Jump to content
BulForum.com

BGMIRC


MJMITAKA

Recommended Posts

мен ме баннаха в бг-то в натурела и нямах достъп

до канала 2 седмици<приемаше ме като спам бот>

и то заради един плъгин към winamp

който показваше какво слушам в момента.

Ако те банва от всички канали преинсталирай си

мирката защото някой може да ти е хакнал компа :evil

и да е променил control.ini или mirc.lgc :evil :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХ по принцип слагат бан от мрежата по-точно от сървър-а защото идента е Gold или GoldScript а може да ти сложат направо и G-line 24ч. 7d 30d и там някви си периоди, но винаги си има reason прочети го и ни кажи :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Prepory4vam na vski4ki mirca(chista).Tezi skriptove ne se pravat naprazno,v tqh slagat sumati gomca moje kato vliza6 v kanala da rasprostranqva6 nqkvi spam saob6teniq za tova da te bannvat.Ponqkoga i kam samiq ti nick se preka4at takiva saob6teniq.Instalirai se edna chista mirka nastroi si e kakto ti haresva i si patron :D

Link to comment
Share on other sites

tova 4e dava __________ v BGmIRC e ot tova 4e ti se e bagnalo BGto na PCto.Na men sa6to mi dava tozi problem(sled kato bratov4edka mi zapametila text v word na bg i natroikite na wina za kirilizaziq se bagnaha :cry ).No nai dobre si sloji mIRC(4ista versiq kakto kaza VIRTUALMANCHO). Nqma da ima6 mikakav problem pove4e. B)

Link to comment
Share on other sites

Prisyedinqvam se kym horata protiv scriptovete. Samo za primer predi okolo 1-2 godini kogato dial-up-a beshe oshte osnovniq internet iztochnik edin priqtel uspq da kara godina i neshto s kraden prez scripta si net. Vzimashe failcheto s parolite, razkodirashe go i gotovo. Ako shte polzvate script si go napishete sami!

Link to comment
Share on other sites

tova 4e dava __________ v BGmIRC e ot tova 4e ti se e bagnalo BGto na PCto.Na men sa6to mi dava tozi problem(sled kato bratov4edka mi zapametila text v word na bg i natroikite na wina za kirilizaziq se bagnaha :cry ).No nai dobre si sloji mIRC(4ista versiq kakto kaza VIRTUALMANCHO). Nqma da ima6 mikakav problem pove4e. B)

а как мога да си оправя бг-то?

Link to comment
Share on other sites

nz kak sam barnal nekaf virus ama sam pra6tal edin vid PM virusi i imam G-lite mai4e be6e i sega me izhvarlq ot seki sarvar i mnogo gadno sumati preinstali pravi6 ama o6te mai pra6tam i nogo gadno dano nikoi da ne hva6ta kato men takaf virus

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...