Jump to content
BulForum.com

БГ граничарски кучета заминават за евтаназия :(


poznai

Recommended Posts

Тоя дето е дал заповедта, ако го хвана ще го разчекна копеленцето мръсно.

 

Надявам се някой да не се обиди, ама имам много ниско мнение за военните и този случай го доказва! Такова решение на въпроса може да измисли само болен военен мозък!?!?

Link to comment
Share on other sites

А бе, хора , защо става все така!!!!!!???????????

Тъкво си кажем при поредната простотия в скъпата ни татковина, че вече нищо не може да ни учуди, и хоп - нашите управници цвъкнат още нещо!?

Ей Богу, като прочетох тая дивотия в днешната Марица, се замислих да не са ми дали ШОК в павилиона, или е първи април. толкова абсурдно звучи това! Баси, това не е някой ръждив креват, даго хвърлиш на боклука, като спре да ти върши работа! Това е животно, което се хвърля срещу куршумите да те спасява, нещо, което рядко правят хората един за друг, а изведнъж - айде, умираш, не ни трябваш повече.

 

Ами ако не се беше разчуло, та да се спасят поне част? Майка му стара, аз не мога да си представя, бивш граничар , който би отказал такова куче! Само някой е трябвало да се сети да им предложи .

Думи нямам. Тая простотия е рекордно голяма дори и за нашите празноглави шапконосци в армията.

Link to comment
Share on other sites

ne sa vinovni voennite, vinovni sa sadistite vyv obshtinskite slujbi, koito se zanimavat s tezi neshta

v plovdiv, obshtinskite kuchkari sa syshtata sgan, gledah kak deistvat pri "zalavqnto" na bezdomni kucheta...

 

vyobshte, poslednite 5-10 godini, neshto obshtinskite vlasti neshto hich ne me kefqt... ne e do politika ili chovek, prosto nachina im na reshavane na problemi e mnogo glupav.. da ne spomenavam za nabezite sreshtu srednostatisticheskiq danykoplatec na firmata, koqto se kazva "Obshtinska Policiq".. to ne sa plateni parkingi, to ne sa paqci.. vzimat solidni sumi, koito otivat po jobovete na chastni sobstvenici na firmata.. a imache ulicite v grada sa dupka do dupka...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...