. потърси малко в google ще изкочи нещо. ако имаш въпроси .. ПМ на мен и ще видя какво мога да помогна !!!

@all аз лично ползвам Fraunhofer IIS Mpeg-3 Codec който работи с Exact Audio Copy в момента си правя нещата на ogg. И нещо много важно за compact: Никога ама никога не давай normalize това е супер лайно по гадно нещо не съм слушал. Успех !!!!

Link to comment
Share on other sites

Никога ама никога не давай normalize това е супер лайно по гадно нещо не съм слушал.

Малко е извън темата ама я ме открехни какво точно прави това "normalize", че толкова си го намразил? Щото ако е това, което знам и онова(твойто) прави същото като това, което аз знам, може да си отворим нова тема и да поспорим там. Засега не смятам да почвам, понеже може да се окаже, че говорим за различни неща. :)

 

Едит: Радвам се, че с PM изяснихме ситуацията. :)

Извод: Не ползвайте онова "normalize" - то само се представя за такова, а иначе прави други работи....компресия, лимитиране и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...