Jump to content
BulForum.com

Какво ви липсва?(неща от миналото)


Recommended Posts

Сега като се замисля...липсва ми усещането, че вървя по правилния път. Не знак кога, защо и какво се случи с мен, но вече не съм същия човек...пропадам...

Link to comment
Share on other sites

Сега като се замисля...липсва ми усещането, че вървя по правилния път. Не знак кога, защо и какво се случи с мен, но вече не съм същия човек...пропадам...

 

То едва ли са много хора, който могат да се похвалят, че вървят по правилния път.

Link to comment
Share on other sites

lipsvat mi bezgrijnite godini kogato ne mi puka6e ima li kinti ili ne...priatelite...dadoh si meri6e6tite li64eta na brat4etkata sq i te mi lipsvat...sq skoro i brat mi 6a mi lipsva 6toto otia student.... ob6to zeto samo nostalgia tuka :(

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми най-добрите приятели. Хората, с които съм имал най-хубавите спомени от живота. Надявам се те да присъстват в моето бъдеще такива, каквито ги помня!

Link to comment
Share on other sites

minaloto....kolkoto i da e bilo lo6o :D nqkoi spomeni ne se zabravqt

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми приятелите от детските години.Липсват ми близки хора,които си отидоха от този свят млади,неживели още.Липсва ми любимият човек...А казват,че човек,когато е сам е най-добре.Затова сега гледам да показвам на хората около мен колко имам нужда от тях и колко означават те за мен.

Link to comment
Share on other sites

Има някои неща,не съм сигурен дали точната дума е лиспват или по-скоро ми е леко тъжно,че вече не са така.Хора,с които бях много близък,но се промениха много неща и вече не съм,не ми липсват,по-скоро ми липсват моментите,преживяното с тях.Липсват ми детските години когато нямаше проблеми и беше адски голямо безгрижие.Липсват ми хора,които вече ги няма.Те ...за тах може да се каже,че ми липсват.Мъчно ми е за хора,които съм обичал и поради някаква причина това вече не е така.Всъщност ме е яд на някаквата причина.Липсва ми котаракът ми/беше ужасно красив и добър/.Липсват ми някои приятели..един или двама,които са далече.Като се замисля нещата,които ми липсват или за които ми е тъжно,че вече не са така са ужасно много,но те си остават в мислите ми и никога няма да се върнат...и не защото не съм го искал или искам все още,а просто защото не всичко зависи от мен.Минало

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми стари приятели и старите забавления.Липсва ми свободата,която имах преди.Това,че можех да се забавлявам по цял ден и цяла нощ и да не се сещам за неприятни неща.  :(

 

Абсолютно - по-точно от това не мога да го кажа за това подкрепям LPFC

Link to comment
Share on other sites

sigurna sam 4e vseki tuk ima pone edin naistna blizak priatel koito e zaminal za nqkade ( vsi4ki se iznasqt za zasajelnie i vsqka izminala godina vse pove4e priateli zaminavat na nqkade ... a nie kakvo sedim i si pla4im taino ve4er za tova kolko veselo sme si izkarvali kogato vsi4ki bqhme zaedno . kogato bqhme u4enici kak postoqnno obikalqhme i kato se zaformi kupon ve4erta se okazva na drugia den 4e v staqta v u4ili 6te ima 10 4oveka a ostanalite sa "bolni"

lipsvat mi prodaljitelnite razgovori po telefona ot vremeto kogato si4ki telefoni bqha analogovi i govorihme s priatelkite pone po 1 4as a sme postavqli rekord ot roda na 7-8 4asa bez da zatvarqme tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

sme postavqli rekord ot roda na 7-8 4asa bez da zatvarqme  :tongue

Биеш ме :) С един приятел сме стигали до 4 часа. Хубаво беше тогава с аналоговите телефони...сега ако проведеш един такъв гигантомански разговор после сметката ще раздава яко шамари...

Link to comment
Share on other sites

Да,помня ги тези безкрайни разговори и кака майка ми ме питаше:"Добре,защо не излезете да се видите,ами говори толкова дълго?" Но то просто си беше готино да говориш по телефончето,имаше романтика...еи,аналогови...аналогови :cry

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми телевизионните конзоли, липсват ми часовете наред прекарани в ожесточена борба с Mario 3, липсват ми избохалите книги-игри, които направиха нашето поколение с една идея по-интелигентно, липсват ми дъвките Bombibom с най-страшния вкус на пъпеш, липсват ми старите броеве на Дъга, където все още комиксите бяха интересни.

 

Такива работи...

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен ми липсват напиванията с моите приятелки, които сега са семейни и не че не се напиваме по семейно, но тогава беше по-различно-барове, гаджета :D .Майтапя се-липсват ми хора с които съм загубила връзка през годините-съученици, бивши колеги, хора които съм обичала по един или друг начин и с коите сме разделени по различно стечение на обстоятелствата.

Link to comment
Share on other sites

Липсват ми студентските години, безгрижието на живота в студентски град, липсват ми колегите, та дори и училището ми липсва. Липсва ми да треперя преди всеки изпит, липсва ми притеснението от това дали в края на седмицата ще събера парички за билет за влака, та дори и мизерията в студентските общежития ми липсва. Научих се да пия, да пуша и да ходя по мъже, но се научих на дисциплина, отговорност и приятелство.Колкото и години да минат, колкото и далечен да изглежда този спомен ВИНАГИ ЩЕ МИ ЛИПСВА!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...